0 oy
1,022 göst.
Aile kategorisinde (100 puan) tarafından
Yoruldum artik 7 yıllık evliyiz hep ben diyince birlikte oluyoruz kendisi hiç aklina gelmio bugun süslendim  demezmi bu gece uyuyalım o kadar kırıldım ki  böyle yapmasina bide bana küstünmu diyo kendisine dedim baskalarınin karısi istemez bizde sen  böylesin  yatti uyudu  hic pesinden koşmucam süslenmekmiş zaman ayirmakmış umrumda deil sizin kocalardami böyle

20 Cevaplar

+13 oy
(4,171 puan) tarafından

Daha önce de söyledim Bi postta ama gerçekten zamane erkeklerin yediğinden mi içtiğinden midir hepsi Bi değişik ya eskiler böyle değil dedem 90 küsür yaşında yanımızda babaanneme laf atardı perşembe gecesi şakası falan vardı annem rahmi alınana kadar çocuk olur diye daha doğum kontrol hapı kullanıyordu ama bu genç adamlar bırakmış işi kadınlar yazık ne kadınlıklarını anlıyorlar ne evlilikten bir şey inan bana yalnız değilsin şu zamanda çoğu kadın isteksiz eşten şikayetçi malesef :angel:

tarafından
Evet ya o da istekli oluyor ama ben ona göre daha baskın hissediyorum bazen:D
tarafından
Bişey yapma eminecim bırak o gelsin onu alıştır yavaş yavaş sen gitme o gelsin öğrensin
(168 puan) tarafından
Abla acaba hani insan herşeyi düşünüyor nolur yanlış anlamada hani acaba başka videolar izleyip hani öyle mi rahatlıyor ki yada bisekilde işte doyuruyormu kendini acaba
(4,171 puan) tarafından
Kuzum bana mı dedin post sahibine mi bilmiyorum ama sanmam yani kimi erkek gerçekten bu konuda istekli olmuyo hani video izliyordur izlemiyordur bilemem ama onla alakalı da olmayabilir misal Bi arkadaşımın eşi de öyleymiş sorunca off gece gece kalk duş al et saat kaç olacak sabah erken kalkıyorum anlayış göster falan diyormuş yani kimisi üşengeçlikten külfet görüyor böyle sonrasını da
(168 puan) tarafından
Ya şöyle işi yorgun olur mesela benim eşim polis haftada iki üçü de bulur ama bende hamile olduğum için isteksizlestim oda anlayış gösteriyor biz kadınlar bazen başkalarından duyunca kendimizi yetersiz görüyor bazı arkadaşım hergun istiyor eşim yapıyoruz diyor kendimi yada eşimi acaba biz yeterince sevip istemiyor muyuz diye soruyoruz kendi kendimize ama belki aşırı yorgun bir işi vardır belkide pskolojik sorunlar dan geçiyordur olabilir ama yedi sene ise onuda bilemiyorum tek taraflı bakmam ben olaylara tabi Allah yardım etsin
-Reklam-
0 oy
(7,446 puan) tarafından
Hep mi böyleydi ? Çocuk yok mu ?
(7,446 puan) tarafından
Ayy kıyamam yaa  :( Allah'ım sağlık versin bir an önce iyileş inşallah❤️ çocuklarının cinsiyeti ne kuzum❤️ kalbimi bıraktım yaa nasıl bir söylem o
(100 puan) tarafından
Amin sagolun 1 erkek 1 kiz
(7,446 puan) tarafından
Ay maşallah Allah'ım sana bağışlasın senin acını onlara onların acısını sana göstermesin
(100 puan) tarafından
Amin sagolun  kimseyi rabbim zorda bırakmasın
(7,446 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(777 puan) tarafından
Hayır değil böyle olması normal bir durum değil bence konuşmalısınız eşinizle
(7,446 puan) tarafından
Aa kova burcu bi de benim eşimde kova burcu
(100 puan) tarafından
Kova burcu eşim ben kendimde kovayım kova burcu erkekleri cok tripli nazlı oluyo eşim tam öyle
(7,446 puan) tarafından
Valla benimki değil hatta kova burcu iyi diye minik oğlumu gece 12 den sonra doğurdum özellikle burç değişiyor kovaya dönüyor diye :))
(100 puan) tarafından
Kova burcuyum bende  ama esim tam tersu özellikte
(7,446 puan) tarafından
Değişikmiş o evet ilk defa böyle bişey duyuyorum kova burcunda
0 oy
(1,061 puan) tarafından
Kız boşver valla bu saatten sonra kankayız de artık kankacım diye seslen arkasından bizden karı koca olmuyor belki kanka olur de d. 
(100 puan) tarafından
Kanka mi olur arkadasmi bilmem ama az kaldı cocuklarin yaninda yatcam tek yatsın  umrumda deil  ben aglarken o uyuyo nie üzülen taraf olayim
0 oy
(39 puan) tarafından
Benim eşim de böyle hamilelikte başladı gerçi daha 2 yılımız olmadı ama hamilelikte başlamıştı korkuyorum hamilesin diyordu ona tamam dedim doğum yaptım 6 aylık oldu bebiş şimdi de böyle haftadı bir ancak o da cuma akşamı artık günü bile bello :) monoton oldu bende sıkılmaya başladım bir de haftada bir oluncada kısa sürüyor bazen kadın olduğumu sorunun bende olduğunu düşünüyorum ama çoğu kişi de bunu olduğunu öğrendim erken boşalma sorunu var sanki benimkinde belki o yüzden 
(100 puan) tarafından
Ne bilim kendimi cok sorgulardim nie bende mi sorun nie die ama adam isteksiz ayri kaldigımız zamanlarda oldu ozmsn bile tık yoktu
(39 puan) tarafından
Bende 4 5 gün annemde kalmıştım bir ara ya da ne bileyim doğum yaptım 2 ay geçti yine bir şey yoktu ben istedim demiştim o zaman hatta millet bu kadar ayrı kaldığı kadının peşinden ayrılmıyor sen niye böylesin diye stresliyim diyordu belki de baştan beri vardı ben farketmedim
(39 puan) tarafından
Bizim daha 2 yılımız olmadı
(39 puan) tarafından
Bende giyinirdim önceden bana niye böyle giyindin diye sorardı kaç defa sinirlenip.degistirdim üstümü bana da tuhaf gelmişti belki de erkekler bildiğimiz gibi değil yanı hepsi ayni değil bir yerde okumuştum erken boşalma sorunu olanlar zamanla isteksizlesiyormus
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Galiba erkkleri kisirlastirma icin ugrastillari hersey artik meyvesubi verio erkkler isteksiz ve sonuk olmaya basladi. Yoksa bir erkk kebdisi icin hazrlabdigini onu birak onu arzuladigini hissetigi an bile ne kdr yorgun olsa aklin duser artik duramaz. Seninki evlndiginden beri boyleyse belli ki isteksizlik var. Yarin haft sonu is yoksa bir erkk yorgunda olsa aklinda o olur bence
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Hormonal bi sorun olabilir bence esiniz bi uroloji doktoruna gitsin bu ayıp degil
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ee sende hata 7 yıldır hep böyleyse ne yanaşıyorsun ki bu ders olsun o isteyince de sen de yorgunum yatıcam diye şimdiki erkekler kadın, kadınlar erkek olmuş ya naz kadına yakışır bu ne böyle 
(39 puan) tarafından
Bence de doğru diyorsun ama pratikte öyle olmuyor 2 haftada bire düşünce:))
(39 puan) tarafından
Mecburen sen bir şeyler yapmaya çalışıyorsun ki eşinle arana soğukluk girmesin kendimde soğumayayim diye
(6,441 puan) tarafından
Kız ne nazlı kocan var ya bence al karşına konuş
0 oy
(369 puan) tarafından
acaba Bi sorunmu yaşıyor 

