0 oy
535 göst.
Aile kategorisinde (660 puan) tarafından
İkisi kariştirdim ve zehirlendim  12 den beri nefes almıyordum kusuyordum ve öksürük vardı onlar gec5i şuan boğazım ve ciğerim sanki yirtilmiş nefes alamıyorum hastneye gidemiyorum çocuklartek baş ağrım çok var ne yapacam başına gelen

36 Cevaplar

0 oy
tarafından

İyi halt etmişsin bacım :blink:

(660 puan) tarafından
Of of dayanamıyorum
tarafından
Kokusu zehirledi sanırım geçmiş olsun bir daha öyle şey yapma bu sana ders olsun çocuklarda o havayı soludu mu acaba ambulansı ara
(660 puan) tarafından
Evet kokusu zehirledi tövbe bir daha kulanmiyayim çocuklar orada değildi ve girmelerine izin vermedim
tarafından
Iyı en azından çocukları korumuşsun canım çok geçmiş olsun ambulansı ara hastaneye gitmeyeceksen bile gelip muayene etsinler dün gördüm otobüs ambulanslar varmış yerinde muayene edip gidiyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne yap ne et taksi tut gerekirse acile git 
(660 puan) tarafından
Çocuklar tek onları birakamiyorum saat 12 den beri yeni nefes düzgün ala biliyorum
tarafından
Bari ambulansı ara bilgi al
0 oy
tarafından
Yani tuz ruhu ile çamaşır suyu karıştırilmaz ki tabi ambulans ara bence 
(660 puan) tarafından
Ah ***** kafam
0 oy
(935 puan) tarafından
Bı tane adam vardı zincirleme kaza yapanlara yorum yapıyordu afferim sizeeee diye.

Benden de sana afferim ne diyim
(660 puan) tarafından
Allah beni kahretsin
(2,186 puan) tarafından
haaaahhhhh aaanaaannn ... gordunmu haaaaaahhhhhh ohhh iyii oldu haaaah da diyordu o adam :D
(2,445 puan) tarafından
Ay o video ya çok gülmüştüm
(935 puan) tarafından
:D evet öyle diyordu
0 oy
(8,268 puan) tarafından
Kız kocan mocan bıseyın yokmu naptın sen
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Bacım yoğurt varsa yoğurt ye sonrada hastaneye git 
0 oy
(7,878 puan) tarafından
Ambulansı ara ya gelsin yada seni ne yapman gerektiği hakkında yönlendirsin şuan çocuğum tek diyorsun sana birşey olsa o çocuk evin içinde ne yapacak canım ahhh ahhhh... 
(660 puan) tarafından
Kardeşimi qradim gelip beni götürecek 12 den beri dayanıyorum ama  artık nefes alamıyorum
(7,878 puan) tarafından
Geç bile kalmışsın çok geçmiş olsun çocuğunu da mutlaka sor göster onada baksın doktor belki oda etkilenmiştir kokudan
0 oy
(3,606 puan) tarafından
Orada bayılıp kalsan çocuklar delirir, birini ara gelsin yanına. 
0 oy
(12,768 puan) tarafından
Tuz ruhu gördüğüm en gereksiz temizlik malzemesi. Bana göre temizlik malzemesi bile değil zehir tek başına bile kullanman mantıklı değil neden ikisini karıştırdın ki. Sürekli haber olur bu konu herkes biliyordur diye düşünüyorum. Yok mu ailen eşin biri gelsin yanına git hastaneye 
0 oy
(144 puan) tarafından
aynısı 2 ay önce başıma geldi nefes almadim dakikasına ambulansı aradım hastahane ye götürdüler kan aldılar serum taktılar oksijen verdiler sana tawsiyem git şakaya gelmiyor Allah'ım düşmanıma wermesin kimseyi nefessiz bırakmasın daha evime asla sokmam 
(660 puan) tarafından
Mideni falan yıkamadilar mi bende birazdan gidecem
(144 puan) tarafından
hayır hayır yikamiyorlar oksijen takıyorlar hemen serum  tamam
0 oy
tarafından
Nıye karıstırdın ıkısını yanı neyı silmek ıcın bır zehire ıhtıyac duydun
0 oy
(6,516 puan) tarafından
Hemen camı pencereyi aç çok tehlikeli canım ciğerlerin zarar görmüş olabilir hemen hastaneye gitmen lazim
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Ambulansı çağırman lazım neden bekledin o kadr  saat
0 oy
(169 puan) tarafından
Geçmiş olsun benim basimada geldi b bol su yoğurt tüket birşey olmaz kaç gün boğazın yanar
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Benimde başıma geldi yoğurt ye temiz hava al bol bol 
0 oy
(11,165 puan) tarafından
Yoğurt ye ayran iç evi havaalndir dışarı çık balkona falan
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Ikiside ayri ayrilikda harika temizleyiciler. Nereyi bu kadar derinlemesine temizlemeye calistin cok merak ediyorum. Bak korkutmak istemem ama tuzruhundan dolayi ruhunu tedlim etmis bi tanidigim var ihmal etme hastahaneye git hemen
0 oy
(1,429 puan) tarafından
Camlari ac bali
0 oy
tarafından
Tuz ruhu kadar tehlikeli Bi şey yok ben eve asla koymam çok geçmiş olsun ayran iç 112 den bilgi al
0 oy
tarafından
Yoğurt ye bol bol soğuk suya yakın suyla duş al bende gevenelrde unutup yapmışım nerdeyse bayiliyordum o boğaz yanması iki gün sonra anca geçti çok geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 167 göst.
2 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Dolunay65 (660 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 85 göst.
28 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,407 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 150 göst.
26 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Farah00 (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 586 göst.