+1 oy
392 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (4,040 puan) tarafından
Bir arkadasim vardı çok sakin bir. Bir aralar birşey oldu birden sinir basmaya başladı biri konuşurken dinleyemez oldu yalnız kalamaz oldu kalabaliga gelemez oldu. Depresyon geçirdiğini sandı psikologa psikiyatri ye gitti çareler bulamadı. Sonra Amerika'da doktorluk yapan bir arkadaşı kan değerlerine baktır onunla alakalı demiş. Bizimki kan ilaçlarını almaya başlayınca düzeldi. O süreçte onun yanındaydım. 

Benim de ikinci bebeden sonra yetersiz beslenmeden dolayı değerler dibi boyladi. Aynı şeyleri daha fazla yaşadım sinir stres bunalım bilinç karışıklığı. Sonra değerlere baktırdım ilaç kullandım 3 haftada falan anca toparladım.

Burda da aynı şikayetleri çokça görüyorum. Siz de bir baktırın derim öyle yaşanmıyor çünkü

9 Cevaplar

0 oy
(4,662 puan) tarafından
Kan değerlerinde ne çıkıyor vitamin eksikliği mi ? 
tarafından
Aslında bnm b12 im çok düşük çıkıyor her zman
(4,040 puan) tarafından
Baş ağrısı yoktu istersen önce dahiliye sonra nöroloji ye git. Belki migrendir
(4,040 puan) tarafından
Evet Halil emir bana da b12 bayağı düşük demişti
tarafından
Bnde hep çok düşük çıkıyor b12 hatta oğluma hamileyken haftada 1 dodex iğne yaptırır dim doğumdan sonra hiç yaptırmadım
(4,129 puan) tarafından
Cnm ıspanak, yesıllık agırlıklı ve lahana ile beslen b12 ıcın
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bnde baktirayim hiç bilmiyordim çok Saol 
(4,040 puan) tarafından
Ne demek şifa bul insallah
tarafından
İnşallah cnm
0 oy
tarafından
Baktrdim iyi ckti benim ama bazen sinirli oluyorm
(4,040 puan) tarafından
Benim de tamamen geçmedi zaten uykusuzluk da etkili sosyal hayatın olmayışı vs.
tarafından
Sosyal hayat hic yok zaten sadece oglumla ve ben eşim calisir hep bunada şukur rabbim evladimi yanimdan ayirmasin kimseyi evlatla sinamasin
(4,040 puan) tarafından
Benim de öyle eşim yoğun çalışır sağlık olsun onlar huzurla büyüsün de
tarafından
Öyle canm cocukta bunaldi iyice ben elimden geldgnce cikaryorum edyorum ama farkli birisi olunca oglumada iyi gelyor
0 oy
tarafından
Valla ben baktiriyorm normal cikiyo demek bende sorun var 
(4,040 puan) tarafından
Benim bahsettiğim basedilemez bir sinir stres durumu
0 oy
(621 puan) tarafından
Hamile iken kan değerim düştüğünde panik atak geçirdim  sanki sinir stres bir sürü şey anlattıklarınz gibi sonra yoğun bakımda kan taktılar yaşadığım şeyler baya azaldı çok şükür söyledikleri nize hak veriyorum
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum. Benim de ne zaman tiroid hormonum ve D vitaminim düşse çok kötü oluyorum. 
0 oy
(15,144 puan) tarafından
D vitamini eksikliği de depresyona sebep olabiliyor.ona da baktırmak lazım.
0 oy
(119,224 puan) tarafından
ben bunu biliyorum kanda vitaminkere baktirmak gerekiyo bazen vitamjn tamda olsa gerginlik sinir oluyo
0 oy
tarafından
Evet bunu biliyordum doğumdan beri doktorun reçete ettiği kan ilaçlarımı kullanmadım. Diğer hepsini kullandım ama kan ilacini kullanmadim her gün giderek artan baş ağrılarım ve huzursuzluk var üstümde hep 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 260 göst.
5 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Toprak_Hilal (2,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 226 göst.
8 Kasım 2021 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,662 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 339 göst.
0 oy
7 cevap 334 göst.
12 Nisan 2020 Aile kategorisinde Elsen zeyec (422 puan) tarafından soruldu