0 oy
256 göst.
Aile kategorisinde (994 puan) tarafından
Kızlar kızım 14 aylık olacak. Geniz akıntısı problemi yaşıyorz sürekli ve yedigi paketli gidalardan oluyor.  Eşime anlatıyorm şekerden çikolatadan ne olacak deyip eline veriyor kızımda durur mu elinden alınca basıyor agiti. Ayni şekilde görumcede. Diyorm anlatıyorm onlar zararlı diyorm. Yok asla anlamiyolar üçüne. Başta eşim anlamiyor ki onlar anlasn. O kadar yoruliyorm ki laf anlamayanlara laf anlatmaktan. Gorumcemin kızı 8 yaşında sürekli hasta . Hiç düzeltigini gormedm. Ve bi o kadar umursamz ki. Çocuk öyle öksürüyor. Ve aşırı paketli gıdalar yiyen birisi. Kız yemek nedr bilmiyor. Karnini şekerle çikolata ile cipsi ile doyuruyor. Ve benim kızımida şuan öyle yapmaya çalışıyor lat.ne yapacam ben bu kendini bilmez insanlarla nasl.laf anlatcam onlara

6 Cevaplar

0 oy
(5,038 puan) tarafından
Şeker kız çocuklarında erken ergenlik sebebi eşinizle doktora gidin ve doktora bu olanları anlatın, doktor anlatsın zararlarını eşinize belki o zaman anlar
(994 puan) tarafından
Evet canım bende öyle biliyorum. Goturcem zaten doktora kendi duysn
-Reklam-
0 oy
(30 puan) tarafından
Allah biz anneler sabır versin Türkiye de kadın olmak her manada çok zor
(994 puan) tarafından
Amin canım . Gerçekten çok zor
0 oy
(994 puan) tarafından
??????????...
0 oy
(638 puan) tarafından
Aynı dert bende de var anlamıyorlar birde eşim anlıyor ama ailesine tek kelime etmiyor ben diyince kırılıyorlar sonra ben kötü oluyorum kızın ortalığı yıksın canım verme eline yaz dönemi geldi çoğu meyveyi sever herhalde eline onlardan ver 
0 oy
(12,269 puan) tarafından
seni çok iyi anlıyorum en küçük kaynım 8 yaşında abur cubur dişinde bi şey yemıyor telefon bağımlısı sürekli kabız haftada bi acıla gider 

kizim 1  yaşında bi kere sutburger verdiler diye çok kötu çene yaptım bi daha vermediler ama oyle boyle değil gün boyunca soylendım durdum
0 oy
tarafından
Hepsini bogacaksan sorun sende demektir

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 207 göst.
3 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Birhilall (994 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 242 göst.
13 Ocak 2023 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 441 göst.