0 oy
148 göst.
Diğer kategorisinde (196 puan) tarafından
Merhaba AÖF KAYITLARI NE ZAMANDI sınavlar online miş telegram gruplarını bulamıyorum sorular paylaşılıyıtdu orda silmiştim telegram geçen yıl telegramdan sinav hazırlığı yapan varmı acaba 

5 Cevaplar

0 oy
(1,170 puan) tarafından
Allah allah gercekten mi neden online olarak yapilacakmis normale donmuslerdi
(1,170 puan) tarafından
Tuh bende geçemiyorum diye kayit yenilememkstim şansa bak
(196 puan) tarafından
YAZ OKULU hakkımız varmış cnm aöf bürosuna gidip sorucam hafta içi okursa olucam kayıtları 3 temmuza 6 temmuz arasıymıs inşallah onlinedır diğerlerini öyle geçmiştim pandemiden
(1,170 puan) tarafından
Ayni bende oyleydim kuzum eger birsey ogrenirsen bena da yazabilir misin ben cocuktan bir yere cikamiyorum
(196 puan) tarafından
Aöf ye mesaj attım canım yaz okulunda verebilme hakkınız var dedi 3 ve 6 temmuz kayıtlar unutma o vakit kaydını yenile inşallah veririz
(1,170 puan) tarafından
Ama kac tane dersimiz kalirsa verebiliyoruz ki benim var birkac ders
-Reklam-
0 oy
(499 puan) tarafından
Atatürk ve anadolu online bende ataturkte okuyorum suan sınavlar başladı. 
0 oy
(645 puan) tarafından
Online evet bugün sınavım var depremden dolayı online kararı aldı bu dönemki dersleri şubatın sonu martin başındaydı kayitlar
(196 puan) tarafından
Ben hataydan depremden şehir değiştirdim o sıkıntılarda kaydı unuttum malesef kısmet yaz okulu veririm inşallah yaz okulu yüz yüze mi acaba inşallah online dır
(645 puan) tarafından
Öbür okullar online demiş ama anadolu üniversitesi belli değil daha son 1 dersim var inşallah online olur da bitiririm
0 oy
(4,277 puan) tarafından

Evet eşimle kaynim giriyorlar 2 gündür sınava dediğin gibi :angel::D

0 oy
tarafından
Evet Auzef de online vızelere girdik bu hafta finaller var bedavadan geçmiş olduk 100 ler havada uçtu soruların aynısı paylaşıldı hepimiz girdik bu dönem böyle kolay bitti benim için ya depremden dolayı oldu bızım için olmasaydı da sıkıntı yoktu deprem bölgesinde olanlar için çok iyi oldu en azindan hayalleri enkaz altında kalmadı o insanların
(196 puan) tarafından
Ah ah ben kaydı kaçırmayaydım bende 2 dersi verirdim şansıma

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 144 göst.
0 oy
2 cevap 88 göst.
7 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Xxyyzz (220 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 976 göst.
0 oy
4 cevap 112 göst.