0 oy
1,069 göst.
Aile kategorisinde (20 puan) tarafından
Arkadaşlar ben 25 yaşındayım 16 yaşımda babamı kaybettim  kardeşim yok bir tek annem var . Birde eşim eşimle severek evlendim 8 aylık hamileyim Annemi çok seviyorum beni onun kadar sevecek hiç bir aile ferdi yok kimsem yok bu kimsesizlik fikri beni intihara sürüklüyor Rabbim anneme uzun ömür versin eğer ilerde annemi kayıp edersem kendimi öldürmeyi düşünüyorum bu hayatı yaşamaya değer bulmuyorum şimdi eşin var çocuğun olcak diyeceksiniz eşimle aramız kötü bir hafta önce beni aldattığını itiraf etti ne kadar özür dilese pişman olsa bile 9 yıllık o saf masum ilişkimizin büyüsü kaçtı artık ona güvenemem onun beni sevdiğine inanamam anneme bir şey oldupunda eşimle zaten yollarımız ayrılcak gibi duruyor geriye hiç bir şey kalmıyor bu hayatta tek başıma çocuk büyütmek onunla mutlu olabilir miyim kimsesiz yapayanlız bilmiyorum intihar yöntemleri araştırıyorum bir yandanda çok korkuyorum ama kararımı verdim annem gittiği gün bende gideceğim... Çocuğuma durumu açıklayan bir video çekeceğim o beni anlayacaktır ne yazsam beni anlamayacaksınız din iman günah haram bende hepsini biliyorum ama artık kaldıramıyorum bu sevgisizlik ve yanlızlık korkusu beni mahfetti devam edemeyeceğim o gün geldiğinde.... Bu fikir eşimle aram bozuk oldupu için ortaya çıkmadı uzun zamandır aklımdaydı eğer bir gün eşimde çocukluğumda annemle birlikte biterse yaşamaya değer hiç bir şey yok olmayacak. 

42 Cevaplar

+1 oy
(6,276 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Canım seni çok iyi anlıyorum ve aynısını düşünüyordum anneme bişey olsun bende ölürüm diyordum. taki çocuğumu kucağıma alana kadar. Şimdi ölürsem bebeğime kim bakar korkusu var. Seninde aynı olacak emin ol. Eşinin sana ihanet etmesine çok üzüldüm. Yerinde olsam o pisliğin yanında dakka durmazdim. Herşey affedilir ama ihanet affedilmez iğrenç bir durum bu. Annenle kendine yeni bir hayat kurmayı denesen istemez misin kuzum. 
(20 puan) tarafından
Burda herkes bana saydırmış kimse kendini benim yerime koyamamış kimsesiz birisi mutsuz birisi nasıl evladına mutluluk verebilir onu kucağıma aldığımda belkide fikirlerim değişecek bilmiyorum ama bu kimsesizlik bu hayal kırıklıpı beni öldürüyor ne abim var ne ablam kardeşim kimsem yok annem olmadığında kimsesiz kalacağım ne kadar 25 yaşında olsamda kimsesizlik çok koyuyor keşke eşim hamile kalmadan beni aldatsaydıda bitseydi bu iş allah kahretsim günden güne üzüntüden ölüyorum kimse beni anlamıyor sadece eleştirip hakaret ediyorlar deli ilan ediyorlar tamam ben deliyim .
Senin yorumun için teşekkür ederim beni anlayarak yazdıpın için
(6,276 puan) tarafından
Canım bir söz vardır.
 " Benim hayatımı yargılamadan önce benim ayakkabımı giy ve benim geçtiğim yollardan, sokaklardan geç o zaman anlarsın" demişler.
Ben seni çok iyi anlıyorum çok şükür annen hayatta kimin kimden önce öleceği de belli değil bu şekilde düşünüp pskolojini bozma. Benimde bir kız kardeşim yok erkek kardeş çokta kardeş gibi değil yalnızım. Babam hayirsiz bı annem var işte. Ama şimdi çocuğum var beni hayata bağlayan en büyük sebep. Bu düşüncelerden sıyrıl. Ama kocanla mutlu olamazsın onu da çıkar at hayatından
-Reklam-
+6 oy
(618 puan) tarafından
Şu yazdıklarin hangi akla mantığa sığar ya sen annesiz kal intihar et doğurduğun çocuk napcak oda intihar etsin o zaman yada hiç dogurmasaydin lütfen bi psikolojik destek al
+2 oy
(7,271 puan) tarafından
Linçleyen linçlesin umrumda deyil ! 

