0 oy
79 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (7 puan) tarafından
27 kilo fazlam var. Ozguven eksıklgımın en büyük sebebi de kilom. Begenmıyoeum çnkü kendımı küçüklüğümden berı yasıtlarıma göre hep fazlaydım zaten smdı bıde 3 doğum derken ıyıce aldım kılo. Spor salonuna gıtmek ıstıyorum ama çocuklarla gıdemem kesınlıke. Evde yapmak ıstıyorum ama neye göre nasıl yapabılırım daha önce hıc yapmadım. Ve dıyete de başlıcam dua edin yalvarırım inşallah sonuna kadar gıdebılırım verırım ozguvenım yerıne gelir 

3 Cevaplar

0 oy
(887 puan) tarafından
Kolay gelsin canım benim de tek çocuk ama aynı kilolarda fazlam var inşallah verirsin ben de deniyorum. Kaçamak olsa da bırakma uzun bir süreç olduğunu unutma leslie yaz YouTube da videoları var başlangıç için ideal
(7 puan) tarafından
Saol canım. Bugün baslayıp yarın bırakanlardanım ama bırakmamam lazım. Ya yrmın ederım kafama taktığım bı cümle var sırf o yüzden bıle istiyorum kılo vermeyı. Adı lazım degıl lüzumsuzsun bırı benı esımın yanına yakışmadığımı kılolu ve koca karı gıbı gıynıyosun dedı. Kıloma okeyım de gıymım gayet ıyı spor şık klasık yerıne göre ve güzel gıynırım ama tsktım kafaya
(887 puan) tarafından
Ah canım ben önceden çok zayıftım ona kıskançlıktan laf ederlerdi şimdi de obezmişim gibi niye tedavi olmuyorsun diyorlar millet konuşur:D sen zayıfla onların gözüne girsin lafları. Ve nasıl olursan ol kendini sev ben her halimi seviyorum çok şükür ama sağlık problemleri oluşturuyor az temiz yemekte sünnettir bu yüzden düzelmeye çalışıyorum
(7 puan) tarafından
Haklısın canım dedıgın gıbı onlar ıcın degıl kendım ıcın zayıflıcam ama insan kırılırmı demeden konusuluto
-Reklam-
0 oy
(7,921 puan) tarafından

image

image

image

Al sana 3 haftalık liste zaten mantık bu hep aynı mantık 

Spor plarakta leslie yap günde 45 dakika 

(7 puan) tarafından
Çok çok çok teşekkür ederımm canım. Leslie ilk kez duydum sımdı bakıcam hemen
0 oy
(5,390 puan) tarafından
Diyete ve spora hep başlamaya karar veren ben kendimi hamur işi yaparken buluyorum :(((

Emzikliyim ben diyede teselli ediyorum kendimi
(7 puan) tarafından
Ekmegın etkısı çökmüş ya ama düşündüğün zaman ozellılle de kahvaltıda ekmek baya yenıyo ama bırakırım yeterkı zayıflayım
(7 puan) tarafından
Ekmek yememe dısında bısey yaptın mı pekı sadece ekmek yemeyerek mı 2 kılo verdın
(5,390 puan) tarafından
Yürüyüş yaptım günde bir saat bide ekmek yemedim
(5,390 puan) tarafından
Ama ben emziriyorum 7.5 aylık bebeğim var
(7 puan) tarafından
Anladım canım saol

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 312 göst.
5 Mart 2023 Aile kategorisinde mr (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,678 göst.