0 oy
413 göst.
Diğer kategorisinde (2,669 puan) tarafından
Ben herkes atarlı atarlı konuşmuş Yani benim bu durumda umarım sizler de bir gün olursunuz bilmiyorum atarınız neye Bir insan bir yorum yazarken bile karşı tarafın yani üzmemeye dikkat edin yorum yapmanıza gerek yok Ben buradaki bütün arkadaşlara hiçbir gün kırıcı bir yorum yapmadım Yok evinmiş yok tapusu seninmiş yok alınmış bilmem neymiş

16 Cevaplar

+4 oy
(6,205 puan) tarafından
Vallahi postunu gördüm de yazdığın hiçbir şeyi anlamadım Yani konunun ne olduğunu anlamadım çok karışık anlatmıştın O yüzden yorumda yapmadım

Fakat şöyle bir şey var lafım sadece sana değil Bunu yapan birçok kişi var Neden istediğiniz cevabı almayınca İnşallah benim gibi olursunuz İnşallah benim durumuma düşersiniz inşallah şöyle olur böyle olur diyorsunuz ki ya Bunun amacı ne

Yani Mesela senin durumuna neden düşeyim ki
tarafından
Ya birde kendini görmeyip te başkası böyle yapıyor diye yorum yapıyorsun ya ben şok..
(6,205 puan) tarafından
Ya Allah aşkına sen bir maydanoz olma sana benim yorumlarıma gerçekten bir maydanoz olma n hiç kimseye İnşallah sen de öyle olursun demedim İnşallah senin de çocuğun o duruma düşer demedim Sadece senin gibi hadsizlerin haddini bildirdim o kadar
O da böyle saçma sapan cümlelerle de değil bir de ismini Kanatsız Melek yapmış
tarafından
Had bildirmekmi banami sen hemde :))
(969 puan) tarafından
Kanatsız melek seni merak ettim kız gecen de sifreci de denk geldim sana dikkatimi cekti yorumlarin :)
tarafından
Daha çok dikkat çekeceğim var bir iki kişi onların peşindeyim:)
-Reklam-
+1 oy
(374 puan) tarafından
Atarlı değilde üslubu bozuk diyelim nerde kaba Saba insan varsa buraya dolmuş 
(2,669 puan) tarafından
Aynen öyle
+1 oy
tarafından
Dün biri post acti bende yorum yazdım ve bana durmadan bebeğimden vurdu ve yediği pisliği bebeğime atıyor aşırı sinirlendim tam dalacaktim korkak postu kapattı yani anlamıyorum onun alıp veremediği bendim ama o gelip bebegimden vuruyordu böyle insanlardan tiksiniyorum hemde çok genelde pek ağız dalasini sevmem kimsenin kalbini kırmamak için geri dururum ama bazıları çığırından çıkıyor buraya giresim bile gelmiyor artık o derece dünden beri soğudum burdan 
(2,669 puan) tarafından
Aynen öyle bebeğinden niye vuruyor küçük bebek ne yapmış ona
tarafından
Yaa bende anlasam derdini belki dün görmüşsündür postu evlilik dışı hamile kalmış bende yazdım o an nasıl dusunduysen öylede ailene söyle sonra durmadan dedi Allah yaşatmasın diyor onu Allaha havale ettim dünden beridir sinirden elim ayağım titriyor
(2,669 puan) tarafından
Ailene demek gayet mantıklı bişey yani bunda ne var bence herkes ona patmasitir sinirinide senden çıkarmıştır sen üzme kendini canim
0 oy
(7,620 puan) tarafından
Hayırdır inşallah hey 
(2,669 puan) tarafından
Boşver kuzum ya
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Noldi kız noldi noldi 
(2,669 puan) tarafından
Kuzum pos açmıştım biraz uzundu bazı arkadaşlar içinde bir cümle bulup onu savaş alanı haline getirip yorum yapmışlar
(2,369 puan) tarafından
Anladım evet saldıran çok burda
0 oy
(7,914 puan) tarafından

Ay ben anlayamadım bile postunu anlayıp kavga mı ettiler birde :)

Takmaaaaa

(2,669 puan) tarafından
Kuzum ben okadar yazı yazdım anlaadiklari bir şeyi yazmışlar onada yok ağzına tıkar bilmem ne dir ne terbiziz insanlar var
0 oy
(1,404 puan) tarafından
Sen burasi için fazla narin fazla naif birisisin anlaşılan :) 

