0 oy
228 göst.
Diğer kategorisinde (924 puan) tarafından
Kızlar daha önce post acmistim bina da aidat dahilinde para toplayıp binanın eksiklerini gideriyorlardi bizde geçen sene  dedikki dış kapıdan girince hemen merdiven ayak altında ve komurluge iniliyor oraya demir parmaklili kapı yapılsın kilitli dursun çocuklar küçük kapıyı açınca koşuyorlar ve düşüyordu kızım geçen gün son anda tuttuk her neyse dediler sonra önümüz kurban biz para veremeyiz diye tamam yapılsın ama dedik tamam dediler sonra birinin komurlugu wcsine vurmuş taşmış onun komurlugunu yapmak için 150 TL para topaldilar üstelik ondan önce bizimkide yazmıştı ve biz kendimiz yaptık kimseden para toplanmadi bizde 150 TL'yi vermedik protesto ettik merdiven yapılsın ikisinin parasını da vercez dedik inat ettiler yapmadılar  geçen avukata verilecektir diye not yazmis umursamadım çünkü binanın eksiği çok biz şikayet etsek ceza yağar binaya herneyse geçen gün cimenlikte çocukları oynatiyordum bu yönetici bakıp bakıp telefonla konuşuyor yanına adam geldi çocuklarla beni gösterdi ikisi birden bize bakti isgillendim ama inat ettim oynattim çocukları arabay binecektim yanından gecerken şikayet ettiğini duydum cimenlikte oynuyorlar tirmikliyom bakiyon ama eziyorlar diye ki cimenlikte herkez oynuyor cocukalr felan hep oynar biz oynuyoruz diye böyle yaptı yani kızlar bu adam bizle uğraşıyor ve eşim artık sinirleniyor napcam bilmiyorum ev kendinin bütçemiz yok Kayseri'de ev fiyatları uçuk biz aidatı düzenli veririz ama sanki binada hiç bı hakkımız yok gibi oteleniyoruz bizde cimenlikte çocuklar oynarken foto çektik mutfak penceresinden sofra çırpıp bozuk yemekleri atıyorlar onu çektik elimizde bulunsun diye çünkü sofra cirpilmayacak cimenlikte oynanmiyacak diye yazmış ve bu yasak sadece bize gibi ben çırpmam zaten giristeyim benim evim içi ekmek kırıntısı doluyor foto çektik şikayet ederse bunlarında bİz gosterecez  ne önerirsiniz bana 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Uğraşmaya değmez canm böyle kisilerle Allah a havale et
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kusura bakma fa siz gibi olan insanlardan nefret ediyorum bu binaya para toplanıyorsa vermek zorundasınız noluyor protesto edince çocuk gibi zamanı vardır yapılır illaki topluma ayak uydurmak yerine neden farklılık yaratmaya çalışıyorsunuz ki çocuğun içinde üzüldüm dikkat et lütfen sevgiler 
tarafından
Napıyon lan üçkağıtçı
tarafından
Bende tüttürüyorum valla geçmiş olsun kanka dikkat et bebe var evde
tarafından
Korona fakan olmada grip atlatılır
tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbim şifa versin
(924 puan) tarafından
İyide bubinani sakiniyim bende tamam diyip başkasının isteği gerçekleştiriliyor merdiven herkez için sorun ama kimse umursamıyor benim üç tane küçük cocugum var ben düzenli aidat ödeyen biriyim benimde haklarim.var bu binada bisikletinin çalındı hırsızı bildikleri haldee söylemediler ve kamerayı yenilediler olan bizim bisiklete oldu baskasininki calindi ve çalan kişi aynı kişi çıktı baştan biliyorlarmis ertesi gün bisikleti buldular binada bir topluluk var park kopekleri onlar birleşip karar veriyor ve genelde kendi istekleri için para topluyorlar haksızlık.ben neden başkası için sürekli para veriyim biz isteyince tamam dediler bir sene oldu
0 oy
tarafından
Başkasının wc borusu sizi alakadar etmez bina neden para veriyor millet enayi mi iyi yapmışsınız istediği kadar uğraşsın sizinle umursama parada verme gerekirse sen onu şikayet et 
0 oy
tarafından
Ev sizinmis canm yoksa çıkın diyecektim ama belli sizden gıcık kapmış bir kere 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 272 göst.
1 Eylül 2021 Aile kategorisinde Sinem.Arel (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 263 göst.
7 Mart 2021 Diğer kategorisinde Gülhira (924 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 472 göst.