0 oy
118 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Kızlar enseme doğru da ağda yapıyorum biraz tüylü ve sakallı bir yapım varda :D ama agdadan sonra heryerim fısır fısır yara oluyo bu nasıl geçer az önce kantoron sürdüm ama bu durumu yaşayan varmı 

6 Cevaplar

0 oy
(2,687 puan) tarafından
Bende hemen aynisi olurum yag bezelerin aktif hale getiriyomus o sebepten yuzum hemen kabariyo olmadik sivilceler cikiyo bende bi cozumunu bulamadim 
tarafından
Geçen komşu bişey dediydi unuttum onuda şimdi soramamda ondan buraya sorduydum çok kötü oluyor ya
(6,441 puan) tarafından
Benimki de aynı canım yapmadan önce buz sür yapınca asla su değdirme tekrar buz sür buzu peçeteye falan sar sür ben öyle biraz faydasını gördüm yağ sürme zaten sivilce yağ bezelerinden oluyor ya
-Reklam-
0 oy
(2,483 puan) tarafından
Bepanthol krem var canım ondan sürebilirsin
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Bende bıyık bölgesi o şekilde kızarıyor dışarı cikacaksam sabahtan yapıp travazol sürüyorum kirmiziligi gidiyor. Tesadüfen farkettim travazolun işe yaradigjni
tarafından
Var travazol bı deneyim
0 oy
(258 puan) tarafından
Canım ben 3 tane asprinin üstüne biraz su damlatiyorum ezip yüzüme sürüyorum. Kuruyunca ilacın tozunu çırpıyorum yüzümde beyaz beyaz pudra gibi kaliyor. O şekilde uyuyorum sabaha çoğu geçmiş oluyor. Nisanımdan önce bütün vücuda ağda yaptirmistim hiç  terlemeden  bunu bütün vücuduma uyguladım sabaha bebek gibiydi cildim. Yalnız özel bölgeye yapma ben denedim ve inanılmaz kaşıntı yaptı (:
tarafından
Ya özel bölgeyi ölsem agdayla alamam
0 oy
(178 puan) tarafından
Aleo Vera jeli iyi geliyor böyle şeylere sanırım 
tarafından
Ondan alasim vardı bı denk gelmedi ya
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Buz filan dolastirsan soguk biseyler havlu kompresi filan 

İlgili sorular

0 oy