Acima yetime doner koyar tötüne aşkoo 
(2,669 puan) tarafından
Kuzum yok yani benle alamakdikladi bişey mi var :)
(1,404 puan) tarafından
Hayir emin ol hayir onlar severler atarlanmayı yuz yuze gelseniz aglamaktan konusamaz laf kalabaliği yapiyorlar
(2,669 puan) tarafından
Doğru canim haklsin yani ben suçlu olabilirim yada hatalı olabilir diyebilirler canim doğru değil diye
0 oy
tarafından
Kimden bahsediyorsun kız merak ettim 
(2,669 puan) tarafından
Kuzum vala ne bilim postu da kaldırdım artık yorum yapanlar yazarmi ki acaba
0 oy
(970 puan) tarafından
konu ne bilmiyorumda bazıları çok ağır eleştiriyo bu ara çok denk geliyorum
(2,669 puan) tarafından
Aynen öyle bence heerkes herkseten hicncini çıkaranlar oluyor
0 oy
tarafından
Buranin hanim agasi cok ;)
(2,669 puan) tarafından
Doğru vala
0 oy
tarafından
Burası böyle ama çok takmamak lazım insalar her ağzına geleni diyor 
tarafından
Ben en basiti ojemi attım bazı kişiler bakım öyle mi olur sende bizim ol çocuğun olsun görürüz demeye başladılar boşver yani herkes konuşur
(2,669 puan) tarafından
Derler bacım derler ama bizler kimseye uslubumuzu bozacak bişey yapmadığınız için böyle yorum yapınca insan diyor demeki bana mı dolmuslar
tarafından
Burada dayı oluyorlar gerçekte karşılassak agizini açmazlar
(2,669 puan) tarafından
Bencede öyle
tarafından
Evet gizme basit banttan yaptığın ojeyi attın dün biri burda bakımlı ınsan görmek çok nadir dedı bizde bakımı herkes yapyor buraya atmak zorunda değiliz dedım sen sazan gibi atladın sanki senin ismini anan olmuş gibi ben her zaman bakımlıyım vs dedın bende çocuk doğur bakıyım bantla tırnak yapıp oje sürebiliyor musun dedim sende tam bir korkak gbı postu gizledin kaçtın hemen belliki yaran var ki gocunuyorsun hala konuşuyorsun bu konu hakkında ? !!!
0 oy
tarafından
Ben dr dün havayla ilgili bir post attim biri demişki Allah öyle istediği için mi hava böyle havalar ne zmaan düzelecek dedim pardon Allah ne zaman isterse diyor :D dedim ki burda öyle sohbet ediyoruz takılıyoruz niye böyle birşey yazdin diyorum oyle oldugu için diyor:D şimdi ben bisey demedim çünkü görmediğim bir insan niye kavga edeyim burda ama gereksiz duydun yorumunu sanki biz bilmiyoruz Allah tan geldiğini haşa yani var olmak için olan insanlar çok üzülme:))
(2,669 puan) tarafından
Evet okudum canim o yorumu sen de ne güzel cevap vermesin hiç kırmadan
tarafından
:)) ♥️
(2,669 puan) tarafından
Milet nerden lafı anlamaiyor anlamadımki yorum yapmak için yapıyorlar herlade canim :)❤️
tarafından
Ben burdayım demeyi başka yerlerde yapmadıkları için buralarda yapmaya çalıştıklarını düşünüyorum :)
(2,669 puan) tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Neoldu kizzz
(2,669 puan) tarafından
Bozvor kuzum ya Milet tersinden uyanmış herlade
(1,975 puan) tarafından
Takma kız burayı fazla
(2,669 puan) tarafından
Sagul canim
(1,975 puan) tarafından
Sende saol cnm
0 oy
tarafından

Kuzum kocadan ayrı kaynanadan ayrı tavır goruyolar buraya stres atmak ıcın gırıyolar :D kımseye bısey dıyemıyosun hemen dusman oluyolar aman amaaaan bulasma 

(2,669 puan) tarafından
Aynen öyle canım stresini bizden alıyor kar galiba
0 oy
(3,609 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Çok güzel bir laf vardır, bana bakarsın ama gördüğün kendindir. Okuduğunu anlamayan, empati yapmayan, mantığı ile söylediği şeyler tam zıt olan o kadar çok insan var ki.

Aile terbiyesi, eğitim,iyi huy, saygı, empati yeteneği bunlar olmayınca, oraya buraya saldıran ve saldırıdan keyif alan insanlar çıkıyor ortaya.

Yorum yapıyorum post sahibi dışında biri gelip cevap veriyor. 15 yıllık hemşireyim 8 yılı çocuk hemşireliği. Benim bilgimin yanlış olduğunu iddia ediyor. Susup çıkıyorum. Zannediyor ki beni susturdu. Ben cahille laf dalaşına asla girmem. Ya edebim gidecek ya da sinirim bozulacak. Ve burada çok bilmiş cahil çok. Cem Yılmaz diyor ya beyni yok fikri var...
(2,669 puan) tarafından
Bende öyle yorumlari görünce psotu kaldırdım bana da derler korktu kaldırdı ben sadece uğraşmak istemiyorum
0 oy
tarafından
Bende yeni katıldım bu platforma insan birşey sormaya da korkuyor ters tepki alacağım diye
(935 puan) tarafından
Eski postları hortlatmasan sorun olmayacak canım bence :D  biraz önce gördüm 2019 daki posta yorum yapmışsın :)) yoksa kim ne diyecek istediğini açarsın post

İlgili sorular

+2 oy
13 cevap 447 göst.
0 oy
27 cevap 791 göst.
12 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Selin mom (785 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 352 göst.
10 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 89 göst.
22 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,016 puan) tarafından soruldu

378,411 soru

11,326,689 cevap

34,780 kullanıcı

...