0 oy
405 göst.
Aile kategorisinde (265 puan) tarafından
Hayırlı geceler. İçimin rahat etmediği bir konu var sizinde fikrinizi almak istiyorum. Eşimin ailesiyle ilgili bazı sıkıntılarım daha doğrusu kafama takılanlar var  Biz düğünü yaptıktan sonra başka şehire gittik. Şuan eşimin ailesinin yanındayız. Ben düğünde yapılanları konuşmak istiyorum onlarla. Çünkü bu tarz konular telefonla konuşulacak şeyler değil. Sizce konuşsam ayıp eder miyim? Aradan uzun zaman geçti ve ancak fırsatımız oldu gelmeye. 

15 Cevaplar

0 oy
(12,961 puan) tarafından
Konu ne bir de onu bilsek ona göre yorum yapacağız 
(265 puan) tarafından
Düğün zamanı biz hariç herkes eve sığdı, düğünde hiçbir şey yapmadılar vs. bu tarz şeyler. Ben sorunlarımı konuşarak çözmek isterim
(12,961 puan) tarafından
Ben üç yıl sonra bile söyledim ama durduk yere değil yeri zamanı gelmişti konusu açılmıştı dedim iyi oldu yüzleşmek rahatlattı bende senin gibi konuşma taraftarıyım ama genelde olumsuz etkiliyor aradaki ilişkiyi
(265 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dertsız basıma dert acıp kotu olmak ıstıyorum dıyorsun yani aman dıyım
(265 puan) tarafından
Öyle mi diyorsunuz
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Yani kırıldığın seyler varsa soyleyebilirsin 
(265 puan) tarafından
Bende söylemek istiyorum ama emin olamıyorum
(2,704 puan) tarafından
Amaaan bosver takmam ben dersen soyleme ama birikip birikip icinde kaliyosa sonradan patliyosan soyle karakterini sen bilirsin. Ben kimseyi takmam bazen laf soksalar bile anlamam cunku insanlarin dusuncelerini umursamiyorum bi de nasil olsa kendi bildigimi okuyacagimi bildigim icin hayatimda annem babam esimden baska kimse onemli degil kaldi ki onlar da bi yere kadar
0 oy
(993 puan) tarafından
Çok anlayamadim ki neyi konuşmak istiyorsunuz ailesiyle ? Aranızdaki iliskiye bağlı eğer normal düğün nasl geçti vs durumları ise sohbet olur sizinkler onu yaptı bizimkler bunu yaptı konusu ise ortam gerilebilir konuya bağlı hepsi :)
(265 puan) tarafından
Konu şu düğünde ki hal ve durumlar. Benim ailem senin ailen meselesi değil.
(993 puan) tarafından
O halde Konuşmak istediğiniz herşeyi konuşun içinize dert olmasn :) en azından siiznde neye karşı nasıl tutumda oldugunuz bilip ona göre davranırlar
(265 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(265 puan) tarafından
Düğün zamanı biz hariç herkes eve sığdı, düğünde hiçbir şey yapmadılar vs. bu tarz şeyler. Ben sorunlarımı konuşarak çözmek isterim
0 oy
tarafından
Geç kalmışsın şimdi açsan boş haklıysan haksız duruma düşersin boşkoy 
(265 puan) tarafından
Daha anca yüz yüze geldik ama.
0 oy
(35 puan) tarafından
Konu açılırsa dile getirebilirsin kırgınlıklarını düşüncelerini ama durduk yere açıp söylemen haklı da olsan haksız görünürsün ben yapsam esim beni desteklemez durduk yere yeni gelin olacakta susardım zamana bırakırdım acımıyorsa konu mutlaka zamanı gelir lafını ederdim ama siz ilk defa gelmişsiniz bir araya bosverin tat bozmayın derim ben 
(265 puan) tarafından
Kimse düğünle alakalı bir konu açmıyor ki. Gelse söyleyip rahatlamak istiyorum. Benimde eşim desteklemez
0 oy
(23 puan) tarafından
Konuşarak anlaşmak her zaman güzel canım da söyleyince karşı taraf nasıl bir tepki verecek belli etmezlerde eskisi gibi iyi bir aile ilişkiniz olmaz diye düşünüyorum 
(265 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederim
0 oy
(10,877 puan) tarafından
Çok zaman geçmiş.bunu şu an söylemek sadece huzursuzluk getirir bacim
(265 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederim
0 oy
(831 puan) tarafından
Olan olmuş biten bitmiş şuan sorun yoksa bence eskiye dönüp sorn çıkarma olumsuz etkilenrsnz ay kızım haklısın mi diyecekler cephe alırlar ordaymssn boşver evlerindyken sen huzursuz olma bazen silip atmak gerekiyor yoksa çok şey var 
(265 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederim
0 oy
(235 puan) tarafından

Canım bir anda konuyu açarsan suçlu sen olursun. Genelde eskiler öyle problemleri çözmek için konuşmak nedir bilmez anlamazlar. Aslında senin düşüncen güzel ama o bilinçte insanlar mı acaba? Durdu durdu ortaya bir şey attı diyebilirler. Bence hiç açıp kötü olma ama yeri geldiği an lafı yapıştır :D sorarlarsa da böyle böyle yapmıştınız ama söylememiştim yeri gelince aklıma geldi dersin

(265 puan) tarafından
O da mantıklı aslında. Ne bileyim biraz farklılar tepkileri ne olur emin olamıyorum.
0 oy
tarafından
Ben içime atmayı pek sevmiyorum herşeyi yüzlerine şakayla karışık söylerim onlarda anlar tabi sen ne konulursan konuş haksız sen olursun
(265 puan) tarafından
Bende illa söylemem gerek bir sekilde.
0 oy
(77 puan) tarafından
Şimdi nerden çıktı bize bilendin falan diyecekler dertsiz başı dert alma yeri gelince dersin ah bnde derdim konusyim anlaşalım kendi ailen çevren gibi olmuyor bir iftira atıyorlar yapmadığın birsey hakkinda kalıyorsun oylece daha cok sinir oluyorsun medeni insanlar beni anlar dersen konus tabiki en mantiklisi
(265 puan) tarafından
Medeni insan olduklarını düşünmüyorum. İşlerini biraz sinsice hallediyorlar
(77 puan) tarafından
O zaman tatli tatli yeri geldiğinde soyle
0 oy
(350 puan) tarafından
Düğünle ilgili konu geçerse konuş bence diğer türlü yüz yüze gelip bu anı beklemiş gibi olacak ben mevzu açıldıkça araya sıkıştıriyorum
(265 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederim
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Konuşunca çözülebilecek bir sorun mu? Yani onların duzeltebilecegi bir durum yoksa konuşman konuyu açman yersiz bence. Konusu açılır ben kırıldım dersin o ayrı 
(265 puan) tarafından
Yani kırıldığımı bilsinler ***** yerine koymasinlar istiyorum

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 387 göst.
0 oy
4 cevap 231 göst.
19 Şubat 2024 Aile kategorisinde Hayatnur (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 234 göst.
11 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 186 göst.
20 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu

379,366 soru

11,355,921 cevap

34,832 kullanıcı

...