0 oy
91 göst.
Diğer kategorisinde (6 puan) tarafından
Bu post burda kalsın istiyorum bu defa kararlıyım gıdıcek bu kilolar eski ben olacagım evet zorlanacagım ama asla pes etmeyeceğim esimin laflarınıda tek tek yedirıcem kendisine :Ddd kızlar duanıza talibim kilo vermek istiyorum artk sıkıldım bu halimden 

4 Cevaplar

0 oy
(7,883 puan) tarafından

İnşallah istediğin kiloya hemencik ulaşırsın bacım ;)

(6 puan) tarafından
Ayyy amıınn allahım cok amınn ınsallah canm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hepimize bol eksiler
(6 puan) tarafından
Amııınnn ınsallah ya
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Hadi kız azimle s.ican betonu delermis derler not gül diye yazdım 

Dewamke ogras bakalım kaç kilosun 
(6 puan) tarafından
Ne sen sor kiloyu nede ben kuzu valla gitsin artk cok sıkıldım
0 oy
(22 puan) tarafından
Merhaba canım  bende senin gibi kilolariyla savaşan bi kadınım seni en iyi ben anlarım şuan aynada çıplak kendimi görünce acıyorum kendime ne yapıyorum kendime diye sonra bi sirkeleniyorum 3  5 kilo veriyorum sonra bırakıp pes edip tekrar alıyorum banada azim lazım ama olmuyo sen nasıl bi yol izliyeceksin belki birbirimize faydamız olur 
(1,763 puan) tarafından
Benim gibi olun kız on kilo fazlam var ama aynadaki goruntum çok güzel sürekli yürüyüş ve spor yapıyorum çünkü
(6 puan) tarafından
Valla bekarken tanıstım bu doktrla 1ayda 10kılo verdim evlendim cocuk sezeryan derken daha cok kilo aldım tekrar baslamaya karar verdim bugun aradım gorustum tartı sıparısı verdım listemi hazırlayıp attı ınsallah gıdıcek

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 51 göst.
16 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Daisylovess5 (78 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 86 göst.
28 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (804 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 220 göst.
1 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ftmkyra (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 78 göst.
14 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,332 soru

11,324,023 cevap

34,775 kullanıcı

...