0 oy
161 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1,711 puan) tarafından
Bi kaç kere eve sipariş gelen çiğ köfte lavşları buzluğa atmıştım baya birikmiş ne yapsam ki onlarla.. börek felan olurmuki çokmu kalın olur

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Börekte olur ya da tantuni de yapabilirsin güzel olur 
tarafından
İlk defa duydum ☺☺
(119,086 puan) tarafından
tarafından
Sen bir de bulgur yerine tavuk koy ıslama yap çok güzel oluyor offf kadere sor ☺
(119,086 puan) tarafından
nerde o gene ofline yaa
tarafından
Evet yaa herhalde kocası evde bana da yazmadı cevap vermedi
-Reklam-
0 oy
(7,800 puan) tarafından
Tantunç yap 
0 oy
(703 puan) tarafından
Evımde asla kalmayan şey lavaş olabılır ben kendım yapıyorım evde tavuk dürüm köfte dürüm ıcıne yumurta pısırıp maydonoz falan sardıgımda olur aşırı sevıyorum ben lavaş ya
(1,711 puan) tarafından
Bende severim ama çiğ köfte lavşları nı fazla sevmiyorum.. ama atmayada kıyamadım
(703 puan) tarafından
hazırlar evet benımde pek hosuma gıtmıyor o yuzden kendım yaparım.
tantunı falan lezzetlendır bı sekılde yıyın napcaksın baska
0 oy
tarafından
Ben kahvaltıya tost yapıyorum çok güzel oluyor. 
(1,711 puan) tarafından
Aa mantıklı  2 katla mı yapıyorsun
tarafından
Kendime tek kat yapıyorum da eşime çift kat yapıyorum. Çift kat için malzeme çok fazla gidiyor içindeki kaşar filan çift kat olunca pek tadı gelmiyor fazla koymak gerekiyor.
0 oy
(6,233 puan) tarafından
Canım ben kahvaltı için çok kullanıyorum. Yumurta biber mısır ne istersen işte tavaya döküp üstüne lavaşı seriyorum ikiye katliyorum çok güzel oluyor. 
0 oy
(1,190 puan) tarafından
Tavuk gögüs le çok güzel mantı olur

Lavaşları dürüm yap 1-2 parmak kalınlığında kes. Koy bir tepsi yada borcama fırınla. Biraz kızarsın. Tavuğu haşla. Lavaşın üzerine tavuğun sıcak suyunu dök yumuşasın lavaşlar, üzerine tavuk tiftikle kalın şekilde. Üzerine sarımsaklı yoğurt yine üzerine kalan tavuğu kalın şekilde tiftikle. En üstede tereyağlı salçalı pul biber li sos. Tirite de benziyor ama bu bence daha güzel
0 oy
tarafından
Tost yapabilirsin 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Lahmacun olur pizza yapan var ikisinin arasına kaşar koyup iki kat taban yapıp pizza oluyor 
(1,711 puan) tarafından
Pizzada güzel fikir miş
(7,376 puan) tarafından
Evet çok güzel oluyor
0 oy
(64 puan) tarafından
Sigara böreği yapıyorum ben güzel oluyor 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 57 göst.
13 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde eda1404 (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 71 göst.
7 Aralık 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Lale030507 (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 178 göst.
23 Temmuz 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Rumeysa0196 (1,540 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 157 göst.
11 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Sudenaz (224 puan) tarafından soruldu

378,095 soru

11,316,772 cevap

34,761 kullanıcı

...