Sen çok güçsüz sun bitane çocuğun olacak ona yazık  bı adam iicn evladını kimsesiz mi birakacaksin yapma bu yakışmaz sana evladın iicn dimdik duracaksın tek aldatılan sen deyilsin tek annesini kaybeden de sen olmayacaksin evladına sımsıkı sarılıp bütün herşeyin üstesinden geleceksin 
+2 oy
(6,209 puan) tarafından

Peki bir şey diyeceğim şu an diyorsun ki annem giderse ben kalırım Peki sen gittiğin zaman çocuğun ne olacak onun da bir anneye ihtiyacı yok mu bunu nasıl bir kafa yapısı Bu nasıl bir saçmalık

Yani annene bağımlılığından bahsediyorsun sevilme duygusundan bahsediyorsun O giderse yapamam diyorsun peki sen gidersen çocuğun ne yapacak ne yapacak soruyorum sana neden Sadece kendini düşünüyorsun

Işte böyle hayatınızı bir erkeğe bağladığınız zaman onun en ufak bir hareketiyle yıkılıyorsunuz Cehenneme kadar aldattıysa aldattı boşa kendine yediremiyorsan git annenin yanına Allah kime ne kadar ömür vermiş bilemezsin Belki de sen Annenden önce öleceksin yaşayın birlikte
+1 oy
tarafından
Bence bir psikologa gidin 1 kez bile olsa gidin emin olun hiçbişey kaybetmyeceksiniz 
0 oy
(12,954 puan) tarafından
Çocuğun doğunca bu düşünceleri unutacaksın eminim 
0 oy
(8,823 puan) tarafından
Bak cnm şuan hamilelik psikolojisinde ölümü düşünüyorsun bu gayet normaldir çocuğunu kucağına aldığın gün ne diyeceksin biliyor musun ilk defa ölmekten bu kadar çok korkuyorum çünkü çocuğum annesiz kalacak şuan hormonlarin bunları düşündürüyor sana doğum yaptigin gün en büyük korkun senin ölmen olcak 
(2,724 puan) tarafından
Aynısı.  Bende hep derim çocuğum olduktan sonra ölmekten korkuyorum çünkü çocuğumu düşünüyorum.  Oku bunları lütfen
0 oy
(271 puan) tarafından
Madem uzun zamandır ölüm fikri aklında günahı cartı curtu Allahla senin arandadır ama niye hamile kaldın? Sen kaç yaşına gelmişsin annemsiz yapamam diyip intihar etmeyi düşünüyorsun çocuğum annesiz nasıl yapar demiyorsun? Tekrar düşün psikolojik tedavi gör derim sana
0 oy
tarafından
Aaayyyy sonuna kadar okumadım ama git tedavi ol normal değilsin 
(63 puan) tarafından
Aynen ya doğaracagi çocuk ne olcak ama doğum yaptığında bebeğinin sesini duyduğunda bu söylediklerinden çok pişman olck Allah akıl fikir versin
0 oy
(13,889 puan) tarafından

Ne diyeyim ki seni ikna etmeye calismiycam sadece düşüncemi yazicam.