bunu hiç konustunuzmu kendi aranızda mesela neden boyle geride duruyor neden senin istemenle oluyor

bence eşinle once Bi konuş bakalim ne diyecek

yani gerçekten eşler arasında büyük sorun bu galiba bunun gibi Bi kaç posta daha denk gelmiştim
0 oy
tarafından
Hayır canım bence eşinizle konuşmalısın neden böyle yaptığını hem yüz vermeyince daha kıymete binersin değer veriyorsun karşılığını görmüyorsun bence konuşmalısın
0 oy
tarafından
Sen soylemesen kendisi yaklaşmaz mı canım bir bırak bir hafta boyunca hiç söyleme kendisi yaklaşsn bende başta hep yaklasirdim sonradan eşime niye sen yaklasmiyorsun hiç dedim o da sen böyle alistiriyorsun dedi ondan sonra ben hiç bir şekilde yaklasmadim kendisi hep yaklasti
0 oy
tarafından

Benimki de bazen öyle ama 6 yıl uzun bir süre. bende bu durumdan rahatsız oluyordum ama üstüne çok gitmiyorum kendini yetersiz hissetmesin diye hayatın işin stresinden erkeklerde bazen oluyor:)evet doğru bende eşime öyle söylüyorum milletin karısı istemiyor sen bulmuşsun manyak karıyı ne yapacağını bilmiyorsun diye:D

0 oy
(3,593 puan) tarafından
Tuhaf geldi bana bi rahatsizligi olabilir normalde erkekler geri cevirmez isteksiz olsa bile o an etkilenmesi gerekir 
0 oy
(1,558 puan) tarafından
Yeni nesil erkeklerede vurmuş malesef :)
0 oy
(997 puan) tarafından

Benim koca böyle değil :angel: hemen hemen her gece oluyor bu sıralar biraz boşladı 2 günde 1 e düştü 

(8,454 puan) tarafından
İşte beklediğim kişiden beklediğim yorum :))
(997 puan) tarafından
:D:D ahahahah
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Arzulamıyor olabilir mi acaba? Ya da aranız da sıkıntılar var m? Soğumasına neden olabilir diye geldi aklıma. 
0 oy
(7,289 puan) tarafından
Anlatırsam ağlarsın birak üzülme boşver 
0 oy
tarafından
Neden susleniyorsunuz suslenmezseniz adam sizinle birlikte olmayacak mı yada gözü mu dışarı kayacak anlamıyorum bunu bazen kocalarinizi çok simartiyorsunuz sonra böyle duruma düşersiniz bırakın olduğunuz gibi sevsin istesin 
0 oy
(7,637 puan) tarafından
Şunu söyleyebilirim günümüzde artık gizli gayler çok arttı yani normal bir erkek her gece olsa reddetmez bence bunu bir sorgula.
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Kız akıllı ol her gün yapmazsan şeytan kanıma girer aldatirim de :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 132 göst.
29 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 156 göst.
7 Şubat 2022 Aile kategorisinde kaya (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 381 göst.
5 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Annembanadoymaz (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 869 göst.