0 oy
187 göst.
Diğer kategorisinde (513 puan) tarafından
Ay delircem bebeğim 13 aylık oldu 1 yaşına girdiği günden beri bana öyle bağlandı ki 1 saniye ya 1 saniye gormesin beni nasıl ağlıyor 7 8 aylıkken bir böyle olmuştuk bir ara düzelmişti bu süreç ne zaman düzeliyor yine ya gerçekten ne dinlenebiliyorum ne iş yapabiliyorum eskiden yarım saat 1 saat uyurdum eşim bakardı şimdi asla bırakmıyor beni 

24 Cevaplar

+2 oy
(119,340 puan) tarafından
selamin aleykum 16 haziranda 15 aylik olcak ayni durumdayiz
-Reklam-
0 oy
(2,415 puan) tarafından
10 aylık aynı durumdayız
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Nden bilmiyorum ama 2.5 yaşnda bu ara kızmda öyle
0 oy
(7,411 puan) tarafından
Dün 2 saat evde diyildim anneme verdim oğlumu bayada durdu  ben yanında olunca yanıma yatıyo hep beraber uyuz 
0 oy
(3,415 puan) tarafından
Bizde oyleyiz lavaboya gidemiyorum yemek yapamiyorum yemek yaparken kucagimda oluyor beraber karistiriyoruz artık lavabonun kapisina vuruyor agliyor kucagima almazsam pijamamdan asiliyor al beni diye
(17 puan) tarafından
Bu benim Alisya
0 oy
(2,349 puan) tarafından
16 aylık kızım şu an buraya yazarken bile yanıma sokulup ağlıyor. Bir yaşına girmeden önce böyleydi bı ara düzeldi şimdi tekrar aynı babasına verince kıyamet kopuyor. Yatsam ağlıyor kendini yerlere atıyor otursam illa kucağıma gelip emecek yemek yesem sanki bı suç islemisim gibi yere atıyor kendini ayaklarını falan vuruyor yerlere ben emme bağımlısı oldu diye düşünüyorum bı hafta kadar daha emsin bırakmayı düşünüyorum bir ay falan diyordum ama yok artık kendini aşti iki gündür düzenli yemek de yemiyor düzelir inşallah bu bebelerimiz
0 oy
(12,650 puan) tarafından
22nde gırdık sutten de kestım şükür oyle şey olmadı
0 oy
(7,447 puan) tarafından
1 yaş sendromu ayrılık kaygısı dönemi sen birde 2 yaşı gör 
0 oy
(418 puan) tarafından

Selam bacım 3 yaşında hala aynı gece yanında miyim diye kontrol ediyor yanında yoksam anne diye uyandırıp yanına yatırıyor :D nereye gitsem kuyruk gibi peşimde 

0 oy
(1,893 puan) tarafından
10 aylık 8 aydan beri aynıyız malesef 
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Yeni nesil bebeleri sendromdan cikmiyo bacım 16 aylık kızımda Tam anlattığın gibi su an hala aglıyo bana gelmek için 
0 oy
(732 puan) tarafından
Benim de 13 aylık ara ara öyle değil benim oğlum başından beri öyleydi umarım en kısa sürede düzelir ler
0 oy
(7,954 puan) tarafından

22 aylık olcak aynıyız tuvalete bile beraber giiriyoruz hala :ermm:

0 oy
(2,912 puan) tarafından
Ahaha 18 aylık ve ben olsam da olmasam da durur hiç öyle olmadık  :) 
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Kendi bagimsiz hareketlerine karsi anneye bagimlilinin arasında kaliyo ve bu bebeginizi korkutuyo olabilir. Emekleme yurume evresindeyse iki yasa yakinsa hem kendi istedigim yere gidebilirim hem de yasam merkezine yakin olayim bu iki dusunce bebeginizi korkutabilir. Bi cocugun merkezi annesidir. Zamanla kendine guvendikce bunu atlatir. Hatta kendi bildigine yurumek istiycek o zaman da siz dur bekle diye peşinde olacaksiniz :) bebeginizle konusun her koşulda her zaman yanindayim deyin sevdiginizi soyleyin. Buyume korkusu sadece merak etmeyin 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
İki yaş aynen süttende kestim işe yaramadı hala gece uyanır.
0 oy
(1,949 puan) tarafından
Siz ikiz gibi biz üçüz gibi yaşıyoruz valla kuzum ya biri 2 biri 5 yaşında dibimden ayrılmıyorlar inankiii
0 oy
(1,170 puan) tarafından
18 aylık aynıyım 
0 oy
(1,554 puan) tarafından
11 aylik ayni durumdayiz:)
0 oy
(1,938 puan) tarafından
1 buçuk yaştan sesleniyorum tuvalete beli girsem arkamdan ağlıyor. Sürekli dibimde paçama yapışıp ağlıyo yemek bile yapamiyorum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 241 göst.
24 Ekim 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 66 göst.
27 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Papatya-ya (513 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 126 göst.
0 oy
17 cevap 1,797 göst.
5 Ağustos 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu