0 oy
143 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,311 puan) tarafından
Eşim bime gitmiş çalışan yoğurt satmış indirimde demiş eve getirdi tarih bakmaya başladı. Markette baksana... Neyse anlamadı diyor ki tarih basmamışlar sonra ben inceledim bildiğin silmişler bez izi bile duruyor ve o tarafın renkli baskı kısımda silikleşmiş. Bide fiş vermemiş gene aynı fiyata satmış indirim falan da yok. Eşim sabah uyanır uyanmaz zabıtaya gitti. Satan çocuk engelli çalışanlardanmış zabıtanın yanında tüm suçu ona atmişlar o yapmış direk bize getirseydiniz demişler. Marketler de iyice sahtekar oldu. Bundan sonra tarih bakmadan fiş almadan alış veriş yok 

5 Cevaplar

0 oy
(7,121 puan) tarafından
Fissiz vermesi imkansız . 

Ama bim kenara aldığı indirimde dediği herşey bozuk oraya katılıyorum 
(1,311 puan) tarafından
Canım fiş kesmiş de eşime vermemis
-Reklam-
0 oy
(4,936 puan) tarafından
Marketlerde yapıyorlar bunu skt silyorlar maalesef 
(1,311 puan) tarafından
Olacak iş değil sahtekarlık nasıl göz göre göre yapıyorlar
(4,936 puan) tarafından
Bnm calstgim zaman bitiiskte bim vardı kız yeni gelmişti müdür yardımcısı normalde demezler ama bianda çıktı niye yapyrsnz dedigmde merkez zorla yaptryr bunu bizim elimizde olan bişey deil demişti tabi geçerli bı sebep deil  kul hakkına giriyor
O yüzden ne alırsam alayım ilk bakacağım şey skt çocuklarım olunca daha çok pimpirikli davranıyorum buna
(1,311 puan) tarafından
Bizim komşu da çalışmıştı tavuklara dikkat et kasada eski tarihliyle degiştiriverirler ruhun duymaz demişti. Yoğurtta da yapıyorlarmış öğrenmiş oldum
0 oy
(870 puan) tarafından
Yazık ya çocuğun üzerine atıvermişler bende markette çalışıyordum tesiste oraya sktsiz ürünler gelmişti ve patron hepsini kaldırttırdı sktsiz ürün mü satılır diye ben zaten kasa yanı olanlardan gözüme iyi gelmeyeni almıyorum ama çocuğa üzüldüm sizde iyi ki fark etmişsiniz insan sağlığı neticede
0 oy
tarafından
Ayy dur bizde bugün yeni aldık 
0 oy
(119,228 puan) tarafından
kiz bi bezle silince tarih.cikiyomu oyle

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 304 göst.
0 oy
2 cevap 81 göst.
17 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Minik20 (5,300 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 127 göst.
5 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif&hanim (5,491 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 667 göst.
7 Ocak 2021 Diğer kategorisinde ÖzEn (398 puan) tarafından soruldu

379,054 soru

11,345,691 cevap

34,811 kullanıcı

...