0 oy
65 göst.
Diğer kategorisinde (513 puan) tarafından
Arkadaşlar sizde de böyle mi ya delircem 1 aydan daha fazla oldu nereye gitse benide götürüyor mesela kendi mutfakta yanımda ise ben başka yere gidince ağlıyor tek başına başka odaya gitmiyor elimi tutup beni götürüyor bende yanında duracakmisim zaten ev isi vs derken sürekli ayaktayız biraz oturup dinlenmek istiyorum özellikle akşam olunca bu durumda olan var mı ne zaman geçiyor bu dönem :/

7 Cevaplar

0 oy
(4,164 puan) tarafından

20 aylık sanırım benden nefret ediyo kapıları falan suratıma çarpıp yalnız kalmak istiyor minik ergenim benim :D

(513 puan) tarafından
Ay şuan öyle yapsın istiyorum gerçekten çok yoruldum ayaklarımın alti yanıyor şuan hala elimi tutup beni göturmek için ağlıyor yalnız git sen gidebilirsin hadi kızım diyorum agliyor
(4,164 puan) tarafından
Benimki olabildiğine başına buyruk hep tehlike peşinde oldugu için benden kaçıyor sanırım mlisal mutfakta Bi işim olsun bin kere seslenirim çünkü sesi çıkmıyorsa kesin Bi şeyler yapıyor en son elimi işten çıkarır Bi hışım giderim ki neler göreyim sen düşün halimi bazen sırf aklım kalmasın diye tüm odaların kapısını kapatıp kilitleyip koridorla mutfagı bırakıyorum işim bitene kadar öteki türlü 20 dakikads yapacagım iş elini kurula git gel kontrol et saati buluyor valla
-Reklam-
0 oy
(2,226 puan) tarafından
18 aylığız 18 aydır böyleyiz ben nereye kızım orayamantar gibi peşimde :D 
0 oy
(1,783 puan) tarafından
29 aylığız hâlen yapışık ikiz gibiyiz artık oturmak resmen hayal öyle diyim ne ruh sağlığı kaldı nede fizik sagligi
(513 puan) tarafından
Ay gerçekten zor ya kendi kendine oynasa ne güzel illa beni surukluyo tamam gidiyorum ama oturmak yok ayakta yanında bekleyecem oturuncada ağlıyor
(1,783 puan) tarafından
Allah'ım biz annelere peygamber sabrı versin  cok zor çünkü
0 oy
(15 puan) tarafından
20aylıktan sonra siz sarılmak isteyeceksiniz o kaçacak.Öptürmeyecek.26 aylık kızım yanımda  uyuyor ama uzakta uyuyor.Sarılınca itiyor git diyor.Boşver en tatlı zamanlar her dakikayı ayrı yaşayın ,zaten geçiyor hepsi 
(513 puan) tarafından
Evet geçiyor geçeceğini de biliyorum ama yani çok yorgun oluyorum bazı dönemler tamam gittiği yere ben de gidiyorum ama oturmuyorum oturunca ağlıyor ayakta bekleyeceğim o beni çok yıpratıyor
0 oy
(3,398 puan) tarafından
Ayy bu biz tuvalete gitdim mi kapiyi calar aglar bagirir mutfakda is yaparken kucak ister kendime bir bardak cay koyup oturdum karnı tok olsa da emmek icin delirir emdigi de yok agzinda tutuyor sadece hele uzanayim yerde poposunu kafamin ustune koyuyor ben bizim gobek bagini kesmemisler diyorum :)
(513 puan) tarafından
Ben kestim memeyi ama uyurken veriyorum sadece fakat hala arada gelir bakar göğsüme ister bitttiiiii diyorum
(3,398 puan) tarafından
Kesicektim bende ama kıyamadım 2 yasa kadar emsin dedim o zaman kesicem simdi surekli emmek istiyor kiyamiyorum yemesi duzelmeseydi kesin kesicektim ama cok sukur duzeldi
0 oy
(8,239 puan) tarafından
15 aylık kızım ve japon yapıştırıcısi gibi yapıştı bana nereye gitsem peşimde gelme doyorum bırak peşimi diyorum nafile :)
0 oy
tarafından
19 aylık öyle sorunmz yok arada çöpe giderken  alta bırakıyorum  iki dka komsu diyorki kenara otryor  hiç aglamiyor der

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 186 göst.
2 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Papatya-ya (513 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 187 göst.
9 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Ebruulina (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 370 göst.
14 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Aselin annesii ❤❤ (1,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 450 göst.
19 Eylül 2022 Aile kategorisinde Yigido (64 puan) tarafından soruldu

379,620 soru

11,364,095 cevap

34,841 kullanıcı

...