0 oy
213 göst.
Diğer kategorisinde (12 puan) tarafından
Admin luftfen bakarmısınız 

3 Cevaplar

0 oy
(7,447 puan) tarafından
Özelden mesaj at admine görmez
(12 puan) tarafından
yorum yapmanında bir üslubu var fikrini belirtebilirsin ama güzel birdille senin yazdığın cümle tam olarak bu zeval sallama yaa kocana yaptir ondada aynı sonucu alırsın diyorsun bana bende sana bunun dogruluğunu kanıtlamaya çalışmıyorum doğru değildir sana göre ama bunu güzel bir dille söylemen yeterdi.hem zaten ilk yorumunu böyle şeylere inanmayın diye yazmışsın zaten doğru bir yorumdu sana ters bir cevap verdim mi o yorumda hayır ** a rdından hemen ikinci yorumla direk adıma sallama git kocana yaptir ondada köpürsün diyorsun bu cümle mealen başaka Zelal bir erkeğede aynı testi yapsan yine bu sonucu alırsın bu bir fizik olayı demek başka iki cumelenin arasındaki farka bakın anlarsiniz ayrıca mesele uzayıp kocaların doğurmasına kadar geldi gidin bakın yorumlara
tarafından
Of valla baydın
(7,447 puan) tarafından
Ne bu kadar uzattın ya bende görsem aynı yorumu yapardım ki mantıklı olan bu da kanatsız Melek böyle bişey dedin mi
tarafından
Dediysem de hatırlıyorum;)) sallamıyorum şahsi
(7,447 puan) tarafından
:)) Boşver
-Reklam-
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Sol ust kosedeki uc cizgi varya oraya tikla uyeler yazilan yere gir basta zaten admin in sayfasi Ordan direkt ozel mesajda atabilirsin
(12 puan) tarafından
Teşekkürler yaptım ☺️
0 oy
tarafından
Ne oldu ki canim
(12 puan) tarafından
Kendini bilmez biri vardı da onu şikayet edicektim

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 675 göst.
8 Eylül 2021 Aile kategorisinde Tugbamelis (1,070 puan) tarafından soruldu
0 oy