0 oy
441 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (886 puan) tarafından
Herkese merhaba dün kardeşim bize geldi kalmaya bende kilo aldim farkındayım sürekli diyet sporla ilgileniyorum zaten ama şu boğazımı tutamadığım anlar çok oluyor neysee ablaa bu ne dedi 80 kilo varmısın dedi 70 im 66 dim en son dedim evime geldi birsey demek olmaz ama şakayla söyledi sürekli diyet kilo kilo al kilo ver ver yoruldum artık boyum 1.58 inanın 50 kilo idim bekarken ama bayadır irademe sahip olamıyorum oda kilomda hassas olduğum için beni ordan vurdu hani kızdım dedim 100 kilomuyum sanki olabilir o kadar spor yapıyorsun nereye gidiyor flan dedi neyse eşimde spor salonuna yazdırcak beni bidahaki ay 3 aylığına tekrar toplanıp bu kilodan kurtulmak istiyorum kardeşim önümüz kış dedi alırsın daha fazla bu gidişle dedi bende mutlu değilim bu görüntümden ama gercekten sürekli kilo al bidaha ver uğraş sonra birz kaçamak yap başa dön bıktım bunaldim 2 oğlum var hani kardeşim dahi olsa. Kilolu insanları kimse sevmiyor anlayamıyorum niye nu yargı kilolulara bakış açısı neden böyle gerçekten ona çok belli etmedim ama inanın gücüme gitti ama başarıcam buna inanıyorum..

16 Cevaplar

0 oy
(1,125 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Valla benim kardeşim çok zayıf ben bir şey yerken önümden alıyor yeter yeme kilo alıyorsun çok şişkosun kadın dediğin biraz kendine bakar bu ne abla Allah aşkına kilolu kadınlardan nefret ediyorum neden kendine bakmaz insan anlamıyorum deyip sürekli laf sokar ben de Güler geçerim :)) amacı ben zatiflayim diye ama hakli da tabiki salmamiz lazım dikkat etmekte fayda var
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende 165 96 kiloyum veremedim gitti ve eşim özellikle de eşim fit halini özledim deyip duruyor bende boğazımı tutamıyorum 
(6,827 puan) tarafından
boyum 1.60 kilom 100 canim nasil yapcaz nasil etcez biz ya
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Herkesin metabolizması seninki kadar hızlı değil deseydin
0 oy
(1,741 puan) tarafından
Ah cnm boyum 158 evlendiğimde 44 kiloydum şimdi 62 kiloyum ve en az 55 e düşmem lazım söyle kırmasalar olmuyo tabiki üzülür insan bizde halimizden memnun değiliz ama dediğin gibi al ver doğum bilmem ne kadın olmak hiç de kolay değil takma bosver 
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Kardeş kız o alırım üstüne otururm ağır miyim agirsam seni edebilirim diye sakalasirim 
0 oy
(8,936 puan) tarafından
Sen milletin dediğine bakma bunu evvela kendi sağlığın için yapmalisin başkaları dedi diye değil fazla kilo iyi bisey degil zaten fakat bunu sağlıgin için istemediğin başkalari konuşsun dursun
0 oy
(312 puan) tarafından
bence kardeşine kirilma kirmak icin soylememistir, benim ablamla aramizda boyle dialpglar olur kicin kocaman olmuş az ye falan der ve ya ben ona derim ökuz gibi yiyorsun diye kirilmayiz birbirimize.
0 oy
(3,328 puan) tarafından
Hep tombistim hala tombisim. Etliyim butluyum mutluyum. Sen takinti yaptigin icin öyle üzülmüşsün. Kimse benim kilomu konuşmaz bile. Gerci aralikli yemek yiyorum en azindan dogumda aldıklarımı verdim ama var hala
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Kardeşin evli mi cocugu var mı?
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Üzüldüğün şeye bak kız ben hiç takmıyom valla milleti 171 boy 132 kilo benimde aman beğenmeyen beğenmesin hiçte umurumda değil ben çocukluktan beri kilolu büyüdüm zaten hiç zayıf olmadım ki 
0 oy
tarafından
Görsel olarak evet herkes zayıf olmak zorunda değil. Ama sağlık olarak malesef kilo iyi değil. Benim de kilom var. 80 kiloyum 173 boyum var. Kardeşim 170 55 kilo. O da bana söyler. Abla nabıyosun dikkat et biraz diye. Ama hiç kötü niyetli söylemiş olacağını düşünmedim. Kardeşim o benim niye düşüneyim ki. Sağlığından endişeleniyordur, kilo alınca çirkinleşmişimdir onu bile uyarıyor olabilir. Kardeş kardeşin kötülüğünü istemez. Öbürü de el gibi ona kırılmaz
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Ne olmuş olabilir yani insan kilo alıp verebilir yine bende 86 dan yeni 72 ye düştüm daha vermem gerek hayla veremedim kitlendi kilom bakayım kırmam lazım herkeste zayıf olmak zorunda değil sana bir tane manken atayım ben gerçekten o kadar güzel bir kadın ki kim yazarsa bir güzel cevabinida veriyor ben mutluysan kime ne 
0 oy
(13,887 puan) tarafından

Ahh canım takma kafana kilo vereceksen de kendjn için ver ama spora gidersen ekmeğine hamur isinide kesersen verirsin burda da post açarsın 60 kiloya indim diye :)

0 oy
(262 puan) tarafından
Kilo zayıf filan farketmez herseyin normali sağlıklıdır. Kırmak için söylememiş olabilir. Kilo iyi bisey değildir aynı şekilde çok fazla zayıflıkta iyi değildir. Şimdi değilse bile sağlık açısından ileride sorun yasayabilirsin. Bende anneme söylerim mesela ama bu onu çirkin gördüğüm için değil tam tersine sağlıklı beslensin ki sağlıklı olsun. Ben de zayıf Bi insanım mesela ikinci gebeligim olmasına rağmen hala 46 kiloyum şu an için sağlık problemim yok ama istiyorum ki biraz Kilo alayım, yaşım ilerledikçe gücüm kuvvetin hiç kalmaz diye korkuyorum. Bende Kilo alamıyorum. Ben çok diyetisyene gittim ama olmuyor işte oturup ye diyorlar sadece bunda da benim çaba göstermem lazım iste
0 oy
tarafından
Vallah banada çevrem söylüyor bende sıkıldım boğazımı tutamıyorum napıcam bilmiyorum 
0 oy
(302 puan) tarafından
Birbirinize naziniz geçmiyor mu ya kardeşin iyiliğini ister muhakkak benimki beni göbekli diye rehberine kaydetmiş bize gelince önümden ekmeği alır gece bir şey yedirmez..

Dostt acı söyler boşver sende dikkat et sağlık açısından da kilo iyi değil

İlgili sorular

0 oy
45 cevap 865 göst.
26 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 435 göst.
0 oy
19 cevap 333 göst.
18 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Birhilall (1,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 84 göst.