0 oy
635 göst.
Diğer kategorisinde (472 puan) tarafından

Eşim askerde kızlar 1 haft

imagealigina izine geldi sadece 1 defa ilişki oldu 8 gün adetim geçti test aldım ve sonuç bu bebeğim 5 aylık ne yapcam ya inanın 1 defa oldu sadece oda tam bile değil nasıl oldu hala saskinim tecrübeli anneler bana moral verirmisiniz

17 Cevaplar

+4 oy
(392 puan) tarafından
Enişte sana güzel Bi emanet bırakıp gitmiş☺️☺️☺️❤️Hiç moralini bozma kendini de uzme inşallah artık 4 kişilik Bi ailesiniz❤️❤️❤️
(392 puan) tarafından
Kesinlikle o sokla üzgün olman çok normal kuzum,ama 1 canın yanında bir canın içinde su an❤️❤️ikisi de öyle bir evlat olsun ki sana inşallah iyi ki doğurmuşum ikisini aynı anda büyüttüm ama hoc yormadilat beni diyesi ☺️☺️❤️❤️❤️❤️❤️
(472 puan) tarafından
Aminn canım Allah razı olsun sezeryan konusunda korkuyorum sadece
(392 puan) tarafından
Benim Bi tanıdığım 4 defa sezaryen oldu cok şükür turp gibi canım inşallah bisey olmaz sen içini ferah tut...Arası coo kısa farkındayım.ondan da korkuyorsun ama korkma bol bol dua et inşallah çok tatlı Bi bebisin olacak❤️
(472 puan) tarafından
İnşallah canım Allah razı olsun senden kalbi güzel insan iyiki varsin
(392 puan) tarafından
Senden de Allah razı olsun baxim❤️❤️sende iyi ki varsın.
-Reklam-
0 oy
(7,879 puan) tarafından
Hoşgeldin canım gel sarılalım kızım 6 aylıkken kaldım bende şuan 24 haftalık hamileyim 
(472 puan) tarafından
Off elim ayağım titriyor ne yapacam nasıl Alaçam 2 çocuk sorumluluğunu
(7,879 puan) tarafından
Başta bende üzüldüm düşük riskim vardı kızımı memeden kesmek zorunda kaldım falan ama rabbim öyle uygun gördü demek ki :)
(472 puan) tarafından
Sezeryan oldu ilk doğumum o yüzden korkuyorum sen normal mi yaptin
(7,879 puan) tarafından
Evet normaldi canım
0 oy
tarafından
Nasibi varmış canım. Sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Allah. 
(472 puan) tarafından
Amin canım keşke olmasaydı ama yapacak birşey yok
tarafından
Sıkma canını. Allah güç kuvvet veriyor.
(472 puan) tarafından
Amin inşallah:(
0 oy
tarafından
Burda okuyana  kadar ınanmazdım tek seferde hamile kalınabilceğine filimlerde oluyor sadece derdim ama gerçekmiş belliki Allah yardımcınız olsun üzmeyin kendinizi 
(1,798 puan) tarafından
Aynen aynen yeter ki görsün
(2,119 puan) tarafından
Gerçekten öyle ;dd
(7,879 puan) tarafından
24 haftalık olan arkadaş cinsiyet belli mi
(1,798 puan) tarafından
Ilk erkek dediler simdide kız diyorlar bakalım yarın ne diyecekler
(7,879 puan) tarafından
Ay bende 24 haftalığım3 doktor erkek 2 doktor kız dedi
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Profilimdeki ki postuma bakabilirsin 3 sene de üçüncü cocuk :D canim benimkiler de hep tek ilişki de oldu napayim Allahin taktiri verdikçe veriyo bunu da doğurup baglaticam Allah nasip ederse,günah ama artık 4. 5.yi bünyem kaldırmaz çünkü hepsi sezeryan 

(472 puan) tarafından
Ya ilk gebeligimde 7 aydan sonra oldu bu tek sefer oldu ya inanamıyorum
(1,384 puan) tarafından
Ay kız güldüm ajJajajakka
0 oy
(4,084 puan) tarafından

Benimde tek iliskiyle oldu ikinci kwza kursunu. Ama. Benim ilki 5 bucuk yasindaydi.ikinciyi asla dusunmuodum aradan cikmis oldu da senin durum allahlik canim moral istemisin ama. Bu konuda miral verebilecek en sin kisi beni. Kendi derdime bile kafayi yiyordum:)) Moral veremem ama iyi temennide bulunabilirim rabbim isini kolaylastirsin insallh sanada dayanma gucu versin

