+1 oy
602 göst.
Aile kategorisinde (196 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar 

25 Cevaplar

0 oy
(195 puan) tarafından
Almak zorunda kusura bakmasın bnde bekarken çalışıyodum ailemede verirdim kendimse harcardim şimdide eşimden alıyorum oda verir yani eşim vermesi lazim ben çalışmıyorum sonuçta gereksiz alışveriş de yapıyorum bazen diyorum hatta gereksizmi diye niye gereksiz olsun begenmissn al der çalışıyor olsaydım da bu değişmezdi.
-Reklam-
0 oy
(37 puan) tarafından
O para ortak canim bizdede boyleydi benim birde kayinvalidem var kayinbabam yok kayinvalidemin masinida esim idare ediyor ne zaman para dese veriri yada sunu aldim ode derse oder ama bana gelince yok ben birde elimdekini veriyirdum simdi kendi parami biriktiriyorum ondanda istiyorum ilcedeyiz biz  vermesse genelde markete yada pazara esimin ustune oluyor aylik oduyor oraya yazdiriyirum  simdi artik veriyor gecenlerde anlastik her gun 50 tl bana 20 tl oglumun hakina para birakiyor eve  
0 oy
(4,943 puan) tarafından

Wala bnde senin gibiydim normalde  istemeyen tipim baktım olacağı yok gidip isterim harçlık ver diye iki günde bir muhakkak 150alrim ama ihtiyaçları akşam ona aldiririrm :D

0 oy
(99 puan) tarafından
Bence çok yanlış senin benim param olayı olmamalı istemeye de çekinmemelisin nasıl alışırsa öyle gider seninle evlendiyse eğer sana da bakmak zorunda bana para verir mesala harcamam yine de verir olsun cebinde bulunsun lazım olur der ki mutlaka bir yere lazım olur bayram da mesala cebinde parası çok yoktu kendine almadı kızımla bana aldı ben giymesem de olur siz güzel giyinin der maddi sıkıntısı olan bir insan kendine de almaz canım bizim de borcumuz çok ama herşeyi de yaparız 

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 523 göst.
7 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Minik1mucize_ (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 475 göst.
15 Kasım 2021 Diğer kategorisinde akcanurr (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 715 göst.
8 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+3 oy
25 cevap 703 göst.