0 oy
803 göst.
Diğer kategorisinde (48 puan) tarafından

Bizimki lise aşkı :D

5 sene oldu sevgililik ve evlendik 

Şimdi bide minnoşumuz var <3

Sizinki nasıl oldu ?

48 Cevaplar

+1 oy
(392 puan) tarafından

Ben lisede o uzman cavusluk egitimindeydi kastamonuda öyle tanıştık...

1 sene sevgili 
6 ay sözlü 
1 sene Nişanlilik sonunda evlendik.
1 Nisan 2020 den beri evliyiz❤️bebisimiz yok❤️
tarafından
Ayyy kız bnde eşimle eğitimden sonra görev yerine giderken tanıştık esime diyorum kii neden doğu görevinden sonra yazmadn bna:)))))
(392 puan) tarafından
Ahhahaa valla aynı sjsj eğitimin bitmesine 5 gün kala tanıştık bursaya gitti ilk 4 sene bursada kaldı 1,5 senesinde evliydik sonra doğuya geldik simdi de siirtte takılıyoruz sjsjsj
-Reklam-
0 oy
(4,085 puan) tarafından

Masallh. Kocamdan memnunum ama lise askimla evlensem daha iyi olardi daha cok isterdim sahsen:))))

(4,085 puan) tarafından
Benim kocayi annem buldu:)))  kuzenimin esinin arkadasi. Kuzenin esi demis kiz arioz falan bole bile iyi cck demis tyzemle knusuyolarmis annemde yanlarindaymis annemde. Canani tanistiralim demis:) esim kapali kiz istius benimde. Sulalede tek ben acigim. Kuzenimin esi demis illaki higun kapanir bi tanisin:)oyle tanistik. 2009 da kuzenimin dugununde beraber yan yana resimlerimiz videolarimiz var birbirimizi tanimazken biz 2012 de tanistik
tarafından
Kapandın mi peki :)
(4,085 puan) tarafından
Yok:)) dinime kufreden musluman olsa bari:)) esim de iciomus:) esimin anne babasi yok olmusler kucukken bekar evinde kalio kendi evi.   O kapali es istemeyi seyden istiomus. Evlenince hayatim komple degiscek. Tam tersi yasiycam vs vs o mantikla. İlk tanistik. İciyorum dedi.ama birakicam dedi. Dedim ozaman hic birbirimizin vaktini almayalim bisyere ben icen biriyle evlenmem duzensiz huzursyz bir hayat goze alamam. Yok birakcam. Benim zaten. Sen istesen bile icmem hayalim tam tersi hayat yasamak falan filan knustuk ilk bulusmada . Dedim ki sigarayi tolere ederim tamam ama ickiyi kabullenmem. Bide bana kapan mapan da deme hic kabul ediosan boyle. Ailem kapali diye bende kapanmak zorunda degilim ben boyle rahatim.  Benle allah arasinda. Senin alkol kullanman da beni baglamaz ben sadece hizursuz evlilik istemem. Yoksa gunahi sana oteki tarafta sen yanacan yada huriler.  Siril siril alan nehir kenarinda sana binbir cesit meyve sunacak ben orda olmucam ahiretligin beni ilgilendirmez evinin nafakasini gder ickiye yatirirsan yada icer sarhos gelir sizarsan hizursuz evlilik olursa yada gder abuk subuk kari kizli mekanda icer kendini kaybedersin benim kabullenmedigim bunlar. Herkesin sevabi gunahi kendine dedim. Ozetle esim ickiyi birakti ben kapanmadim:))
tarafından
Sen ztn başta demişsin kapanmam esinde senin için bırakmış maşallah:))
0 oy
(4,651 puan) tarafından
İs arkadaşı idik. Fazla geçmedi.zaten 6 7 ay kadar sonra.nişan düğün yaptik. 4 sene olcak bu ağustosta evlenelim. 2 yaşında canavar Bi oğlumuz.var
0 oy
tarafından
Benim görücü usulü gibi bişey oldu. Kocamdan çok memnunum sevgili değildik belki ama hep hayalini kurduğum eş oldu. ♥️☺️
0 oy
(5,726 puan) tarafından
Bizim sevgililik uzun sürdü biraz 11 sene kadarcık :)
tarafından
Maşallah kız nasıl bu kadar bekledinzi
(5,726 puan) tarafından
Üni 1de tanıştık, zaten okul bitene kadar düşünmedik. Sonra iş güç arayışı, erken evlenmek de istemedim. Annem diyordu bazen evlenmeyecek misiniz artık diye, diyordum sen 80 de 27 yaşında evlenmişsin bana 27 ye kadar laf etmeyeceksin diye:) sonra da aman şu olsun evleniriz bu olsun evleniriz diye diye kaldık. Aileler de birbirini biliyordu rahattık, e artık evlenelim bari diyerek evlendik aslında:)
(999 puan) tarafından
Rekor bende 12 sene sürdü :D 3 ayda nişanlılık
(5,726 puan) tarafından
Sizin nişanlılık kısaymış, pandemiden mecbur 1 sene bekledik biz:)
0 oy
tarafından
Biz net üzerinden sevgiliydik 3 sene sevgili kaldık yeni 3 senedir evliyiz bi kızımız var 
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Ay lise aşkı ne ya ben lisedeyken aşkı bilmezdim zaten o sayede üniv kazandım okudum okurken tanıştım beş yıl sevgili kalıp evlendik şimdiki nesil lisede kocaya kaçıyor iyi sen yine bitirmissin 
(48 puan) tarafından
:D bitirdim yaa ayyy o kadar da değil hahahaa
0 oy
(7,407 puan) tarafından

