0 oy
905 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Hiç sevmediğiniz huylarınız ?

Ben ; Herkesin elinden bişey yiyemem. Buda kibirli yapıyormuş beni :/ ne alaka ya

25 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sevmedim huyum har şeyi kafaya takıyorum ve uzatıyorum sinirlendim zaman dilime hakim olamıyorum 
tarafından
Öfke kontrolü önemli canım dikkat etmelisin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende herkesin elinden bir şey yiyemem hele temiz olmadığını gördüğüm birinin hiç ama hiç yemem
tarafından
Peki neden kibirli damgası yiyoruz ozaman
tarafından
Kibirlilikle bir ilgisi yok tamamen temizlik titizlikle alakası var sen temiz değilsen ben senin yaptığın yemeği yemek zorunda değilim öyle değil mi ama ben yemek yaparken dikkat ediyorum temizliğe başkası da dikkat etsin he etmiyorsa bende yemem gitmem de evine gitsem de ağzıma sularını bile sürmem aç değilim tokum derim
tarafından
Ayniyim bende ya kahretmesin .d
0 oy
tarafından

Elleri lekeli olanin elinden yemem 

Sevmediğim insan konuştukça böyle bakarim :getlost:

Vs vs:woot:

tarafından
Evet el önemli sevmedigim iz insanlar konuşurken boş boş bakmak adettendir :D
tarafından
Hemde çok önemli sjsjsj
Yere giresice sevmediklerim sjsjshs
tarafından
İko kiz ellerim kınalı sana yemek yapayımmı :D bazılari kına oluncada yemiyor
0 oy
(901 puan) tarafından
Safım ve bunu bazıları bilip koz etmesi elinde 
tarafından
En kötü şey bu iyi niyet su istimali
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Valla bende çok tanımadığım insanın elinden yiyemem ya :/

Bir de ben çok içimden konuşurum :D 

tarafından
Kafa sesi hee :D
(12,513 puan) tarafından
Valla çok fazla ama :/
tarafından
Bende öyleyim ki napacaksın =)
(12,513 puan) tarafından
Gel kafa kafaya vuruşalım o zaman jsjdjd
0 oy
tarafından
Fil hafizaliyim . Hiçbir şeyi unutmam iyiyi unutmam ama kötüyü de unutmam on yil geçse hatırlar ve de hatırlatırım 
tarafından
Keşke bende öyle olsam
tarafından
Aslında iyi bişey insan dostu düşmanı unutmuyor ama mesela eşim bı hata yaptığında önceki yaptığı tüm hataları da hatırlayıp önüne sürüyorum ve bir hataya uzulecekken hepsine birden ayrı ayrı yeniden üzülüyorum . Bu yönde ağır geliyor bana yıpratıyo
(179 puan) tarafından
Aynen bende öyleyim maalesef☹️☹️
0 oy
tarafından

Biriyle konusuyoruz mesela bi kelimesine cok kizmissam diger dediklerini duymuyorum 

Bide bi kisiden bi kere sogumussam ne yaparsa yapsin duzelmiyo 

tarafından
İlk söylediğin bende de var bir kelimeye takılır bu densiz Ne dedi diye düşünür dururum
tarafından
Aynen ne anlamda dedi diye kafam orda kalir
0 oy
(1,822 puan) tarafından

Bende herkesin elinden yiyemem icim almaz bazi insanlarinkini ama sevmedigim bi huy degil bence gerekli bi huy yani mutfagini pislik goturen birinin yemegini neden yeyim ki sonucta degil mi :) 

Sevmedigim bi huyum sinirlerime hakim olamamam sinirimin cok gec yatismasi 

tarafından
Aynen içim almazsa nasıl yiyeyim ki
0 oy
(1,018 puan) tarafından
biriyle tartisirken yada derdimi anlatrken hemen ağlarım savunamam tartışma sırasındaki ağlamaya  huyumdan nefret ediyorum
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Ayy bende aynı oyleyimm
0 oy
tarafından
Sevmedigim insanlara karşı bile merhamet sahibiyim ve o insan bana en büyük kötülüğü yapmış olsa bile merhamet ederim affederim buda en sevmedigim huyum olur ;(
0 oy
(5,376 puan) tarafından

Sinir olduğum insana hiç tahammülüm yok ya çok belli ediyom bide o kişiyi sevmediğimi bide önyargılıyım galiba mesela tanımadığım halde kızın gözü fıldır fıldır iyi değil bu kız derim gerçi genelde yanılmam :D kavga edip küsemem illa konuşcam söylücem eşimde tam tersi küser susar ben deli olurum inatçıyım bşyi istemiyosam mesela amuda da kalksa yapmam hayırsa hayırdr baya pis huyum varmış kız benim :woot:

