0 oy
490 göst.
Diğer kategorisinde (28 puan) tarafından
Şimdi 24 yaşında oldum ama nasıl şuan  kürtaj olmuştum 3 ay önce 10 haftalık meme apse yapmış.  Kime söylesem umma olmuşsun falan derken ihmal ettim  ama  göğsüm nasıl oldu bildiğiniz taş kaynanama söyledim seslenmiyor  nasıl oldu göğsün geçmedi mi bile demedi genel cerrahi işlemine gittim apse olmuş baya geç kalınmış sertleşmiş iltihap artık delik açtılar ordan boşaltıyor lar ama tekrar göğsüm doluyor süt gibi iltihap vel hasıl bakarım eşim yatak odamizda yatmaz ilk evlendigimiz zaman  aşağı kaynanamın arka odası var orda yatar kalkarız  oda çıkın odanızda yatın demez  zamanla yatagimizi yatağının yanına açmaya başladı kaynanam eşimde bişey demiyor. Bir bakarım yatağını yanına açar bizle yatar  9 sene oldu evleneli şuan  ama 1 senedir yazli kışlık odamda yatıyorum  eşime artık söyledim annen böyle yapıyor dayanamıyorum ben bişey demezdi uzaktan izlemiş yapmadım şeyleri eşim yapmışım gibi söyledi  kaynanam yapar ben biliyorum diye  söyler baktiki eşim kaynanam yalan söylüyor benim doğru olduğuma karar verdi  gezme yok nereye gitsem oraya kaynanam la gideriz geliriz oda kaynanam dan izin alırız babam Lara gidicez zaman derim bişey ler alalım çünkü muhtaç lar biliyorum gittiğimiz zaman ne yapacaklarını şaşarlar ama babam lar bize geldiği zaman ya akşamdan olanı ısıtır yada bulgurlu pilav yapar zaten biz her gün bulgurlu pilav yeriz  diyemem ki başka bişey yapalım ama en zoruda babam gil gelince dört dörtlük bişey yapamamak  benn okula giderken bile portakalin elmanın ne olduğu bilmezdik okulda arkadaşlar yerler ben ağızlarına bakardım allhim kimseye vermesin 

10 Cevaplar

0 oy
(13,824 puan) tarafından
Karisik olmus bjraz ama malesef evlilik bu degil kolay seyler yasamamassin 
(28 puan) tarafından
Ewet çok zor
-Reklam-
0 oy
(1,432 puan) tarafından
Birsey söyleyop senin icinde fırtına açtırmak istemiyorum belliki cvb bile veremiyosun allah en kısa zamanda kocana daha cok seni sahiplendirsin ş.erefsiz kayannaada merhamet versin kuzum en kisa zamanda rabbim fırsat versin o kayannadan ayrilirsin
(28 puan) tarafından
İnşallah cnm bir an önce kurtulmak istiyorum ama çok zor
0 oy
tarafından
Eşin birşey demiyor mu canım böyle gitmez ki hayat
(28 puan) tarafından
Dayana bildiğim kadarıyla gidiyor iste
tarafından
Hm dertleşmek istersen özelden her zaman buradayım canım
(28 puan) tarafından
Allah razı olsun cnm
tarafından
Bende erken yaşta evlendim dinlerim seni her zaman
0 oy
(151 puan) tarafından
Beni yanlış anlama lütfen ama engelli maaşı veriyor devlet o engelliye bakım maaşı da veriyor aile destek ücretinde variyor yardım da veriyor annenler bilmiyor olabilirler sen söyle sosyal yardıma gidip hepsine başvuru yapsınlar bence 
(28 puan) tarafından
Şuan engelli aylığı var çok şükür 1.549  TL alıyor sadece
(151 puan) tarafından
İyi çok şükür canım Allah yardımcın olsun aileninde yardımcısı olsun inşallah
(28 puan) tarafından
İnşallah cnm Allah razı olsun
0 oy
tarafından
düzenlendi
Allah yardımcın olsun kendini ezdirme sakın bak ben kaçarak evlendim beni 3 sene boyunca ezmeye kullanmaya çalıştılar en sonunda kıyameti kopardım eşime dedim gidiyorum bebeği alıp gidecek yerimde yoktu artık polise fln sığınırım başımın çaresine bakarım dedim ama eşim izin vermedi evi ayırdı şimdi ayrı evime geçtim herkesten uzakta oturuyorum kafam rahatladı yavaş yavaş duzenimizi kuruyoruz kiraya geçtik ilk gün oturacak halı bile yoktu yere oturuyorduk birde bebeğim vardı sonra yavaş yavaş hersey oldu çok şükür 
(28 puan) tarafından
Çok şükür sen kurtulmuş sun
tarafından
Darısı senin başına inşallah
(28 puan) tarafından
İnşallah cnm bir an önce
tarafından
Biraz eşini tehdit et gözünü korkurt ben eşime durmadan dedim ailenle devam edersek ben ruhun duymadan evi terk ederim bulamazsın benide bebeğinide o günden beri ayrı ev kararı aldı durmadan arar sorar evde misin diye o korku girmiş içine sende eşini korkut yoksa böyle devam ederse daha çok yipranirsin diyeyim
(28 puan) tarafından
Olmazsa denerim hani akıl alacak kimsen olmuyor annem zaten duymuyor ki  dertleşelim
0 oy
tarafından
Yapma ben bacım şuan gözlerim doldu düşünemiyorum nerelisin sen ya 
tarafından
Yaa bende antepliyim canım neresinden
(28 puan) tarafından
Ünaldı bölgesinde
tarafından
Biliyorum orayı canım bende Seyrantepe
(28 puan) tarafından
İnşallah denk geliriz
tarafından
Çok isterim canim
0 oy
(899 puan) tarafından
kucucuk bebeler bile istedigi olmadi mi kiyameti kopariyor neden boyle ssessiz kaldn ki 9 sene az deil ki ayni evde bile hic bi bagirip cagirmadn isyan etmedin 
(28 puan) tarafından
Yapsam elimden ne gelir ki iki kızım var bırakamadım
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Seneler boyunca kaynanan hep sizinle mi yattı aynı odada 
(28 puan) tarafından
Ewet artık biri sizdemi burda yatıyor sunuz dediğinde  yok derdi kaynanam beni konusturmazdkli
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Yazik gerçekten burda böyle şeyler okudukça halime Bin şükür ediyorum rabbim yardımcın olsun
(28 puan) tarafından
Amin inşallah cnmm
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Ay çok üzüldüm n şuan canım sıkkın dininan unuttum senin derdin içimi dağladı 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 519 göst.
3 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Hatmi (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 835 göst.
3 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Hatmi (28 puan) tarafından soruldu