+1 oy
195 göst.
Diğer kategorisinde (311 puan) tarafından
Arkadaşlar merhaba kızım 4 aylık Ağustos ta 2 sene oluyor evleneli. Aslen malatyaliyim orda doğdum büyüdüm okudum çalıştım tüm hayatım orda geçti eşimle tanıştık flört sevgili nişanlı derken evlendik İstanbul a geldim eşim burda oturuyordu ben dışardan soğuk duruyorum yani aslında hiç öyle birisi değilim çok sıcakkanlı konuşkan birisiyim ama hiç öyle yakın olduğum bir komşum yok çok isterdim o gelsin bize kahveye ben gideyim beraber dışarı çıkalım çocuklarımızı ilerde parka götürelim  burda ailem de uzakta gerçekten çok zor 

16 Cevaplar

+1 oy
(13,887 puan) tarafından
İnşallah iyi bir komşu bulursun ama iyi insan kalmamış malesef 
(311 puan) tarafından
Yani şimdi apartmanda birini görüyorm yüzüme bakmıyor bı mrb demek istesem bile o yüzden demiyorum
-Reklam-
+1 oy
(3,443 puan) tarafından
Emin ol olmaması daha iyi bende 3 senedir gelmişim  daha yan komşumu  tanımıyorum  kafam bu sekil rahat 
0 oy
(1,763 puan) tarafından
İstanbul'un neresindesin
(311 puan) tarafından
Silivri
(1,763 puan) tarafından
Ay üzüldüm yakın olsaydın parka gelirdim az sohbet muhabbet ederdim seninle ama Cook uzaksın parka belediye kursları var onlara bak çocuk kreşleri de oluyor bilmiyorum sizin orada var mı ama kütüphanede çocuklar için aktiviteler oluyor velilerde kaynasiyir bak bir
(311 puan) tarafından
Daha bebem çok küçük zaten duran bir bebek değil  birazda o yüzden aslında üzülüyorum eşim sağolsun işten sonra yardımcı oluyor ama nereye kadar
(1,763 puan) tarafından
Bol bol yürüyüşe çık oh mis yeter
(311 puan) tarafından
Onu yapiyorm bebemle çıkıyoruz .d
0 oy
(7,455 puan) tarafından
Benimde yok komşum canım olmasında böyle ıyı rahatım bi ara komşu gelirim dedi oda gelmedi zaten 
(311 puan) tarafından
Öyle ama  bazen gerçekten kahve arkadaşı arıyor insan
0 oy
tarafından
Benimde yok balım bende çok isterdim 
(311 puan) tarafından
Yakinsan olalım
tarafından
Konyanın köyündeyim canim
Sen nerelisin
(311 puan) tarafından
Ben Silivri'de oturuyorum canım çok uzaksın yakın olsaydın keşke
tarafından
Keşke canım ya:(
0 oy
(8,385 puan) tarafından
Eşinin arkadaşları yok mu canım ailecek gidip gelebileceğini benimde komşum yok 2 senedir evliyim ama eşim arkadaşlarının eşleri ile tanıştık gidip geliyoruz birbirimize 
(311 puan) tarafından
Eşimin arkadaşları var ama eşim evlenmeden önce Güngören de oturuyordu şimdi işlerini Silivri e taşıdılar burda onunda öyle ailecek görüştüğü kimse yok
(8,385 puan) tarafından
Çocuğun biraz daha büyüsün parka gittiğinizde eminim bir kaç sohbet edecek arkadaş bulursunuz canım sabır
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Eski komşuluk kalmadı.
(311 puan) tarafından
Çocuğum var 4 aylık
(3,895 puan) tarafından
Kızın mı varmış iyi o zaman inşallah canım.
(3,895 puan) tarafından
Çok zor süreç benim kız büyüdü beş yaşında oldu ama küçük oğlum yeni iki yaşına girdi bende uykusuzluk çekiyorum.
(311 puan) tarafından
Çok zor ama bı gülümsemesi herşeye değer  zaman geçiyor  şimdiden yenidoğan zamanını özlüyorum .
 Ama benim kızım neredeyse hiç uyumayan bir bebek o yüzden tek başıma çok yoruluyorm
(3,895 puan) tarafından
Evet ilk zamanlarda uyumakta zorlanıyorlar geçicek.
0 oy
(3,895 puan) tarafından
İstanbul çok güzel şehir canım bende İstanbul'da büyüdüm okudum eşimle tanışınca evlenip başka şehire gittim İstanbul'da gez tadını çıkar komşuyu falan boşver eski komşuluk kalmadı.
(311 puan) tarafından
Eşim tek başıma başka semte gitmeme izin vermez çünkü bilmiyorum hep kendi arabanızla gittik metroya metrobüse nerden biniliyor bilmiyorum bu konuda çok cahilim bı akbilim bile yok
(3,895 puan) tarafından
Ben İstanbul'da her yeri biliyorum orada olsaydım yardımcı olurdum.
0 oy
(1,521 puan) tarafından
5 yildir evliyim komsum yok dogum ettim bi komsu gelecez bebegi gormeye helede geliyolar bebegim 4 aylik oldu
(311 puan) tarafından
Karşı dairede bı komşum var ben bazen temizlik yapıyorum onu görüyorum içimden diyorum keşke bı kolay gelsin dese ki bende cvp versem tanışırız en azindan konuşuruz arada yok anam öyle suratsız ki bende sinir oluyorum eşim diyo sen konuş ee ben ne konuşayım
(1,521 puan) tarafından
Vall ayni bnde oyle aslinda esimde pek istemiyo
0 oy
(138 puan) tarafından
Konu dan bağımsız ama boğa burcu musun bende öyleyim dışardan çok soğukkanliyim ama aslında öyle değilim 6 yıldır bu apartmanda oturuyorum daha bir komşuya gidip gelmişliğim yok yani 
(311 puan) tarafından
Ay evet valla :d
0 oy
(77 puan) tarafından
Benimde oyle disarsan hepsi melek kapıyı çalan yok o kadar zor geçen bir hamileligim oldu biri basıp zile iyimisin demedi o yuzden annemlere yakin bir ev istiyorum 
(311 puan) tarafından
Keşke benimde ailem yakınımda olsaydı kayinvalidemlwr burda yarım saat yürüme mesafesinde ama işte onlarda her dk gelip gitmiyor gorumcelerim küçük okula giden var çalışan var onları seviyorum ama işte her dk gelemezler bende gidemiyorum
(77 puan) tarafından
Benim oda yok 1 saat uzaklıkta ikiside zaten kaynanam burda güya bana bakiyor benmi ona bakıyorum omu belli değil eline kumandayı alıyor kayinbaban yokken televizyon izleyim diyor
0 oy
tarafından
Benim oturduğum bina da öyle. Gerçi sadece asansörde merhaba iyi günler o kadar. Gelme gitme olmuyor asansörde gördüğünü bir daha zor görüyorsun zaten. İstanbul’un neresindesin canım. 
tarafından
Ben de tüyap’a çok yakınım aramızda bir durak var.
(311 puan) tarafından
Evet biliyorum orayı  yani durak ismini biliyorum sadece
tarafından
Hmm henüz İstanbul’u keşfetmedin sanırım. Ne kadar oldu geleli.
(311 puan) tarafından
Ben 2 sene olcak Ağustos ta ama hiç toplu taşıma araçlarına binmedim akbilim yok kendi arabamla gdiyoruz oda eşim giderse çok sevmiyor gezmeyi
tarafından
Anladım canım. Yakın olsaydık birlikte takılırdık. Ben de iki senedir bu taraftayım. Bekarken Bahçelievler Yenibosnadaydım 28 yıl sonra buraya taşınınca bir boşluğa düştüm.
0 oy
(455 puan) tarafından
Benimde yok bı ara komşularımın arasına katilayim onlarla sohbet edeyim dedim, valla bi baktım can ciğer iki kişi ayrı ayrı birbirinin ardından konuşuyor yuhh dedim sonra bi tanesi vardı takıntılı ve aşırı alıngan uzak durdum. Bi tane daha vardı eşimin akrabası benden aldığını kaynanasına onun kaynanası benim kaynanam görümcem herkese anlatmış yuuuh dedim. En iyisi kendime dedim kızım sen tek takıl. Parka markete çarşıya pazara her yere yanlız giderim. Çünkü ne zaman birini yanıma çağırsam hep bahanesi oldu bu yüzden en iyi komşum en iyi arkadaşım kendim oldu mutluyum da.
(311 puan) tarafından
Galiba en son bende senin gibi düşünucem
(455 puan) tarafından
Kendini hiç bir zaman yanlız hissetme. Senin en iyi arkadaşın en iyi dostun en iyi sırdaşın kendin mesela geçen gün kızımı aldım gittim bi cafede oturdum çayımı içtim tatlımi yedim geldim. Eskiden kendimi çok kasardim tek başıma markete bile gitmek istemezdim hep yanımda birileri olsun isterdim ama gerçekten yanlizlik bana huzur veriyor.

