0 oy
83 göst.
Aile kategorisinde (802 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Selam kızlar benim eşimle aram hep sorunludur yani 2 gün iyiysek 3 gün illa kavga ederiz ben genelde sorun kavga olsa çocuklar var diye hep alttan alır sustum ve ben sustukça eşim daha çok bağırır saldırmaya kalkar bugün de oğlumla evde koşturmaca oynuyorduk oğlum koştuğu için eşim sinirlendi bağırdı bende ona kızdım çocuk oynasın diye ne olucak bana kızdı ben yine birley demedim 2 yaşında kızım babasına burdu bana bağırdığı için eşimde kızımın kafasına vurdu bende ona bağırdım neden çocuğa vuruyosun diye sonra oğlum babasına siz hep kavga ediyorsunuz neden kavga ediyorsunuz siz kavga ederseniz ben çok üzülürüm dedi okadar kötü oldum ki hala aklımdan çıkmıyor küçücük 3 yaşında çocuk bile herşeyin farkında

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
İşte kuzum yazınca kotu oluyorum ama, aynı evde babasıyla yasasın demek cocuk ıcın her zaman ıyı demek degıl, annesı babası ayrı buyumus bırı olarak yazıyorum, sız kavga edıyorsunuz ama tum gergınlıgınız cocuklara yansıyor, senın mutsuzlugun stresın, babasının ofkesı herseyı hıssedıyor cocuklar 
(2,081 puan) tarafından
Sonuna kadar katılıyorum
(802 puan) tarafından
Boşanmayı okarar çok isterdim ki ama sahip çıkan kimsem yok
-Reklam-
0 oy
(2,586 puan) tarafından

Bu kadar sorunlu evliliğe 2 cocuk :( Yani böyle ortam da büyümek çocuklar için ilerde kalıcı etki yapar diye düşünüyorum.  Hani her evde olur ama kroniklesmis sizinki sanırım. Allah yardımcın olsun 

(802 puan) tarafından
İnanın bana isteyerek olmadı
tarafından
Bır kız cocugunun babasından en ufak kotu soz dahı gormesı ruhunda oyle yaralar acar kı, suan kotu evlılıklerın erken evlılıklerın %90ı baba sevgısızlıgıdır ınan bana, babadan gorulemeyen sefkat kocadan aranıyor hep, 3. De olmasın dıkkat et
(802 puan) tarafından
Aynen öyle inanın bir insanın tek hayali boşanmak olurmu benim tek hayalim o
(2,586 puan) tarafından
Gozde aynen kuzum yani ne denir üzülüyoruz sadece .
Aslicik inşallah hakkında hayırlısı olur
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Esin gitgide dozu artıracak gibi görünüyor 2 yaşındaki çocuğun kafasına vurulur mu çocuklarda nasibini almaya başlamış şiddetten. Lütfen yapmayın. 
(802 puan) tarafından
Eşim ruh hastası paranoyak gerçekten artık zor katlanıyorum
0 oy
(4,179 puan) tarafından
Tabi ccklar. Farkedio herseyi 3 yastan sonra.  Bizde sukur kagva gurultu ses yukseltme olmaz hic. Bikere  bisey konusuyoduk esimle konuyu hatirlamiyorum ben baya bi sesli gulmustum resmen gozumden yaslar akti falan. Kisim cok korkmustu aglamaya basladi. Kavga ediyoruz sandi.  Kavga ne bilmio ama oyle beni aglar gbi gorunce gozumden yaslar akio gulmekten de konusamiyorum  kokmustu ciglik cigliga agladi. Cck normal disi az yuksek sesli konusmayi bile hisseder
(802 puan) tarafından
Bende olabildiğince yanlarında susup birşey demiyorum ama elim kavga diyor

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 276 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 441 göst.
0 oy
22 cevap 812 göst.
27 Mart 2021 Diğer kategorisinde Elvinimm21 (1,264 puan) tarafından soruldu
0 oy