0 oy
248 göst.
Aile kategorisinde (352 puan) tarafından
Kızlar uuuuzzzuun bi süre sonra ağda yaptım yüzüme yanıyor büyük ihtimalle de sivilce çıkacak hiç istemiyorum ühühühü hemen sudocrem sürdüm falan ama yanıyor tavsiyesi olan var mı 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kiz niye kıllı misin yüzden aboo ne cesaret o 
(352 puan) tarafından
Hahhaaha He kız kıllıyım hahaha :))) o kadar çok yok kız böyle kulak önünde azcık vardı onları alim deyince komple aldım şincik bi yanıyor ki anlatamam
tarafından
Annem gibisin sende oda alır zorla orayı iple alır beyaz kıl kuru şekilde sürüp iple çekseydin bacım belki olmazdı bsy :D
(352 puan) tarafından
Kendime hiç bir şey yapamıyorum ya kuaföre gittim zaten canım çok tatlı çekemiyorum böyle
-Reklam-
0 oy
tarafından
Artık hertsey için çok geç bacım bir kere yaptım o hatayı yüzüm tarlaya döndü hemde iri iri çok kötüydü 2 hafta sürdü tamamen geçmesi 
(352 puan) tarafından
Yok kız ara ara yapıyorum ama uzun süre geçince sivilce çıkıyo ühühühü inşallah çıkmaz
0 oy
tarafından
Buz gezdir canım 
(352 puan) tarafından
Onu denim
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Yüzünüze niye yapıyorsunuz ki :(

(352 puan) tarafından
Kıllıyım şxöxöxöx yağız efenin dediği gibi sürekli yapardım ama hamilelikten ara verdim şincik yapınca kötü oldu
0 oy
tarafından
ayy muhtemelen çok sıcakken uyguladın. penye bi beze buz koyup gezdir üzerinde iyice 
(352 puan) tarafından
İvet sıcaktı :(
0 oy
(826 puan) tarafından
Kız yapma yüzüne derin sallanır yoksa. Çabuk  kırışır yoksa. 

Ben yüzüme yapmam ayağlma yaparım ilk yaptığımdada sivilce olmuçtu alerji heralde ama artık olmyo 
(352 puan) tarafından
Bu kıllardan nasıl kurtulcam kız eşim gel beraber sakal tıraşı olalım diyo çxmödmx
(826 puan) tarafından
Ablamda aynı durumda ağda yaptırdı baktı yapamıyo lazere gitti şuam yüzü tertemiz geç çıkıyo bide.
0 oy
(391 puan) tarafından
Soğuk uygulama yap, bir de Soğuk sıkım Hindistan cevizi yağı iyi gelir 
0 oy
(669 puan) tarafından
Pudra sürmen lazımdı yapmadan önce benimkide öyle oluyo 
(352 puan) tarafından
Hiç bilmiyordum bunu
(669 puan) tarafından
Kuaförde öyle yapıyolar pudra sürmeden yapınca kızarmış tavuğa dönüyorum :D
0 oy
tarafından
O hatayı dügün icin dış cekime gitmeden once yaptim kabuk bagladi bide benimki neyse fotocu amca fotosopla falan duzeltti
(352 puan) tarafından
Ayyy bide düğün günü anam anam
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Bende yüzüme ilk defa agda yaptırmistim o kadar pişman oldum ki başta bisey yoktu sonra yüzüm hep yara oldu çok kötü yani hiç geçmicek sandim ama çok şükür bisey kalmadı o gün bugündür daha da yaptırmadım. Sizinde inşallah geçer.
(352 puan) tarafından
İnşallah geçer canım tşk ederim

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 316 göst.
31 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Nerosahmet (690 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 287 göst.
29 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 120 göst.
3 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu