0 oy
531 göst.
Diğer kategorisinde (196 puan) tarafından
Kızlar her sabah pat güm güm evi basima yikicam şeklinde gürultu ses yapan komşuya sizden güzel okkalı sözler bekliyorum vala ya delirecem ya evini başına yikacam kendimi çok Zor Tutuyorum 

18 Cevaplar

0 oy
(2,369 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Boş tenekeden çok ses çıkarmış yaz
(2,369 puan) tarafından
Ben öyle yazdım anlqmadi hemde yüzüne
Ahlasiksiz insan anlamaz
(196 puan) tarafından
Yemin ederim kafayı yiycem ben
(2,369 puan) tarafından
Ben alıştım ite dolanmadan çalıya dolan duymamizlijtan gel insan olana laf bir kere söylenir benimki sadece se yapsaydı keşke çocuğumla alay etti sağlık durumu için Allah onu pesian etsin hakkın haram zıkkım olsun Allah onu bildiği gibi yapsın Allah'a havale ediyorum
(196 puan) tarafından
Bide çocuğuna alaymi etti Allah'onu bildiği gibi yapsın ne kadar kararmış kalpleri
(2,369 puan) tarafından
Evet amaliyat oldu bide Allah'ım yasatmasan öldürmesin
-Reklam-
0 oy
(196 puan) tarafından
Vatsapta durum olarak paylaşicam burda yaşamadsn etmeden kendi evlerinde rahat rahat uyuyan kadınlar bana karşı linç etmesin edicekse yazmasın lütfen sinirlerim Tavan yaptı 
0 oy
(2,594 puan) tarafından
Komşusunu düşünemeyip böyle ses yapıyorsa durumu üstüne alıp kendine çeki düzen vermez
(196 puan) tarafından
Ben alt komşum rahatsiz olmasin diye elimden geleni yapıyorum bı kez olsun kapıma gelmediler hep benden memnunlar benim üst komşuma gelince bizim oturduğumuz yer de daha çok ses vardı e ben napim bizim de eski apartmanda herkes kurallara uyuyodu kimse kimseyi rahatsız etmezdi şimdi sen erken kalkabilirsin buna lafım yok kendine güzel kahvaltı yapip çocuğunla ilgilensen sorun yok ama sen işe güce dalarsan sabahın köründe çocuk agliyo karnı aç uykusu var umursamiyo işten dolayı 3 4 saat güm güm sonrads ses kesiliyo
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Ustune alinmaz kesin 
(196 puan) tarafından
Lafım ona iletilir aklında kalsın yeter
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Senin wp durumunu okuyacağını ilgileneceğim üstüne alınacağını sanmıyorum 

Bence düzgünce bir mesaj atabilirsin uyar devam ederse gürültü yaptığı zaman polis jandarmayı ara 
(196 puan) tarafından
Kaç kere yazdım yemin ederim bir değil iki değil bilerek mi yapıyo anlamıyorim bana kalsa çoktan çağırırdim eşim izin vermez işte izin verse hemen çağriridim o zaman o vakitte daha kalkmazdi
(1,022 puan) tarafından
Elinde muhatap olup kargaşa girmek istemiyor Bi yönden de haklı ama işte gürültü gürültü sen çekiyorsun olan sana oluyor gürültü yaptığı zaman al sopayı yukarıya vur sende ona karşı gürültü yap ozaman
(196 puan) tarafından
Öyle yapıcam artık şimdi diyorum ben yukarı vurursam bu karşı komşu rahatsis olurmu
(1,022 puan) tarafından
Ona ses gitmez herelde ona en uzak olan odaya doğru vur her zama yapma zaten her zaman yaparsan sıkıntı olur çok aşırı gürültü olduğunda
(196 puan) tarafından
Canım vala ben ses kaydına alıyorum eşim diyo hep mi yapıyo dinletiyorum gündüz sesleri Yok sabahın köründe kalkıp pat güm güm ses öğleni ikindiyi kurt mu yemiş eşi yattığında ses yapmaz çünkü eşi gececi 12 de geliyo Sabah gidiyo hafta sonuda aynı eşiminde bı gün tatili var işçiler geç saatlere kadar yatabiliuo Yok ondada ses var
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Canım apartman nasıl çok daire var mı annem en üste oturuyor aşağıdan sürekli sesler geliyor evle alakalı olabilir 
(196 puan) tarafından
Apartmandayiz canım ama burda uyulması gereken kurallar var kendi evi diye istediğini yapıyo bende kiraciyim diye umursamiyo
(1,541 puan) tarafından
Çocuk vardır belki
(196 puan) tarafından
Evet çocuğu var ama çocuğuyla ilgilenmiyo işe güce bakıyo çocukta sinirleniyo hırçın oluyo yere vuruyo o kadar seslerini iyi duyuyorum ki belli ediyo TV açıp çizgi film de izletmiyo bari bı kaç saat idare et canım bizim apartmanda çok bebek de var ses yapılınca herkes yazıyo.cocuk uyuyo diye ama öyle böyle ses değil kaç kere uykumdan sıçrayak ben uyandım oğlum sesten korkuyo telefonun sesini kulağının dibine veriyorum ses gelmesin diye ben Niye bu kadar uğraşıyorumki onun yüzünden alıp mutfağa götürsün ords ses yapsın istediği kadar ama yatak odasıni temizlemeye başliyo  11 e kâdr bu ses devam ediyo ondan sonra ses yok e şimdi ben çocuğu öğlen iki ye kadar uyutmam gerekicek Zaten bizim kalkma saatiimjz 11 ondan sonra biz de kalkıyoruz çocugumda uyksunu alınca akşama kadar huzurlu oluyo uyumadıginda akşama kadar ağlıyo şimdi ben napim
0 oy
tarafından

image

Buna bak bakalım 
(196 puan) tarafından
Atim canım bakim inşallah anlarda utanır
tarafından
Sanmıyorum canım ama ınsalalh anlar
0 oy
(3,324 puan) tarafından
Benim eşim gidip  uyardı  kaç kez banamisin  demiyorlar  düşüncesiz  insan her zaman düşüncenizdir 
(196 puan) tarafından
Böyle insanlar yüzünden psikolojimiz bozuluyor
(3,324 puan) tarafından
Benim uyku düzenim bozdular tek bir kişi  olsa iyi  hem yan komşu  alt üst  komşu  ne bende ne eşimde  uyku diye birşey bırakmadılar sağ olsunlar saat 6  kalkıyoruz  bünye o saatte kakmaya başladı her sabah komşumuzun alarm sesi  caliyordu saat 5 de calinca  kapatmazdı eşim  söyledi   simdi sabah 8 filan hergun çalar kapatınca tam uykuya geçersin  yine çalar ama alıştık kakmaya tayinimiz  çıksada taşınsam
(196 puan) tarafından
İnsanı hayattan bezdiriyolar bende Uygun fiyata kiralik bulsam çıkıcam
(3,324 puan) tarafından
Cnm eşim diyor nereye gidersen git illa bir düşüncesiz  insan çıkar  bakalim ne olacak
0 oy
(3,180 puan) tarafından
Komşun tınlamazsa napcan kız üstüne alınmazsa
(196 puan) tarafından
Lafım ona gitsin de ağır bı itham şekilde yazsam çok iyi olur ona
0 oy
(3,611 puan) tarafından

Lafım sana diye de yazimage

(196 puan) tarafından
Lafım sana diye Yazicam:))) inşallah anlarsin diye de Yazicam
0 oy
(378 puan) tarafından
Benim üst komşum da balkonuma Somat cirpardi kaç defa kavga ettim öyle bir daha cirpmadi ses yapar hergun neymiş ev onunmus hali da cirparmis Somat da ev onunmuş 
(196 puan) tarafından
Evet ev sahibi olunca kendi kafalarına göre hareket ediyolar sanki tüm apartman onalra aitmiş gibi
0 oy
(8,980 puan) tarafından
Sazla sözle uğraşacağına git direk söyle çok ses yapiyosunuz diye. Çocuklar varsa kucuklerse duymazdan geleceksin 
(196 puan) tarafından
Canım sadcee bir tane çocuğu var Eski komşumin 3 tane çocuğu vardı dedim niye bu kadın bu kadar ses yapmiyodu Kalabalık olmasına rağmen sadcee bı çocuğu var temizlige başlıyo elektrik süpürgesini açıyo çocuğuyks ilgilenmiyo ses yapip bizi rahatsiz ediyo bende onun gibi ses yapsam direk kapıma gelirler gece TV izliyolar alt komşum ve geç saatlere kalkiyolar onlar uyurken ben temizlik yapsam ama Varya öyle böyle değil yaptığı ses assagidada çocuk var yan tarafımdada ama bu kadar ses duymadım
0 oy
tarafından

