0 oy
200 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Faydası oldumu kızlarr

7 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Canim dikiş sonuçta hangi krem fayda edebilir,ben kullanmadım ama zamanla belirli iz geciyo zaten 
tarafından
Kizim ameliyat oldu boyunundan doktor verdi geçirir mi bileemedim kullanıyoruz
(9,626 puan) tarafından
Ben sezeryan dikişini soruyosun sandım canim cok geçmiş olsun,zararı olmaz tabi kullanın ama faydası olacağını düşünmüyorum zamanla rengi değişip normal ten rengine dönüyo
-Reklam-
0 oy
(9,971 puan) tarafından
Kullanmadim valla ikisindede gerek gormedim :) ben ve esimden baska kim gorecek :)
tarafından
İse yarıyor mu acaba onu merak ediyorum canım kizim ameliyat oldu iz kalsın istemiyorum
(9,971 puan) tarafından
He anladim canim esim kullanmis alni icin izi belli belirsiz suan
0 oy
(774 puan) tarafından
Valla bende aldım o kadar ama o sıra çocukla uğraşıyorum bide bunla uğraşamam diyip kullanmadım  ne onu ne de korseyi pişmanım :)
0 oy
tarafından
Bizene senin dikişinden izinden 
tarafından
Kız ben yorumalri okumadım bile başlama işte bsliga göre yazdım başladı duygu sömürülugu
tarafından
Ayy mervelifnas. Sizde abartmayın. Hemen olayı büyütmeyin.
Arkadaş söyleyince baktım. Siz ona diğer postta koacani paylasip durma dediğiniz için oda böyle  yazmış.
tarafından
Aynen de öyle oldu hemen vidana giriyo
tarafından
Papatyaca boşver canım sildim zaten
tarafından
Yazma git
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Kızının ameliyatı için sormuşsun doktorun verdiği kremi kullan benim kuzenimde aynı şekilde izli bir Operasyon geçirdi şuan yaranın izi yok
0 oy
(679 puan) tarafından
Madescol iyi canım Dr danışıp kullan istersen 
0 oy
(2,724 puan) tarafından
Conturetubex mi ameliyattan hemen sonra yanı üzerinden büyük zaman geçmeden kullanın düzenli bir şekilde geçirir inşallah 
tarafından
Evet conturetubex .inş canım

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 263 göst.
0 oy
3 cevap 200 göst.
0 oy
4 cevap 1,932 göst.
3 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 98 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hiranurmiranalp. (35 puan) tarafından soruldu

378,381 soru

11,325,861 cevap

34,778 kullanıcı

...