0 oy
897 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
İki üç gündür onlarca eşimden soğudum postu okudum ne oluyor bu evliliklere Allah yuvamizdan huzuru eksik etmesin 

43 Cevaplar

0 oy
(2,651 puan) tarafından
Arada birbirimizi delirtsekte iyiki eşim ❤️❤️❤️ yine en baştan herşeyi yasiycaksın deseler yine onu severdim ❤️❤️❤️
tarafından
Oyy masallah bende aynı ❤️
(2,651 puan) tarafından
Sanada maşallah ay ❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(7,266 puan) tarafından
Herif sorunlu olursa evlilikte sorunlu oluyor malesef 
tarafından
Allah sakın sabırlı eş versin
0 oy
(499 puan) tarafından
Allaha şükür kaynanam ve görümceme rağmen eşimle mutluyum aramizdaki sevgi saygı ilk günkü gibi 
tarafından
Allah bozmasın canım ❤️
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Var çok şükür çok mutluyuz kendi yagimizda kavruluyoruz
tarafından
Maşallah canım Allah bozmasın
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Doyumsuz insanlar bir araya gelince huzur olmuyor haliyle bir taraf alttan almıyor saygı duymuyor elindekiyle tatmin olmuyorlar 
tarafından
Ya galiba yeni neslin en büyük sorunu bu saygı ve sabır eksikligi
0 oy
(915 puan) tarafından

Gayette mutluyum şükürler olsun <3

tarafından
Maşallah ❤️
0 oy
tarafından
Çok şükür iyiz 
tarafından
Maşallah
0 oy
(395 puan) tarafından
Amin canım. Rabbım kımsenın yuvasını bozmasın
tarafından
Amin canım amin
0 oy
(4,179 puan) tarafından
Elhamdülillah mutlu huzurluyuz masallah, Rabbım herkese huzur versin
tarafından
Amin canım ya
0 oy
(8,936 puan) tarafından
Oğlumun dogumuyla birbirimize daha çok bağlandık hele bebeğim için benden daha çok koşturmacasi ona benden daha fazla bakması ben eşimden razıyım allahta ondan razı olsun çok şükür 
tarafından
Ya nasıl oldunuz daha iyimisin canım  ❤️
(8,936 puan) tarafından
Zaten iyiydik doğumdan sonra dahada iyi olduk hatta bebeğim arada sol tarafta meme reddi yapıyor 15 20 dakika boyunca kavga ediyoruz resmen memeyi alsın diye sinirlenip hafif sesimi yuksektince bebeğime eşim koşarak gelir beni sakinleştirir emzirmeme yardım eder hatta aç bu çocuk üşüyor sütun yaramıyor diye sinir bozanlara kendi ailesi Bile dahil itinayla hadlerini bildirdi :))))
tarafından
Allah razı olsun eşinden çok şükür benimki de hep öyle hiç karıştırmazdi kimseyi ne güzel bak bide lohusa lohusa seni sinir edip uzmemis
(8,936 puan) tarafından
Allah razı olsun böyle eşlerden yoksa halimiz harap olurdu:)))
tarafından
Evet gerçekten öyle sevindim iyi olmaniza :)
0 oy
(13,887 puan) tarafından
İdare ediyoruz hayat imtihanlarla dolu ama yinede çok sükur
tarafından
Evet Allah büyük imtihanlar vermesin
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Bizim aramız çok iyiydi ne zaman dillendirsem bir tartismamiz oluyor :)
tarafından
Ayni biz daha dün kızım hiç düşmez dedim çocuk bugün 11 aylık kotasını doldurdu:)
0 oy
tarafından
Nazar değmesin eşimle cok iyiz 
tarafından
Masallah canım
0 oy
(48,695 puan) tarafından
ne zaman burda kocamdan.iyi bahsetsem kesin kavga ediyoruz sn kötüsü benimki ☺️
tarafından
Bende dilim varmıyor :D daha bugün kızıma hiç dusmuyor dedim dün çocuk bugün 11 aylık düşme kotasını doldurdu yavrum
(48,695 puan) tarafından
kıyamam kuzuya gecmis olsun . hic met etme kocani cocugunu inan nazar eden.biri var burda ☺️
0 oy
tarafından
Tabiki hep canımcım cicimcim değil arada takisiyoruz ama elhamdülillah hep orta yolu buluyoruz mutluyuz 
tarafından
Hepimiz öyleyiz canım ya
0 oy
(212 puan) tarafından
Ufak tefek illaki oluyor büyük birtartışmamız olmadı hiç tartışmıyoruz diyorsa bir insan o evlilikte de sorun vardır bence ama şükürler olsun çok iyiyiz 6. yıla gidicez evlilikte 4 tıllılda sevgilimin süreci 10.yılımız herkesin karşısına iyi insanlar çıkarsın rabbim
tarafından
Amin canım çok haklısın bencede dümdüz ilişki olmaz kesin daha büyük bir sorun vardir
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Ne kadar sevsekte kavga ediyoruz tartışıyoruz ama en fazla 1 2 saat sonra geçiyor kızgınlığımız İyiki iyiki var Allah başımızdan eksik etmesin inşallah canım eşim 
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Acısıyla tatlısıyla mutluyuz çok şükür.. iki taraflı beklentiler ne kadar azsa o kadar mutlusun :)
0 oy
tarafından
Canım dört dörtlüküz diyebilirim de eşimin hatası olmasa hatasından ders alıp iyiyiz şuan ama maalesef dört dörtlük bir evlilik yok imkansız
0 oy
tarafından
Rabbime bin şükür 6 yıl oldu hala küs kalamıyoruz ❤

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 1,037 göst.
5 Mart 2021 Diğer kategorisinde Minik20 (5,356 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 396 göst.
16 Şubat 2023 Diğer kategorisinde 11202105 (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 665 göst.