0 oy
119 göst.
Diğer kategorisinde (124 puan) tarafından
Hanımlar kızım 2.5 yaşında oldu bu ay.

ve  3 4 aydır takip ediyorum tek kaldığı zamanlar mesela uykuma saatinde odasına gittiği zamanlar diyorum sen uyu ben gelcem diyorum mesela yarım saat tek bırakamıyorum bilerekten bi bakıyorum eliyle xinsel organına goturuyor

Bu 4 aydır böyle yapıyor yeni yeni tek bıraktığım zamanlar yapıyor bunu boşlukta olduğu zamanlar..

Araştırdım normal bir durum diyorlar ama ne zaman boşta bıraksam o eylemi gerçekleştiriyor

Biraz daha beklemem mj gerekiyor acaba yoksa götürmeye fayda varmi

4 Cevaplar

0 oy
(12,490 puan) tarafından
Bezi yeni mi bıraktı 
-Reklam-
0 oy
(624 puan) tarafından
Sakin yapma etme diye uyarıp bağırmayın daha çok yapar. Belki pişik olmuştur kaşınıyor olabilir. bunlarda değilse yaparken görünce dikkatini dağıtacak bisey söyleyin 
0 oy
(1,325 puan) tarafından
Bezi ne zaman bıraktı ? 

Bu yaş grubunda çok normal karşılıyor uzmanlar özel bölgesini keşfediyor tabi bunu akrabana arkadaşına anlatsan sana verecekleri cevap şu olur vay anam kimden gördüde alıştı siZden mi görmüştür gibi algı yaratıyorlar ama dediğim gibi çok normal 

Yapmanız gereken şey çocugunuzu bu konuda uyarmayın kızmayın kendiniz demişsiniz yalnız kaldığında yapıyor diye kesinlikle unutana kadar yalnız bırakmayın yaşı küçük çabuk unutur peşinde dolanın akşama kadar işinizi gücünüzü bırakın takip edin ama uyarmayın kızmayın yapmaya çalıştığı an ilgisini dağıtın hemen sevdiği oyunlar aktiviteler vb ile 
0 oy
(15,183 puan) tarafından
İşte asla boş birakmaman lazım. Baktın eli orda hemen dikkatini dağıt ama hiç caktirmadan . Zamanla unutuyo. Oğlumda da olmuştu. Ben AA surda ne var falan diyip dikkatini dagitirdim ya da bişey verirdim ya da getirmesini isterdim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 82 göst.
7 Haziran 2023 Aile kategorisinde Lavinya01 (258 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 121 göst.
6 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havva4545 (714 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 166 göst.
27 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (475 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 124 göst.

379,453 soru

11,359,204 cevap

34,836 kullanıcı

...