0 oy
55 göst.
Diğer kategorisinde (1,015 puan) tarafından
Kizlar pazartesi sezeryanim var ikinci kez. Ilkinde neler olucagini bilmediyim halde hastahaneye kusarak gitmisdim ameliyyatdan sonrasi da berbatdi. Nolur bana qaz verin ne yapayim her gun heyecandan karnima agrilar giriyor cok korkuyorumm

2 Cevaplar

0 oy
(479 puan) tarafından
Canım inan bana benim hayatımdaki en korktuğum fobi ameliyatti diyebilirim son anda sezeryan denildi korkumdan ağlaya ağlaya girdim ağlaya ağlaya çıktım ama gerçekten böylesine abartılacak bişey yokmuş ikinci kez hamile kalsam sezeryana girerken bı tedirginlik olur ama doğum anındaki kolaylığı düşününce gerçekten içim rahatlıyor şimdiden tabiki zorlukları da olacak bu işin ama bu kadar korkma ben korkumdan bebeğimle aramdaki bağı bile ne kadar güçlü olduğunu anlayamamıştım şimdi o an geri gelse de doyasıya o anı yaşasaydım diyorum 
(1,015 puan) tarafından
Evet bende kizimla doya doya hayal etdiyim gibi ilgilenememisdim. Insallah bunda iyi oluruz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Vallahi ben o kadar güzel geçirdim ki belki normal doğursam bu kadar iyi geçmezdi hiç kasma kendini 
(371 puan) tarafından
Nasıl gecridin öyle tüyo ver
tarafından
Ben 39+0 da normal doğum beklerken hiçbir sorun yoktu bianda kanamam geldi yoğun bel ağrısiyla eşi ayirlmisti bebeğin doktoruma da güveniyordum onu aradılar sezeryan yapmak gerek ama illa istemiyorum dersen son tercih senin dedi hiç kasmadim kendimi siz ne diyorsaniz o dedim gittim üstelik eşim de yoktu yanımda hayatımda ilk kez ameliyat oldum bu arada ilkinde hemşireyle kalktım hepsinde tek kalkıp yürüdüm kimseye güvenip dogurmadim dedim kendimi motive ettim iç çamaşıriki bile kendim giydim ilk gün yatmadim da gecede hep kendim kalkıp aldım kızımı hiç birakmadim kendimi çok şükür gayette iyi geçti toplasan 3 4 gün sadece yatarken biraz rahat yatmak istiyor olmak beni yordu sadece o kadar
(371 puan) tarafından
Maşallah iyimis millet mi abartıyor o zmn bana yarım kalirsin yatalak olursun dediler korkuyorum
tarafından
Yaaaa kaç kişi yatalak olmuş bende bir de fıtık var olsam ben ölürüm sen bakma millete

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 117 göst.
29 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 148 göst.
7 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 159 göst.
27 Mart 2023 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (469 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 74 göst.
25 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (876 puan) tarafından soruldu

378,283 soru

11,322,566 cevap

34,770 kullanıcı

...