0 oy
294 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde tarafından
Tavır yaptı resmen selmaya piss barış arayı bozdu 

3 Cevaplar

0 oy
(1,000 puan) tarafından
He ya kız tam duygularını açacakti.. lafı ağzına tıktı.. çok üzüldüm kıza 
tarafından
Sence olabilir mi bnce tanerde boş değil selmaya karşı
(1,000 puan) tarafından
Boş değil bencede çünkü barış gelip söyleyince çok zoruna gitti ..
-Reklam-
0 oy
(3,398 puan) tarafından
Taner dilek aşkıyla başladı dizi o kadar büyük bir aşkın 1 yil bile gecmeden selmayla iliski yasanmasi istenmesi bir tuaf geliyor bana sanki taner aliyle daha iyi gibi o büyük aşk hemen biter mi yillarca dilegi beklemiş tam kavusmusken sevdigi kadın yitip gitmis insan hemen gönlünün kapısını baskasina acar mi
tarafından
Evet orası bi saçma bari 2/3 yıl kadr bişey geçseydi ama gönül işte taner selmayı görünce yüzünde gülücükler eksilmiyor alide selmada duruyo susuyor selmada seviyor taneri ne kadar uzaklaşsada o kadar yakın oluyor istemsizce
0 oy
(588 puan) tarafından
Ben dilek öldüğünde diziyi izlemeyi bıraktım. Öldüğü bölüm final yapmalıydı bence devam etmese daha iyiydi. Oyuncu değişikliği olacaksa da dilek karakterini öldürmeden onun yerine başka bir oyuncu alsalardi daha kabul edilebilir olurdu. Zaten ilk iki sezonda da Taner dilek sahnesinden daha çok geçmişe gidip Tanerin dileği nasıl sevdiği ve beklediği anlatıldı. Bu sezonda da dilek olmadan dileğin yokluğunda geçmişte yaşadıklarına odaklansalar daha dokunurdu izleyiciye. Kalbi dilek ülkesi olan bir adama daha 1 yıl olmadan başkasını yazmaları çok itici oldu 
tarafından
Aşk işte ama ali selmanın yannda duruyor susuyor selmada onu çok seviyor dileğin bi sözü vardı Taner bana bişey olursa çocuğumuza iyi davran onu bensizliği hissettirme diye tanerde söz vermişti ona selmada Taner’in tam kafa dengi zaten tanerde hoşlaştı gibi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 126 göst.
9 Mart 2024 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 853 göst.
14 Mart 2023 Aile kategorisinde Minnos_1 (7,932 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 868 göst.
10 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 185 göst.