0 oy
154 göst.
Diğer kategorisinde (77 puan) tarafından

Domestos ile soloxel diye bir ürünü karıştırdım o an nefesimi tutmuştum balkona çıktım derin nefes almak için aldığım an butun boğazım ve içim yanmış gibi oldu sizce birşey olmuş mudur bu kadar koku çıkaracağını düşünmemiştim kokusuz bir üründü 

image

8 Cevaplar

+3 oy
(11,076 puan) tarafından
Ya kusura bakma sana özel değil bu yazacağım. Her aynısını yaptım diyene diyorum: iyi halt ettin. 

O kadar bağırıyolar resmen karıştırmayın diye ama neden dinlemezsiniz ki... Allah korusun bişi olmamıştır umarım 
-Reklam-
+1 oy
(48,683 puan) tarafından
yani heryer.kendini yirtiyo su camasir suyuyla baska hicbir deterjani karıştırmayın diye çamaşır suyu zaten etkili onun bir üst etkisi yerleri falan kazimak olur heralde abartmayın temizlik yapicaaz diye kendinizi zehirliyorsunuz yogurt falan ye 
(77 puan) tarafından
Bilsem zaten yapmam ki kokusuz bir üründü etkili sonuç için ikisini karıştırdım pişman oldum zaten
(48,683 puan) tarafından
kiz kokusu ne alaka icinde ne kadar kimyasal var onlarin yoğurt yedin mi
0 oy
(228 puan) tarafından
Yoğurt ye canım iyi gelir inşallah bisey olmaz
(77 puan) tarafından
Akşam üstü oldu aradan kaç saat geçti ama koku hala burnumda içime sinmiş gibi
(228 puan) tarafından
Aa ne olur ne olmaz bir hastaneye gidin isterseniz
0 oy
(1,076 puan) tarafından
Çamaşır suyu ve kir çözücu kireç sökücü karistirilmaz. Dikkat edin zehirlenme yapıyor . Çok geçmiş olsun. 
(77 puan) tarafından
Bu kadar etki edeceğini düşünmemiştim teşekkür ederim
(1,076 puan) tarafından
Çamaşır suyuna birşey karıştırmayın lütfen.
0 oy
(845 puan) tarafından
Çamaşır suyu tek başına kullanılması gerek bir deterjan başka bir şey ile karıştırınca zehirleme yapıyor kireç çözücü pas çözücü gibi şeylerle hiç kullanılmaması gerek
(77 puan) tarafından
Bilmiyordum ki nefesimi tuttum hafif koku gelince balkona çıktım derin nefes almamla bütün koku içime sinmiş gibi çok keskin bir ağrısı vardı bende baya korktum
(845 puan) tarafından
Ahhh ahhh o hatayı bende yaptım her nefes alışımda sanki o havayı soluyormuşum gibi geliyordu
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Tuz ruhu bu bıldıgın ah ah 
(77 puan) tarafından
Bilemedim işte
0 oy
(327 puan) tarafından
bende porcozle çamaşır suyunu karistirmistim o son oldu yoğurt yedim o gece uyku tutmamisti bana bişey olmadı ama sen temkinli ol sikayetlerin artarsa direk acile git zehirliyebilir bile Allah korusun :(
(2,091 puan) tarafından
Bol bol ayran iç yoğurt ye evi havalandkr
0 oy
(1,088 puan) tarafından
Ben hastaneden yazıyorsun sandım verilmiş sadakan varmış iyiki ölmedin

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 51 göst.
0 oy
3 cevap 86 göst.
28 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,436 puan) tarafından soruldu
0 oy