(472 puan) tarafından
Evet normal asker 4 ayı kaldi
(4,084 puan) tarafından
Aynn bende saat dakika sayyorum buyuse de  rahat gunlerime kavussam 2 bucuk 3 yas ettikmi tamam gerisi ite kaka gelir:)))
(5,232 puan) tarafından
Casperiye kaza nasıl oluyor canim. Esim bugun iyi korunamadı zor kurtardı sizinde oylemi oldu yoksa tek seferlik korunmadiniz mı
Biz korunduk ama sanırım biraz gitti
(4,084 puan) tarafından
Biz gericekmyle korunuoduk evlendigimizden beri 9 yildir. :) o ay bi ben hastaydim bi hafta hi hafta esim sehirdisiydi bi hafta da kizim atesliydi dort bes gun benle yatti esimi salonda yatirdik. Nyse kusait tek bi gun vardi oda anlamadi birden iceri kacti malzeme:)))  bise ilmaz bi seferden dedim ertesi gunu hapi almadim usenmeme. Keske usenmeseydim kafami dahlara taslara vuruorum 40 gunluk yola yurume gider alirdim simdiki aklim olsa:)pazar gunuydu nbetci eczaneye kadar gtmim dedim  olan oldu iste .yani iceri anlamadan kacti bizimde
(5,232 puan) tarafından
Bizimde kaçtı diye düşünüyorum eşim hayır diyor ama afedersin direk temizlendim ve vardı ama içe gittimi bilemiyorum:(
0 oy
(2,391 puan) tarafından
Çok zor ayyy Allah yardım etsin benimki 10 aylık ama asla düşünmem en az bence 6 7 yaş olmalı
(472 puan) tarafından
Bende istemiyordum ama 1 defa ilişki oldu sadece 1 eşim askerde çok kötüyüm
0 oy
(12,772 puan) tarafından
Asker hatırası gibi bir şey olmuş :) sağlıkla gelsin sağlıkla büyüsünler inşallah canım :)
(472 puan) tarafından
Ay gerçekten daha seviniyor birde ben burda ağlıyorum sezeryan olmasa bu kadar kafaya takmam
(12,772 puan) tarafından
Canım zordur muhtemelen ama burda peş peşe hamile kalıp sezeryan planlar var. Napalim olmuş çocuğu ah keşke olmasaydı mi diyelim evlat sonuçta
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Maşallah maşallah bugün  burası hep hamilelik haberi hayırlı uğurlu olsun canm ❤️❤️ 
(472 puan) tarafından
Amin canım keşke Allah isteyenlere verse ama tedbirimi almadım 1 defadan birşey olmaz diyerek inşallah saglikla gelir ama üzgünüm
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Sakin ol canım öyle bir bakarsın ki zaman hızla geçer 22 aylık ve 4 aylık oğlum var he biz istedik oldu orası ayrı ama iyi ki oldu arkadaş gibi büyüyorlar :)
(472 puan) tarafından
Allah bağışlasın canım ama sezeryanliyim o yüzden korkuyorum
(7,444 puan) tarafından
Bende sezeryanlıyım hiç bişey olmuyor merak etme :)
(472 puan) tarafından
Gerçekten mi hani karın büyüdükçe tehlike oluyormuş sen bir sıkıntı yaşamadım mi
(7,444 puan) tarafından
Hiç Bir sorun yaşamadım inan bana hatta şu an sezeryanlı gibi değilim 4 ay oldu doğum yapalı beşe giricez gayet iyiyim :)
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Ay isnlaah bu ay bu çizgiyi bende görürüm alın hayırlı olsun 
(472 puan) tarafından
Sağol canım inşallah Allah kalbine göre versin canım
(2,369 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(121 puan) tarafından
Canım içeri boşalma olmasa bile önden gelen sıvıyla bile hamile kalinabiliyormus bide yumurtlama dönemine denk geldiyse hemen tutmustur hayırlısı olsun nasibinde varmış Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Yani neden moralini bozuyorsun ki Allah'ın gücüne gider geleceği varmış gelmiş kabullenip yoluna devam etmelisin bence
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Rabbim isteyince verince veriyor işte... Bence hiç üzülecek bişey yok kıymetini bil on yıl sonra çocuk sahibi oldum ben oda tüp Bebekle oğlum şuan üç yaşında çok isterim bir kardeş olsun ama hep korunmasız ilişki olsa bile olmuyor.. sen sağlığınızın kıymetini bil canım emin ol aramak dahada zor doktor doktor gezmek daha zor.. sana en samimi duygularla söylüyorum emin ol iyikide olmuş diyeceksin...
(472 puan) tarafından
Ben bebeğim 5 aylık olduğu için birde sezeryanla olduğu için yoksa benim planım 3 4 yaşında oluncaydi 2.
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım hosgelmis bebek yapacak bir şey yok nasip tatlım Allah analı babalı büyütsün 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Bir defa oldu o da tam bile değil,ne kız. ahahhahahas kıyamam
(472 puan) tarafından
Ya gerçekten tam olarak öyle oldu
0 oy
(2,831 puan) tarafından
Neyle korundun bacım haberimiz olsun :D Allah yardımcın olsun sağlıkla gelir inşallah 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 755 göst.
19 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zehraTekin (356 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 376 göst.
15 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehtapgnc (916 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 299 göst.
8 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sebebine (349 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 187 göst.
19 Şubat 2024 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (330 puan) tarafından soruldu

378,319 soru

11,323,468 cevap

34,775 kullanıcı

...