İnsan  Allah'ın her zaman ne hata işlerse işlesin katında değerli olduğunu onun biricik kulu olduğunu düşünüp bilmezse bunu kalbine yerlestirmezse etrafi ne kadar kalabalık olursa olsun boştur bence.
0 oy
(2,860 puan) tarafından
Hayir cnm öyle düşünme neler var hayatta aklından o fikri sil evladın olcakmış yazık günah mı degil göz göre göre annesiz büyüyecek sımsıkı evladına sarıl ve herseyin üstesinden beraber gelin 
0 oy
(6,516 puan) tarafından
Canım bu düşünceler şeytanin vervesesi nerden biliyorsun velevki eşinden ayrıldın sonra karşına seni seven biri çıktı bilemezsin hayat ne getirecek 

Ya çocuğunda ilerde senin gibi düşünürse annemden başka kimsem yok bende öleyim o zmn derse ne düşünürsün bu konuda kafana yer etme böyle seyleru akışına bırak dua et 
0 oy
(12,876 puan) tarafından
Afedersin ama b.k anlar bak sen 25 yaşında bir insansın ama annensiz hayata devam edemiyorsun ama yeni doğmuş bebeği b.k gibi ortada bırakıyorsun kesin hak verir. Ben bile yetmemişim onu hayatta tutmaya beni hiç sevmemiş diyecek hep nefretle anacak bir çocuk olacak. Çünkü annesinin sevmediğini hiç kimse sevmez 
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Sen kaç yaşında annesiz kalmaya dayanamayıp intihar etmeyi düşünüyorsun peki o masum yavru bunda günahı ne yazık değil mi 
0 oy
(935 puan) tarafından

Şimdi biseyler yazacam ama linç yiyecem o yüzden yazmıyorum. Var gerisini sen düşün.

Bak yine tutamadım çenemi, kazık kadar insanlar olmuşuz hala şu olmasa yaşayamam triplerindeyiz, hadi doğumdan sonra annen öldü diyeliiim, e sen de vah tüh kimsesiz kaldım diye kendini öldürdün diyelim, eeee e sabi n'olacak ?? :angry: valla gerçekten akıl yaşta değil bastaymis ya, bu kadar da olmaz yani. Bu kafayla o çocuğa neler verebilirsin sen ? Bı silkelen kendine gel ya Allah Allaaaahhhh :angry:

0 oy
tarafından
Çocuğunu kucağına alınca diyeceksinki kocamı annemi babamı hiç evlat sevgisi yanında evlat için herşeye katlanilabilir 
0 oy
(2,397 puan) tarafından
Sen hastasın!! Böyle şeyler yazıpya bizim psikoloji imizi bozma git tedavi ol her canlı ölümü tadacaktır ve bu bir imtihan zaten bu dünyaya güllük güneşlik olalım diye gelmedik 
0 oy
(6,889 puan) tarafından
Çocuğun olunca tüm fikrin degisecek ben önceden hiç bişeyden korkmazdim ölümden de ailem için düşünmeden canımı verirdim taa ki oğlum doğana kadar ve ben çok değiştim bana bişey olursa oğlum mahfolur kaynanamın eline kalır diye ödüm kopuyo sigarayı bıraktım beslenmeme uykumda cok dikkat ediyorum ruh sagligima iyi geecek şeyler yapıyorum geçende bi post gördüm eşinize bobreginizi verir misiniz diye önceden olsa asla düşünmezdim ama şuan oğlum bi sekilde maddi olarak doyar aç kalacak değiliz ama bensiz yapamaz o yüzden babasız kalsın diyebiliyorum ki yanlış anlaşılma olmasın oğlundan sonra esimdir benim için çok seviyorum 
0 oy
(3,818 puan) tarafından
Nolur burayı unutma. Çocugun doğdugunda düşüncelerinin değişip ya ben neler saçmalamışım diye yazdıgını görmek istiyorum :) 
0 oy
(504 puan) tarafından
çokmu dizi film izliyorsunuz anlamıyorum ki neyin kafası yani bu

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 326 göst.
24 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde linaaras (1,405 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 244 göst.
26 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
+2 oy
30 cevap 716 göst.
16 Ocak 2022 Diğer kategorisinde ☻❣îpek❣kozalağı ❣☻ (12,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 365 göst.
10 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,180 puan) tarafından soruldu

378,829 soru

11,339,234 cevap

34,803 kullanıcı

...