0 oy
89 göst.
Aile kategorisinde (258 puan) tarafından
Kızım 7 aylık 1.5 haftadır çok agresif ağlamıyor bağırıyor sonra oyuncağı düşüyor ağlıyor birşey yaparken ağlıyor herşeye ağlıyor. Biraz hastaydı birkaç gündür ama öncesinde başladı bu durum. Geçecek mi böyle devam mi edecek. Dış mi sinir ediyor bilmiyorum ki 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Atak döneminde genelde çok huysuz hırçın oluyorlar canım malasef 

Dişte yapabilir.. Dönem dönem böyle oluyorlar 
(258 puan) tarafından
Normal dimi yani. Ya bakıyorum hani sinirli böyle biryeri acıyor gibi değil. Çünkü çiğlikta atıyor sinirlenip. Bende şaşırdım normalde çok uslu bi çocuktu sürekli kahkaha atardı şimdi tam tersi oldu. Elinden birşey düşürünce bile cinnet geçiriyor
tarafından
Şuan bizde 1 yaş atağındayız canım malasef çok hırçın oyuncağın kapağını açamasın kendini bir sıkıyor sinirleniyor anlatamam daha öncede yaşadım belli dönemler hep oldu normal yani
(258 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım cevap verdiğin için içim rahatladı ya ilk defa böyle görünce ben şaşırdım kaldım
tarafından
Bu arada diş için tetagil kullanabilirsin jelden daha etkili :) aşağıdaki yorumunda gördüm :))
(258 puan) tarafından
Ondan alayım ben o zaman çocuk acı çekmesin ya
-Reklam-
0 oy
(2,917 puan) tarafından
Dişleri çıkıyor olabilirmi 
(258 puan) tarafından
Olabilir de bayadır belirti veriyordu zaten bende ilk çocuk anlamıyorum dişleri bana hep aynı geliyor. Önceden de bembeyazdı çıkmadı bir türlü. Çözemedim o yüzden. Çok böyle sağı solu ısırmaya başlayınca jelini sürüyorum biraz sakinleşiyor
(2,917 puan) tarafından
Ağrı kesici şurup içir bide jelinj sur evef çok zor zmanlar ya bende çektim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 134 göst.
6 Kasım 2023 Diğer kategorisinde BegumY (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 53 göst.
29 Temmuz 2024 Aile kategorisinde minnakoglum (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 75 göst.
15 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Metropol yorgunu (276 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 765 göst.
19 Şubat 2023 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,077 puan) tarafından soruldu

399,776 soru

11,958,081 cevap

36,124 kullanıcı

...