0 oy
289 göst.
Aile kategorisinde (124 puan) tarafından
Biri DENIZ yeri biride KOY yeri ama Şehir gibi..

Denize gidersem eğer 3 kadın 4 xoxuk olmak üzere gidicez eşlerimiz olmicak.. apart bir daire tutulacak hepimiz kalicaz..

Denizde xoxuk hasta olur diyor eşim güneş çarpar vs.. vs.  Geçen senede gitmiştik kadın kadına bebegim o zaman küçüktü hastalanmışti.. tatilden açıkçası bisey anlamamıştım şimdi büyüdü diyorum ama dusuncelerimde var yorucu olurmu diye 

Köye gidersemde eşimle birlikte gidicem bebegim 2 yaşında oldu ve 32 haftalık hamileyim.. en azından dinlenirsin diyor hamilelikte var diyor karışan eden yok zaten istediğin gibi yatarsın dinlenirsin vs.. diyor yorulmazsin  diyor koyunuz tokat ama koy gibi değil şehir gibi gezilecek yerleri var 

Mangaljmizi yaparız kurbanimizi keseriz yemek vs.. mis gibi hava diyor.. denizde durup napcaksin diyor xoxukla nasıl guneslenveksin vs. Vs.. 

SIZLER NASIL KARAR VERİRDİNİZ..

11 Cevaplar

+1 oy
(392 puan) tarafından
Koy kesinlikle canım hem bebek hem hamilelik seni yorar diye düşünüyorum çünkü herkes tatil yapmak için gidiyor pek yardım edebileceklerini düşünmüyorum ama esin yardım eder sana 
-Reklam-
+1 oy
(1,763 puan) tarafından
Yanlış anlama ama 32 haftalık bebeğin iki yaşında bir çocuğun var üstelik bence otur bir yere gitme Allah korusun erken doğum riski diye bkr şey var köyde bir de bir ay kaliriz diyorsun 36 haftalık bir de yolculuk yapıp evine dönmeyi düşünüyorsun arkadaş da senin gibiydi erken doğurdu çocuğu bir ay kuvezde kaldı o da  otomobilleriyle memlekete gitmişti cidden büyük çok büyük cesaret ve çok büyük risk 
0 oy
tarafından
Ben ilk postuna deniz demiştim ama fikrim değişti köy senin için daha iyi olacaktır 
(124 puan) tarafından
:)))) burada daha iyi anlattım galiba tesekkur ederim cvbin için
0 oy
tarafından
Erkeklerin köy merakı ☺️☺️ babamda öyle . Baba sıkıldik desek hadi köye gidelim diyordu. Köyde bahçeleri var . 

Ben olsam eşimle tatile giderim. 

İki secenekde sıkıci. 

İlk seçenekte çoluk çocuk çok yorucu olur.

2. Seçenekte tatil bile sayılmaz. 
(124 puan) tarafından
Eşim köyde kurbanlık kesecek Allah nasip ederse hem denizde sevmez
Ya tek kadınlarla denize gidersin diyor yada benimle gelirsin diyor denizi pek sevmez :)
tarafından
Kurbanda mi gideceksin.
Ya zaten kurbandaysa eşimi aslaaaaa yalnız birakmam. Bayramda eşsiz tatil mi olur. Bayram aileyle güzel.
Bende arkadaşlarınla olan seçenek bayram sonrası sandım.
Valla ben ne yapar ne eder eşimi ikna eder. Onla giderdim denize.
0 oy
tarafından
Ayy kusura bakmayında denize gidip çocukla hemde karnım burnumda sefil olucagima kocamla köye giderim çocuğa bakar bende gezerim rahat rahat ayrıca tokat çokta güzel gezilecek yerleri var ordu yakın oraya yüzmeye gidiyorlar 
(124 puan) tarafından
Evet gezilecekbywrlwri var cokda güzel amasyaya bile gittiğimiz olmuştu işte kararsızlık napalm:) köye gidicem galiba en rahatı öyle olur..
0 oy
(978 puan) tarafından
Gebeyim demesen denize git derdim ama ben 38deyim 32yi geçireli cok olmadi o halimlede hem cocuk hem sicak o bu şu ugrasmak istemezdim acikcasi.biz canakkaledeyiz ama bu sene denize giremiycem ne bebegi ne kendimi yoramam
0 oy
(3,724 puan) tarafından
İkisine birden git bacım :D
(124 puan) tarafından
Para para para para :))) kocamı batırmam gerek anca öyle tatil yerleri çok pahalı bacimmmmm
(3,724 puan) tarafından
Valla doğru diyosun :D şaka bi yana da aslında deniz çok güzel birşey ama kalabalıksınız çocuk da çok herkes kendi derdine düşer kimse sana yardımcı olamaz sende iyice ağırlaşmış olursun çocuğun peşinde koşturamazsın eşin de yok ki sahip çıksın Allah korusun böyle durumlarda deniz havuz bana riskli geliyor. Bide ikinci çocuktan önce son demlerin eğer canını sıkıcak huzurunu bozacak birileri yoksa köy bana daha mantıklı geldi
(124 puan) tarafından
Sadece kayinvalidem ve kayinpederim var o kadar ijisode çok tatlış insanlar öyle çalış şunu yap bunu yap demezler.
(3,724 puan) tarafından
O zaman çok iyi bacım bence git yat iki çocukla bir maraton seni bekliyor :)
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Hamile iken Yola gitmek tehlikeli değil mi 
(124 puan) tarafından
Niye olsun kuzum ona bakarsan hergun ayaktayız oturduğunuz yok oda tehlikeli mesela :)))
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Valla 2 yaşında bebe ve sona yaklaşmış bir hamilelikle eşimin güven dolu kollarıyla :) tabi ki de köye 
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Köye köye köye davara davara davara
0 oy
tarafından
Çocuk neyse de bı de hamilelikte deniz falan çok yorar ve güneş seni bunaltir bence de köy 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 308 göst.
30 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Yesim09 (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 283 göst.
17 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Vidividi (1,535 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 219 göst.
7 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sumeyyeefe (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 27 göst.
4 Şubat 2024 Aile kategorisinde Ayasa (1,234 puan) tarafından soruldu

378,434 soru

11,327,647 cevap

34,781 kullanıcı

...