image

Bak bunu buldum 
(196 puan) tarafından
Burda resim paylaşmiyorum olmuyo neden
0 oy
(2,669 puan) tarafından
Okadad samimiyetimiz varmiski numaran onda var ve sen komşuna direkmen konuş şöyle soylemiyorsan bir vildayi al tavanı vur anlar 
(196 puan) tarafından
Sadece komşuluk Samimiyeti canım daha fazlası yok zaten öyle yapcam
(2,669 puan) tarafından
Onun la konus yani biz istiyoruz sesiziniz kavgamız bize geliyor rahatsız oluyoruz çocuk varsa de uyutamiyorum de
(196 puan) tarafından
Kaç kez dedim bugün durum attım vatsaptan bizemj lafın diye geri çekmiş mesajı
0 oy
tarafından

image

Bu pankart geldi aklıma
(196 puan) tarafından
Evet bu pankart zaten bizim bu Tekirdağda olmuştu ama Satıcı naisl Alicak ki orasını bilemedim kimse almaz yani Alicak insana da hakaret etmiş insanı bezdirmişleer
tarafından
Öyle vala kötü olmuş. Ne yaptınız yaptınız mı birşey.
(196 puan) tarafından
Yaptım vala durumda bişeyler yazdım oda üstüne alındı lafın bizemi dedi sonra tam cevap vericektim sildi mesajinu
tarafından
İyi olmuş anlamistir üzerine alınmıştır şimdi s
(196 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Bence güzelce konuş kibarlikla dile getir sikintini canım.ustune alınmaz yani durumu
(196 puan) tarafından
Vala canım ilk başlarda çok kez güzellikle söyledim hatta diyodum sende. Sesi duyuyomusun çok ses yapıyolar vala biz değiliz diye diye geçiştirdi eşim de dedi bariz belli yukarıdan geldiği kimi kandırıyo
0 oy
(292 puan) tarafından
Alın benden de o kadar... Benimde yan komşu. Allahım 3 çocuklu yıkıyorlar evi. Kendileri desen ayrı ses çıkarıyor. Gecenin 3 ünde balkon yıkamalar, tezgahın üzerine takır tukur bişeyler koymalar... Bizim evin içinde olıyor hepsi. Birinde uykunun tatlı yerinden uyanıp duvara vurmuştum ama yine yaptı yapacağını. Asla susmadı... Eski geldiği evde ses yüzünden mahkemelik olmuş insanlarla....  Bulaşık yani.... Böyle insanlara halkımı asla helal etmiyorum. Ben havanın kararması ile asla çıt çıkarmıyorum. Binada tek başıma yaşamıyorum ve kimseye rahatsızlık verme hakkım yok. Ama bu insanlar nasıl bir terbiye aldılarsa yazık...... Zorlasan o kadar ses çıkmaz yani 
(196 puan) tarafından
Şimdi sana derler burdakiler çocuktur olucak diye şöyle bişey var evet ben gündüz karışmam etmem bu kadın 11 e kadar ses yapar ondan sonra ses çıkmaz yav kardeşim öğleni kurt mu yemiş insanları sabahın köründe kalkıp rahatsız ediyosun kimse çocuktur olabilir demesin bakicagini alt tarafı bı çocuk başka da yok temizliğe başlıyo tak tak ses elektrik süpürgesini açıyo Sabah saatlerinde çocuğum korkuyo uyumaya yav git öğlen aç benim elektrik süpürgem olmamsina rağmen el süpürgesi ile dip köşe temizleme en fazla 2 saatimi alıyo çocuğu ağlıyo ilgilenmiyo sinirleniyo ses yapıyo sonra
(292 puan) tarafından
Gerçekten çok sinir bozucu. Sabahın köründe ne işin var rüyanda mı gördün. Hadi açacaksan bile 11 i falan bekle malesef ******** insan çok canım. Seni o kadar iyi anlıyorum ki aynı dertten muzdaribim. Çekiyorum artık başka çarem kalmadı ama hakkımı hiç helal etmiyorum. Benimde var bebeğim biraz ağlasa bağırsa binada duyulacak diye hemen sakinleştirip susturmaya uğraşıyorum. Bunlarda o yok.bazı  İnsanlar çok sayısız sonradan saygı öğrenemezler
(196 puan) tarafından
Dimi ya bide demezlermi seninde bebeğin var diye vala herşeyi söyle yani o ses yaptığında al sopayı vur sende ses yap ben durum paylaştım zoruna gitmiş galiba bu Sabah fazla ses etmedi inşallah öyle devam eder aslında eşin eşiyle konuşsa ama insanların sağı solu belli olmuyo anam bacım şimdi tersler falan diyede korkuyorum
0 oy
tarafından
Yani canm bilemedim nie yüzüne direk söylemiyosn peki
(196 puan) tarafından
Anlamıycak gene zaten beni görüyo.yuzu beş karış

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 801 göst.
24 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 470 göst.
13 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (253 puan) tarafından soruldu