0 oy
474 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
Kızlar selam ben eşimin hareketleri ve tavırlarından rahatsız olduğum için sormak istedim eşim son bir aydır işten sürekli geç geliyor normalde hep 7 de çıkar ama bir aydır çok geç geliyor sorunca da yok araba kaza yaptı yok işte vs vs bahane uyduruyor bana karşı da biraz soğuk açıkçası cinsel anlamda da soğuk yani ben yaklasmasam bana yaklasmiyo derdi mi var ki acaba diyorum ama evde bana karşı böyle dışarı fln yada ailesine karşı sürekli şen şakrak birisi bende açıkçası rahatsız oldum cisellik yok denecek kadar azaldı bugün de yok mesela normalde şuan da evde olması lazım bugün de onun instagrami açıktı bende kişilerinden bilmem ne Instagram da diye bildirim geldi kadın hesabı baktım ama hiç gönderi yok rast gele takipçi fln vardı kuşku oluştu içimde sizce ne yapmam gerekiyor uzun oldu biraz hakkınızı helal edin

7 Cevaplar

0 oy
(3,419 puan) tarafından
Bir süre sessiz kal takip et canm 
(2 puan) tarafından
Öyle yapıyım canım inşallah korktuğum şey olmaz hamileyim çünkü birde oğlum var
-Reklam-
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Hiç bişey yokmuş gibi devam et takip et bence telefonunu falan anlarsın 
(2 puan) tarafından
Telefonu kurcalıyorum ama sadece cinsel içerikli video gördüm üzüldüm sadece ama fazla büyütmedim kavga etmemek için bu geç gelmeler çok gözüme batıyo ve msj atinca fln da cevap vermiyor akşamları gündüz yoğun zamanda yazınca dönüş yapar hemen akşamları yazmiyo bile
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Birazda sen soğuk davran canim fark edecekmi acaba

Ondan sonra karar verirsin şüphelerinde haklimısın değilmisin
(2 puan) tarafından
Ben soğuk yapınca değişiyor zaten hemen öper sarılır kıskanç biriyim zaten çokta iyi bilir daha önce de çok kavgalar oldu kıskançlık yüzünden kavgalar bitsin diye kıskançlık huyumu bıraktım acaba kötü mü ettim fazla umursamamakla
(14,428 puan) tarafından
Canim belki adam öyle tripli uzak halini seviyo
Bazı kocalar öyleymiş
Bunu en iyi sen anlarsın
Cokda bunalma ya
Aklina kotü şeyler getirme
(2 puan) tarafından
Ya canım haklısın aslında bayadır böyle düşüncelere girmezdim ama işte kişilerinden biri Instagram'da gibisinden bişi gördüm kadındı eşimin rehberinden biriymiş yani o kafama takıldı
0 oy
(551 puan) tarafından
Hamileyken bu kadar şüphe iyi değil canım 1 de evladım var diyorsun eğer eşini seviyorsan karşına al beni böyle düşüncelere itekliyorsun de hareketlerine çeki düzen versin kendini daha çok strese sokma BENCE 
0 oy
tarafından

Bence hamileliğin vermiş olduğu gerginlik sizdeki. Yani birde hamilesiniz belki eşiniz bundan dolayıdır yaklaşmak istemiyor olabilir. Veya siz bu donem fazla alinga sinjzdir bu yazdıklarından şüphe duyulacak bir durum yok. Esin ile konuş en güzeli 

(2 puan) tarafından
Olabilir haklısın canım
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Takıp et canim 

0 oy
(482 puan) tarafından
Direkt karşına al konus rahatsız olduğunu söyle. Kendjne çeki düzen versin. Bjde cok koşma peşinden.  Alttan alan tarafta olma 

İlgili sorular

+1 oy
25 cevap 600 göst.
6 Haziran 2023 Aile kategorisinde 20002003 (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 715 göst.
8 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 84 göst.
1 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sweet rainbow (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 198 göst.
8 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde sebnem77 (1,010 puan) tarafından soruldu

379,173 soru

11,350,249 cevap

34,818 kullanıcı

...