Zuzaaaaaaaa hangisiyle evleneydim bacim hajjaja beni görücü usulü pakladı:D

(4,085 puan) tarafından
Puahahah buda guzeldi:)) iki lise bi universte sevgili gecmisim var . Beni de anamin buldugu pakladi:)) gorucu usulu gibi tanistirdilar bi sene sevgili 11 ay nisanli :)2. Yildonumumuze on gun vardi evlendik:)
tarafından
Filizeymen ben seni sanki taniyor gibiyim yada benzettim raziyemi ismin
(7,407 puan) tarafından
Filiz ismim:))
(7,407 puan) tarafından
Valla canim seninki gene azmiş haha ne deyim hayirlisi oldu cokta iyi oldu:)
(4,085 puan) tarafından
Aynn benim bi sene biri 2 sene biri 6 sene  ucuncusu :) zamanlar uzun olunca yer kalmadi kontenjan
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Uzak mesafe ilişkisi idi Instagramdan tanıştık 5 ay sonra ilk defa yüz yüze geldik ilk konuşmaya başladığım zamanlar hiç buralara kadar gelebileceğini tahmin etmezdim şimdi bebek bekliyoruz ♥️☺️
tarafından
HHahaha kendimi gördüm eşimle bizde öyle düşünüyorum da verilmiş sadakam varmış çok şükür eşimi çok seviyorum
0 oy
(2,565 puan) tarafından
6 ay önce karsılastık herhangi Bi iletişimiz olmadı 6 ay sonra askerde iken  2 ay konustuk gelince de nişanlandık 1sene nişanlı durduk 2019 dan beride evliyiz ama bazen keske diyorum 
0 oy
tarafından
Bızımdd üniversitesite aşkı 2014 de tanıştık 2019 da evlendik 3 yasında prensesım var ilk tanıstıgımızda ergen ergen hayaller kurarken kızımız olursa şu ismi koyarız dedik çok şükür oldu taa o zamandan bulmuşuz kızımızın adını
0 oy
(829 puan) tarafından
Sevgilim olmadı görücü usulüyle evlilik yaptım. Eşim ailesinden olmazsa seker gibi annesi ve ablaları huzurumuzu kaçırıyor kaynnam beni alana kadsr bizimkilerin burnundan getirdi sonra tepeme çıktı annem yaşlıdır saygıyı eksik etme altlı üstlü oturacaksin yemeklerini yap temizliğini yap dediği için kadın beni hizmetçi gibi gördü 
0 oy
tarafından
2, buçuk ay kadr yakından tanıma 21 Kasım 2018

