0 oy
181 göst.
Diğer kategorisinde (747 puan) tarafından
Bugün oğlumla dışarı çıktık . Gezerken öyle giyim mağazası gördüm gireyim dedim kırk yılın başı . Neyse oğluma güzel bı takım beğendim.. neyse arkamı döndüm ki oğlum yok saklandı heralde dedim mağaza da öyle büyük biyer değil . Sesleniyorum yok saklandi mi diye etrafa bakıyorum yok kafayı yedim dışarı bakıyorum hicbi yerde yok. Millet aramaya çıktı o an sadece inanın 2 saniye arkamı donmemle bu olanlar bir oldu. Saolsun bı kadın oğlumu gormus . Sen git karşı tarafa ordan bı büyük çocukla balon oyna kafayı yedim nasıl ağladım . Benimki de şaşkın şaşkın bana bakıyor yavrum 3 yaşında bide ilkkez böyle bişey yaptı beni bırakıp asla biyere gitmezdi hayatı da hiç bu kadar korkmadım . Çok kotu oldum olayin şokuyla bana kıyafet rengini soruyolar onu bile unuttum yarabbim nasıl bı imtihandi anlık di ama çok kötüydü bı daha yaşatmasın rabbim ya 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canim
(747 puan) tarafından
Valla sagol canım ya karşı kaldırıma geçmiş ya araba carpsaydi yarabbim aklıma geldikçe korktum bide hamileyim ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım canım kötü olmuş o korku insana yetiyor 
(747 puan) tarafından
Valla yetti de arttı bana rabbim kimseye yaşatmasın
0 oy
(6,918 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun  ya   insan kafayı yer valla rabb'im kimseye yaşatmasın inşallah
(747 puan) tarafından
Amin canım valla şok geçirdim ne giydiğini bile unuttum tarif bile edemedim ağlamaktan
0 oy
(7,851 puan) tarafından
Geçen markete gittik iki dakika 7 yaşındaki kızıma emanet ettim çocuk uyuyordu hemen pet alıp gelecektim çocuklarım da marketin içinde ben pet almaya giderken kızım peşimden gelmiş bı döndüm ne oğlum ne bebek arabası yok başımdan aşağı kaynar sular döküldü o kadar çok korktum ki hemen etrafa bakındım dışarı çıktım bebek arabası dışarda oğlumu da arabaya koyuyor biri sonra çaktım ki eşim öyle bı bağırdım ki ömrümden ömür gitti eşime nefrn öyle birşey yaptın dedim diyor sana ders vermek için şuan aklıma gelince hem kendime kızıyorum hem eşime bu olanlar 2 dakika içinde oldu 
(747 puan) tarafından
Ay Allah'ım ya sende baya korkmussundur eminim
(7,851 puan) tarafından
Aşırı korktum terler döktüm resmen
(747 puan) tarafından
Ah ah valla benimkini de alaydi da eşim alsaydı valla bakıyorum hicbi yerde yok Allah'tan bı kadın dedi saolsun yoksa hemen bulamazdim
0 oy
tarafından
Ramazan bayramı benle eşim kıyafet bakmaya gittik kızım yanımda oynuyor askilarla eşimde aynadan kendine bakıyor dibimizde neyse gözümü yukarı çevirdim gömlek baktım eşime bi an eşim dedi bebek nerde küçük dükkanda kayboldu bağırıyorum nerdesjn gel diye yok çıkmıyor eşimde durmuş öylece bi baktık kabinden çıktı ödüm koptu resmen eşim kahkahaya boğuldu neden öyle panik yaptın dedi dedim nasıl panik yapmayayım kızı ya kacirsalardi kapının önü kalabalık ve çingene çok o günden beri gözümü ayırmam gerçekten çok kötü bir his :(
(747 puan) tarafından
Valla aynen bende ilkkez oldu zaten mağazaya giden bı insan değildim bugün gideyim dedim gitmez olaydim
tarafından
Benle kızım hep gideriz peşimde dolanır ama o gün hep yaramazlık pesindeydi
(747 puan) tarafından
Çok şükür ki bulundular rabbim yasatmasin kimseye
0 oy
(2,675 puan) tarafından
Kayıp ölümden zor. Rabbim kimseye bu acıyı yaşatmasın yıllarca yol bekleyenler var
(747 puan) tarafından
Valla amin amin Allah korusun rabbim kimseye yaşatmasın

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 351 göst.
5 Mart 2021 Aile kategorisinde Obir_annee044 (389 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 566 göst.
5 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Neslis (747 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 310 göst.
11 Mart 2024 Aile kategorisinde Elifmelek35 (788 puan) tarafından soruldu