0 oy
384 göst.
Diğer kategorisinde (1,786 puan) tarafından
İnsan istiyo bi sinema etkinlik,yada bir iki gün bir otele gtmek ama kaynanama hiç bırakmadım ameliyat gibi zorunlu haller dışında çünkü keyfi bırakırsam laf sokar gibi biraz fenadır.Bırakacak kimsemde yok yıllardır durum bu, insan arada eşiyle yalnızda bişeyler yapmak istiyor siz nasıl düşünüyorsunuz bunada ihtiyacımız yokmu..

46 Cevaplar

0 oy
tarafından
Otelde falan kalmak icin birakmam ama gezmeye gidip bi kac kere birakmisligim var 
-Reklam-
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Kayınvalideme değilde anneme birakmistim eşimle yemeğe gitmiştik 
0 oy
tarafından
Aynı evdeyiz bırakın gidin gezin diyo valla rahatım o konuda 
(1,786 puan) tarafından
Memnunmusun canım birlikte oturmaktan? Seninki iyi kadın demekki kıskanmıyo gezmenizi
tarafından
Yok kız memnun değilim hakkını yiyemem çocuklarimi çok seve bakar dışarı çıkarır gezdirir ama işte kaynana yok benim layannamin oğlumu bennden kıskanma huyu
0 oy
tarafından
Ben anneme bırakırım genelde
0 oy
(503 puan) tarafından
Ben bırakmam evde ölsekse kapımızj açmıyor gidipte çocuğumu birakicam
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Biz genelde haftada 1 kere anneme bırakıp dışarı çıkıyoruz canım bize çok iyi geliyo insanız sonuçta biraz nefes almaya ihtiyacımız var
0 oy
(181 puan) tarafından
Bırakmam. Anneme bırakırım
0 oy
tarafından
Annem de kayın validem de rahmetli oldu.  Ama ben evde bile gözümden ayıramıyorum özellikle kızım çok hareketli ve meraklı Bi bebek. Birakamazdim
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Ben bıraksam benimki ölür heralde beni götürmediniz diye gelmiş 60 yaşına hala peşimizden evde durmak istenez
(1,786 puan) tarafından
Benimkide öyle kıskanır
0 oy
(11,979 puan) tarafından
Süt emmiyorsa bırakılabilir yani biraz büyükse bence hoş ben bırakmam kayınvalide şimdi çok küçük aklım kalır bir de çok güvenmiyorum su verelim falan derdi hep bir şeyler tattırır ağlarsa ama aklı eren bir çocukça babaanne ile veya anneanne ile zaman geçirebiliyorsa olur niye olmasın ben çalışıyorum zaten ilerde mecbur kalacak şimdi de babasına bırakıp hava almaya çıkıyorum ama tatile veya otele gitmezdim 
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Kimse yokki ankarada birakayim
0 oy
tarafından

Kaynanamın bakabilecegini bilsem birakirim. Çok heyecanlıdır. Bişi olunca hemen panik oluyor. Birde benden habersiz herşeyi yedirebilir. Çocuğa buskivi gofret vermeye çalışıyor eline. Geçen aylarda bize gelirken lolipop almışlar kızımın o zmn 7 aylık olması dışında sıkıntı yok:D

Annem ben şunu yapma bunu verme deyince dinliyor. İlk başlarda bende hiç bırakamıyorum. Sanki benden başka kimse iyi bakamiycak gibi geliyor. 

İlk defa geçen gün (11aylik)annemgildeyken avmden birkaç ürünü değişim yapmam gerekiyordu. İlk defa o zmn bıraktık eşimle. Bir yemek yedik geldik. 

0 oy
(9,325 puan) tarafından
Bırakırım bakar ama gesiyoruz diye laf yapar para harcıyoruz dışarda boşuna diye o yüzden hiç bırakmadım daha
0 oy
(5,027 puan) tarafından
Gezmek için hiç bırakmadım bırakmam da sanırım evet insan baş başa kalmqk istiyor ama çocuğum dan da vazgeçmiyor um ben ya benim için çocuğum ve kocam la geçirdiğim her an baş başa 
0 oy
(780 puan) tarafından
Ben bıraktım anneme de kayinvalideme de ikisi decok üzerine titrer çünkü çocukların her işini bırakıp ilgilenirler her dediğini yaparlar dedeleri de babaanne anneanne de eşlerin de yalnz vakit geçirmeye ihtiyacı var eğer bakabilecegine inanıyorsan bırak canm ama arkandan konusacaksa da bırakma benimkiler bırakmiyorum diye sitem ederler o yüzden için rahat oluyor 
(1,786 puan) tarafından
Bide çekniyorum iki yaşında çocuğu bırakıp geziyo derler diye canım ayıpmı bilmiyorumki.
(780 puan) tarafından
Yok kuzum ya neden ayıp olsun bebeğim küçük değil ki valla ben kırkım çıktıktan sonra sagdim sütümü anneme bırakıp sinemaya bowlinge yemeğe flan çok gittim eşimle kardeslerimle kuaföre gittikçe bıraktım şimdi küçüğüm 1 yaşında büyük 5 ikisinide anneme kayinvalideme bırakıp gidiyorum kuaföre eşimle yemeğe flan büyük oğlumu geçen sene anneme bırakıp 2 gün nevsehire gitmiştik çünkü anne babanın da ihtiyacı oluyor bazen nefes almaya sen iyi olacaksın mutlu olacaksın ki bebeğine de hissettireceksin hele ki milleti hep boşver diyenler de heveslendikleri için derler hasetlik yani :)
0 oy
(34 puan) tarafından
9 aylık oğlum olası durumlarda bırakırım hatta gelir bizde bakarlar daha rahat oluyor diye geçen akşam arkadaşlarımızla çıktık mesela 8 den 11 kadar baktı sağolsun alışverişe gideceğim zaman da bırakırız oğlum babannesini sever o yüzden sıkıntı olmuyor bırakırım
(1,786 puan) tarafından
Helal iyi kadınmış hediyeyi haketmiş
0 oy
tarafından
Annem de kayinvalidem de hayatta degil maalesef oyle birakabilecegim biri yok ancak olsaydi birakirdim. Birkac saatlik bir desarj olma hepimize cok iyi gelirdi.
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Benm kayınvalidem yakın olsa ben brakırdımya. Yakınsa brak gez canım gerçekten iyi gelir. Bende eşimle tek zaman geçirmek şstiyorum ama brakacak kimsem yok.
0 oy
(808 puan) tarafından
Hiç bırakmadım biterse kalmalik bırakmam ama eşimle gün içinde gezmeye gideceksen yada bişey yapacaksak bırakırdım oda konuşmadigimiz halde onunda hoşuna gider heralde 
0 oy
tarafından
Günü birlik gezmek için bırakırım ama yatılı asla bırakmam elbet çocuğum büyücek bizde eşimle vakit geçirecez ama şuan kendini ifade edemiyorken imkansız kimseye güvenmem

İlgili sorular

0 oy
51 cevap 508 göst.
0 oy
28 cevap 390 göst.
+1 oy
47 cevap 575 göst.
9 Eylül 2021 Aile kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 886 göst.
24 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,668 soru