0 oy
614 göst.
Aile kategorisinde (56 puan) tarafından
Ya bence kimsenin haddi degil kimsenin anneliğini kimse sorgulayamaz eş Bile 

8 aylık oglum  üçüncü dişini çıkarıyo bu süre zarfında biraz zayıfladı 1 haftadır ateş ve ishal de eklenince gidip gelip sen bu çocuğa bakamıyosun bu çocuğa kurban ol diyo çocuğuma kurban olurum ama sen sanki cok ilgili bir babasın da anneliğimi mi sorguluyorsun dedim oğlumun ateşi artı ishali gecmeyince acile götürdüm meğerse sıvı kaybetmiş serum takılacaktı oğlumun damarları çok ince bulamadılar belki 10 yerden denediler damar yolu acmak için ama olmadı en son ben ağladım yeter cocuk helak oldu diye hemşire annesi bebeğin sıvı kaybetmiş damarları gözükmüyor aç mı kaldı noldu dedi eşim ordan atılıp eee çocuğa bakamıyor ki dedi  şok oldum ztn Allah'tan hemşire ağzının payını verdi  o bakamıyor ise sen baksaydın babası dedi eşim de ee ben calışıyorum diyince hemşire herkes çalışıyor babalık ayrı çalışmak ayrı dedi zort oldu sabah işe gidip aksam eve gelip telefon dan başını kaldırmaz çocuğa elini uzatıp bakmaz ama anneliğime dil uzatıyor sinirlerim bozuldu ya oğluma bakınca kendimi kötü hissediyorum Rabbım eşinde merhametlisini nasip etsin 

13 Cevaplar

+2 oy
(575 puan) tarafından
Helal olsun o hemşireye.  Başka bir şey demiyorum geçmiş olsun.  Üzülme, sen nasıl bir anne olduğunu biliyorsun.  Varsın eşin bilmesin
(56 puan) tarafından
Çok şükür Rabbım yar ve yardımcımız olsun
-Reklam-
+2 oy
(783 puan) tarafından
Öncelikle geçmiş olsun tatlım ama eğer senin kocan bu kadar salaksa sende toplum içinde ağzının payını verip g.ot ediceksin yoksa haddini bilmez böyle söylenir sen sesini kesmezsen başını agritmaya devam eder
(56 puan) tarafından
Önce den tepkisiz kalıyordum ama artık bende susmuyorum
+1 oy
tarafından
Hemşire gereke cevabı vermiş zaten ama bunu ilk günden itibaren sende demeliydin adamın huyu belli ki daha öncede böyleydi ne diye böyle adama çocuk verdin be güzel kardeşim ikinizde yazık değil mi
(56 puan) tarafından
Ben anne olmak istedim ama doğru eş iyi bir baba seçememişim
+1 oy
(1,660 puan) tarafından
Bulabildiler mi canım damar yolunu,nasıl çocuk?
(56 puan) tarafından
Yok bulamadılar bulunamadı yapacak bir şey kalmadı cunku acildeki hemşire serviste ki hemşire artı ameliyataneden hemşire geldi hepsi denedi olmadı oglum da ağlamaktan uyuya kalmıştı halsizdi cunku bol bol emzir pazartesi günü mutlaka getir dediler suan iyi evt zayıflamiş ama toparlar diş dönemi cunku
+1 oy
(234 puan) tarafından
Bu adamlar cocuk olduktan sonra bize bakici gozüyle bakiyor sanirim.. o hemsireden Allah razi olsun. 
(56 puan) tarafından
Aynen öyle
+1 oy
(4,228 puan) tarafından
Terbiyesizlik herkes baba olmasın sen coxugun bakıcısi değil annesisin eşin olacak adam seni eş olarak görmediği gibi anneliği de sana layık görmüyor ağzına terlikle vurcan böylelerine ki başkasının yanında adam akıllı cümle kurmayı öğrensinler laf olsun diye konuşmasınlar 
(56 puan) tarafından
Keske
0 oy
(1,098 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Ben bebeğimin cinsiyetini öğrenirken doktor demişti ki en zor yetiştirilen erkek çocuğu biz kocalarınız demişti :) o yüzden takılma kendilerine hava hoş yer içer s.. sonra tüm suç sana kalır bakamıyor 

(56 puan) tarafından
Haklısın
0 oy
(3,054 puan) tarafından
Bebeğin poposuna tıpa mi takacaktın acaba ishali kesilsin diye terbiyesiz herif
0 oy
(813 puan) tarafından
O hemisreye helal olsun alkisliyorum
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Valla yanlis anlama da ben hemsirenin yerinde olsam esime cik disari da derdim hadsizlik yapmis gercekten  rezillik yani 
0 oy
(252 puan) tarafından
Canım eşimi tanımadan mı oldu herkez ister anne olmayı ama babada baba olacak yani benim eşimin çok iyi var binada gorevliyiz fabrikada çalışıyor boya işi yapıyor o halde elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyor yani bir baba bu lafı dememeli bence keşke iyi dusunseydin ki cocugada yazık sanada yazık vallahi
0 oy
(524 puan) tarafından
Ya ardında gezerim yemeyen yemiyor kimsenin hakkı yok anneligini laf etmeye ayrıca az o telden başını kaldrmzlar ise giderlermis kendileri yılın babasi çünkü hemşirenin ağzına sağlık sinirim bozuldu 
0 oy
(3,486 puan) tarafından
Ohaaa sıgıra bak sennnnnn. Benimki de kızıma iyi bak bilmem ne. Sanki ben bqkiciyim. Benimki dokuz aylik dokuzuncu disi cikaracak bi de benim çektiğimi düşün. Erkek milleti anlamiyo canim. Benim kizim da cok az kilo almis amq kan değerleri normal oldugu icin bı sorun yok dedi doktor. Sen de baktir değerlerine zamani geliyo zaten. Normalse kiloyu dert etme zaten beynimiz yaniyo en iyi sekilde bakacaz diye 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 284 göst.
0 oy
9 cevap 362 göst.
30 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,402 göst.
14 Ocak 2020 Diğer kategorisinde ✨Lavinia✨ (5,327 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 648 göst.
12 Haziran 2021 Aile kategorisinde Neslihanemretpkts_ (22 puan) tarafından soruldu

395,486 soru

11,830,809 cevap

35,902 kullanıcı

...