13 Ocak söz

22 Eylül düğün 2019

3 Ağustos 2020 ilk bebe 

30 Mart 2022 2 ci bebe 

:-) :-)
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Bizimkide lise de başladı 5 yıl sevgiliydik 5 yılda evliyiz 2 buçuk  yaşında kızımiz var 
0 oy
tarafından
Eşimle komşuymuşuz haberimiz yokmuş öyle bizim bakkal vardı orada orada takılıyorduk hep arkadaştık ama bizim oturduğumuz mahallede oturduğunu hiç bilmiyordum hiçte görmemiştim. Bizim mahallede görüyordum tanıyordum ama muhabbetimiz yoktu sokağa arabayla bir girişi vardı içerde olduğumda her seferinde geldi bizim artist diyordum adını unutuyordum hep komutan çocuğu olduğu için bana çok havalı geliyordu o yüzden uzak duruyordum derken öyle bir muhabbet açıldı etti önyargılı yaklaşmışım diye özür diledim neyse 2 sene arkadaş takıldık sonra ona karşı bir şeyler hissetmeye başladım o da en başından bana karşı birşeyler hissediyormuş 3 sene sevgili olarak takıldık 3 senenin sonuna doğru söz nişan yaptık 6 ay nişanlı kaldık sonra nikah yaptık 2 senedir evliyiz şu an 11 aylık kızımız var. Aşkımızda sevgimizde ilk günkü gibi ne saygıyı eksik ederiz ne sevgiyi. İyi ki eşimle evlenmişim dünyaya yine gelsem yine eşimle evlenirdim kesin ve net. ❤️❤️❤️
0 oy
(3,323 puan) tarafından
Çok isterdim eşim sevgilim olsun ben de onla evleneyim  ama görücü usulü evlendik  yine de sanarsın   kaç  yıldır  birbirimizi tanıyıp severerek evlenmişiz  gibi oldu   
(48 puan) tarafından
Maşallah size Rabbım mutluluğunuzu daim etsin inşallah
(3,323 puan) tarafından
Amin inşallah cnm Rabbim  sizinde mutluluğunuzu  daim etsin
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Aman ozetle iste evleneli 5 sene olcak tanisali da 7:)))
(48 puan) tarafından
Kısa ve net :D
(13,824 puan) tarafından
Aynen oyle:)
0 oy
(1,995 puan) tarafından
Üniversite yıllarında tanıştık ben okuyodum eşim çalışıyodu :) 4 sene sevgililik artı içinde nişanlılık dönemi de vardı. 5.senemizde evlendik şimdi çocuğumuzu bekliyoruz. Rabbim iyi ki sevgilimi eş olarak yazdı. Çok şükür ♥️
0 oy
(2,580 puan) tarafından

İlkokul aşkı bizim ki <3 13 yaşında eşimle çok yakın arkadaştık yaz günü neden gömleğinin kollarını katlamıyorsun çok sıcak demiştim eşim de sen katla o zaman demişti ve ben katlarken aşık olmuş bana şimdi kızımız var <3 2008 den 2020 ye kadar süren serivenden sonra 3 yıllık evliyiz <3

(2,599 puan) tarafından
Vavvvvv masallah
Diyip gideyim ☺️
0 oy
(15,854 puan) tarafından
Ben. Önce sevgili idik sonra en yakın arkadaşımın düğününe gittim diye bana kızmıştı ayrılmıştık. Ondan sonra bayram tatili için köye geldim burda karşılaşınca mesaj attı bana öyle yine konuştuk 1 haftaya istemeye geldiler 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 306 göst.
14 Haziran 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Esma65 (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 905 göst.
13 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 489 göst.
13 Aralık 2023 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,279 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,328 göst.

378,321 soru

11,323,586 cevap

34,775 kullanıcı

...