Akşam başımı yastığa rahat koyuyorum.
0 oy
(137 puan) tarafından
Ben de aynı senin gibi canım 2 yaşında bi kızım var şimdi ikinci kızıma hamileyim  komşum arkadaşım yok kızlarım bana arkadaş olcak bir de eşim.. Ben de isterdim bi kahve arkadaşım olsun 
(311 puan) tarafından
Benim oturduğum sitede kimse kimsenin yüzüne bakmıyor
(137 puan) tarafından
Ben binada oturuyorum canım yaşıtım yok benim de eşimin iş arkadaşları da bizim ailemize uygun pek yok sanırım bu sebepten aile dostumuz yok gidip geldiğimiz. Bazen istiyorum ama bakalım umarım iyi insanlar çıkar
(311 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(575 puan) tarafından
Bende aynı durumdayım bir buçuk yıl oldu evleneli ilk evlendiğim de karşı komşum çok iyiydi sonra tayinleri çıktı gittiler aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum bazen bu teklik beni boğuyor 
(311 puan) tarafından
Kesinlikle bende çok sıkılıyorum  kızım da çok küçük niyete giderken de zorlanıyorum
(575 puan) tarafından
Çok iyi anlıyorum seni insanın memleketi kendi aile ve arkadaş çevresi gibisi yok...
0 oy
(47 puan) tarafından
Gerçekten çok zor olsa gerek şuan oturduğumuz yerde sosyal hayat olmadığı için sürekli komşularla vakit geçiriyoruz şimdi Samsun'a taşınıcam muhtemelen çok zor gelecek 

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 773 göst.
10 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Yettigarii (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 753 göst.
21 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 259 göst.
11 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Happymommy (1,893 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 510 göst.
17 Eylül 2022 Aile kategorisinde Fatmaa (1,762 puan) tarafından soruldu

381,125 soru

11,409,981 cevap

34,946 kullanıcı

...