0 oy
tarafından

Sa.lagim ben en sevmediğim huyum bu :)herkese güvenirim herşeye inanırım herkese acırım ufak bir şey desem birine haklı da olsam vicdan azabından ölürüm bildiğin süzme işte :D

tarafından
Kız ne diyeceğini bilemedim aynıyiz yaa ama ben biraz değiştim diyebilitim mesela arkadaşımı arardım aa abim geldi aa babam geldi deyio kapatırdı canım sıkılırdı yine arardım yine aynısı keza diğer arkadaşım da öyle ama durdurabiliyorum kendimi artık hopp diyor iç sesim nereye kadar böyle alttan alacan ama aramıyorum artık
tarafından
Kiz dayanamıyor ki insan ben de öyleyim farkındayım ama bir şey derim kalbi kırılır mı diye düşünüyorum aklımda hep o var biri beni sınır de etse kalbini kırmayayım diyorum bazen yukselsem günlerce vicdan azabı çekiyorum allah sonumuzu iyi etsin bacim ☺
tarafından
Fazla empati bağımlılığı ferler ona onuda aştım ben dur sana bi video atayım bütün videolarını izle o adamin çok iyi geliyor insana
tarafından
tarafından
Tamam kuzum sağol izleyeyim
0 oy
(321 puan) tarafından

Mesela temizlik yapcam biri bana temizlik yap şöyle yap dediği anda yapmam yapamam kendi halimde kalmayı seviyorum ama imkansıźzzz:dizzy:

0 oy
tarafından
Seni seviyorum demek var pammık gibi gelir kulağa, 

Bir de 

Seni seviyorum demek var taş gibi gelir kalbe... 

Heh o arada ki uslup tarzlarına çooook takılıyorum. Sevmediğinide söyleyebilirler bana amaaaa kırmadan.. Çabuk kırılıyorum uslup bozuk olunca bu huyumu sevmiyorum. E birde yakınlarım yapınca, e biz yabancımıyız diyorlar.. Asıl yabancı olsalar takmam, anlamıyorlar.. Kabişim naif ne yapayım, pammık kalbişim benim :D olmayaydı iyiyidi ama...

Bende herkesin yaptığını yiyemem ki sendenim serçem.. 
0 oy
tarafından
Eşimle tartıştığımızda beni gülme tutuyor çok kötü en nefret ettiğim huyum. Gülme tutunca ne kadar sinirliysem bile ciddi olamiyorum ve tartışma sonlanıyor. Ben gülünce eşimde gülüyor. Aslinda bir yandanda iyi ama bazi konularda ciddiyet gerekiyor
0 oy
(360 puan) tarafından
Amann say say bitmez detaycı mükemmeliyetçi takıntılı kaygılı aşırı merhametli tabi buna hamd olsun hemen vicdan yapan ani parlayıp saniyede sönüp pişman olan değişik bişeyim:)) 
0 oy
(583 puan) tarafından
İnsanlara hemen isinamiyorum mesela biryle arkadaş olmam icin baya zaman geçmesi lazim. Hep hayata olumsuz bakıyorum çoğu şeyden mutlu olmam ve ve ve pek çok kişi bana samimi gelmez. Mesela yakın çevrem cocgumu sever ama bana inandırıcı gelmez sanki göz boyamak için seviyolarmis gibi geliyo inanmiyorum. Bunlar olmasa iyiydi 
0 oy
(360 puan) tarafından
Temiz olmayanın evinden elinden yemenek konusunda da aşırı temizlik hastası olmama rağmen aştım çünkü çok günahı var ya hiç gitmem yada gitmek zorundaysam 3 ihlas Bi fatiha temizler onu okur yerim nefsimi kırmak için onu aştım hamd olsun 
0 oy
tarafından
Tanidiklarim hariç elini titizligini bildiklerim hariç diger insanlarin yemegini yiyemem koku geliyor sanki benimde koku hassasiyetim var herşeyi koklarim bildigin herşeyi nefret ediyorum bu huyumdan 

İlgili sorular

0 oy
48 cevap 806 göst.
6 Haziran 2023 Diğer kategorisinde ...Merve... (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 308 göst.
14 Haziran 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Esma65 (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 1,866 göst.
26 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Peripella (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 659 göst.
11 Kasım 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...