0 oy
519 göst.
Diğer kategorisinde (274 puan) tarafından
Kızım 7 yaşına girecek 7 saat uzakta başka bir şehirdeyiz. Babannesi dedesi önceden de derlerdi biraz büyüsün yazın biraz kalır bizimle falan derdi ben öyle geçiştirirsim ama geçen eşimle telefonda konuşurkren yazın dursun artık büyüdü durur gayrı dedi kayınbaba eşimde hee ya durur falan dedi bende yok ya uzak bir şey olsa ha denilince gelemez 16-17 yaşlarında kalır anca dedim kayınbaba nın zoruna gitti biraz. Zaten yazın gidip 1 ay duruyorum biraz orda biraz annemede takıntı haline gelecek gibi

Siz kalmasına izin verir misiniz. Bunlae bir daha inat edip derse ne diyebildim ki

51 Cevaplar

0 oy
(7,768 puan) tarafından

Ben bir gece dahi izin vermem ayrı kalamam oğlum 2,5 yaşındayken kızımı doğurdum 3 gün hastanede yattım hergğn ağladım :D

-Reklam-
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Ben izin veremem. Kendi babama da bırakmam yani kişi ile ilgili değil. Onlar bir şey yapmaz, dikkatsiz olurlar başkası zarar verebilir. Gece başka yerde uyumasına karşıyım ben. 
0 oy
(15,300 puan) tarafından
15 gün falan çok. Ben hatırlıyorum küçükken annemden babamdan alışkın olduğum halde o kadar uzun süre ayrı kalınca bocaliyordum. 6 7 gün en fazla kalsın ama fazlası iyi değil 
0 oy
(10,440 puan) tarafından
Asla ben yoksam olmaz. 
0 oy
tarafından
Vermem kendi aileme bile bırakmam yani merak ederim çocuğumu evdeysem bir sıkıntı yoksa niye kalsın haa çocuk ister tutturur belki bir hafta kalsın hadi de çok uzun göndermem 
0 oy
tarafından
Bırakma canım bence sende git 
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Ben yoksam çocuğumda olmaz bence kızında istemez 
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Ben giderdim dedeme, o yaslardaydim belki de daha küçüktüm. O kadar güzel anılar biriktirmisim ki gerçekten iyi ki diyorum. Tabi o devirle simdi farkli bide mesafemiz daha yakindi 2 saat falan.

Gerci sn 1 ay gidiyormussun. Ayrica çocuğu napacaklar onu da anlamadım. Cocuga sorsan kalayim der gece olunca da aglar falan. Yok canim baya küçükmüş az daha buyusun
0 oy
(41 puan) tarafından
7 yaşındaki çocuk nasıl kalıcak ya asla bırakmam 7 saat varmış görmeden nasıl duracaksiniz
0 oy
(48,735 puan) tarafından
izin vermezdim kiziminda tembihlerdim isteme kalmam de diye kendi annemlerdede birakmam
0 oy
tarafından
Benim annemle babam çalıştığı için küçükken ben 3 ay köyde ananemle kaliyodum:) zorunlu değilse bırakma hiç iyi bir piskoloji değil yaşamış biri olarak 

İlgili sorular

0 oy
46 cevap 397 göst.
11 Mart 2022 Diğer kategorisinde Zehra.. (1,786 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 447 göst.
4 Ocak 2024 Aile kategorisinde Tekcocuk (1,214 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 218 göst.
8 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 631 göst.