0 oy
106 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (374 puan) tarafından
Kızlar rahat 3 kilo var eşim yeni aldı hemen eksidi ya napabilirim bunu ben atmak istemiyorum ama yenilmiyor 

8 Cevaplar

0 oy
(4,146 puan) tarafından
Hazır yoğurt mu canım yeni aldıysa nasıl hemen ekşidi iade edin benimki ev yoğurdu genelde çorba yapıyorum az kalmış olıyor ama seninki çokmuş geçen youtubede bi video izledim ekşimiş yoğurtları atmayın peynir yapın diye bir bak istersen olmadı peynir yaparsın 
(374 puan) tarafından
Ya biz hep 5 kilo alırız ama bu sefer gerçekten daha 3 gün oldu hemen eksidi bı bakım inşallah yapabilirim
(4,146 puan) tarafından
Yaparsın canım basit duruyordu yoğurdu tencereye alıp kaynattı sonra süzgeçin içine tülbent koyup süzdü üzerine ağırlık koyup bekletti sonra bildiğin Bi topak peynir oldu tadı nasıl bilmem de görüntüsü tam peynirdi yani
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayran yapın yapin için canim içine maden suyu da koy oh mis.cacik olur çorba olur.atilmaz tabiki israf olur gunah.tabi bu dediğim ev yogurduysa:))
(374 puan) tarafından
Canım inanılmaz ekşi ayran yaptım kimse içmedi
0 oy
(2,465 puan) tarafından
Çorba yapabilirsin yoğurtlu kombe yapılıyor Osmaniye tarafında videoları var çok lezzetli oluyo istersen izle hoşuna giderse bir tepsiye 4 şu bardağı gidiyo şekerli yapılıyor eksikliği kalmaz  yersiniz ben hep yaparım çocuklar bayiliyo
(374 puan) tarafından
Açma mi
0 oy
(472 puan) tarafından
Tulbente koyup bağlayıp 2 gün siz süzme olur yemeklerde kahvaltıda kullanabilirsin
0 oy
(196 puan) tarafından
Ayran çorbası yap ekşi ekşi çok güzel olur nasıl hemen ekşidiki
0 oy
(91 puan) tarafından
Kaynat tencerede bende kalan ekşimiş yoğirdu kaynatıyorum lor oluyo kaynarkende biraz tuz at sonra ince bi tülbentte süz 
0 oy
tarafından
Bir bezi ücken şeklinde dik yoğurdu boşalt suyu süzülsun bez ince olsunki suyu çıksın süzme yoğurt gibi çok iyi olur

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 152 göst.
7 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde SnurT (187 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 89 göst.
23 Ağustos 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Birdilektut (1,270 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 161 göst.
15 Haziran 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Seyhan (2,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 102 göst.
30 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selma&furkan (948 puan) tarafından soruldu

377,866 soru

11,310,088 cevap

34,744 kullanıcı

...