0 oy
117 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Oğlum 19ayi doldurdu ama surda 5-6aydir ev zili veya kapıya sert vurma. Telefon sesi titreşimi korkusu var. Bizim karşı komşunun ev nosu yok gelen kargosu osu bişi bana basıyorlar .takmamis bı kaç seferdirde dedik hâlâ takacak .gelen kişilerde hiç insan gibi kapı çalmıyor dış kapım demirden vurunca çok ses çıkıyor.yavrumda kaldı o bı kaç kez uykuda vurup bastılar . Bugün de aynı biri yaaAllah aşkına şu kadar vurmayın çocuk korkuyor dedim . Neler yaparım çocuğumun unutması icin

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bizimkinde de var iki buçuk yaşına geldi zor ya şey yap kucağına al zile bastır 
tarafından
Ben mutfakta idim odadaydi oğlum nasıl koştu aklı cikicakmis gibi sarılıyor .. insanlardaki bu rahatlık
tarafından
Giriş katta mi oturuyorsun
tarafından
Evet .onlarda birinci kat tek ev .birinci kat die bana basıyorlar .bı çivili numarasını asamadilar
tarafından
Bizim de öyleydi bundan önceki evimde çok sinir bozucu bir daha aklında bulunsun giris Kat tutma ben tutmam kapı sesi bütün sesler içerdeydi sende söyle yöneticiye ya öyle şey mi olr
tarafından
Yönetici gibi değil canm üst katta kaynana.ev onların taşınma durumu suanlik hiç yok.kaynanmlarda dediler hatta aynı bahçe içindeyiz herkesin tapu var ama tel yoktu resmen bir gibiyiz k.oeder anlasınlar die tel cekicek akrabası bide kaynanann
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yiğenim de de vardı beraber kucakladık zile bastırdık kapıya vurduk güldü eğlendi şuan kapıları o yumrukluyo biri zile basınca koşuyor kapıyı açıp oda basacak 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 56 göst.
2 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Asena.ekinci (1,015 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 151 göst.
3 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 1,981 göst.
5 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Ikiz anne adayi (1,113 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 740 göst.