0 oy
107 göst.
Diğer kategorisinde (84 puan) tarafından
Kizlar çok iyi bir fırsat geldi bana yani ise kesin gözü ile bakılıyor ama 3 yaşın da ve 2 aylık bebeğim var 3 yaşındaki ne bakma kreşe gidecek zaten ama ve eğim emiyor çok karasız kaldım isede ihtiyacım var bebeğimide memeden kesmek istemiyorum nasıl olacak bilemedim siz olsankz ne yapardınız 

8 Cevaplar

+1 oy
(9,626 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Canim 2 aylik bebek memeden kesilir mi hiç Allah aşkına ek gide bile almiyo daha küçücük 
(84 puan) tarafından
İhtiyacım olmasa bende başlamam bırakamam zaten
(9,626 puan) tarafından
Senin paraya bebeğinin de sana ihtiyaci var bide öyle düşün,o çocuğun anne kokusuna ihtiyacı var
(84 puan) tarafından
Öyle tabikide sanki oğluma haksızlık yapmışım gibi düşünüyorum
(9,626 puan) tarafından
Emzirmeden kesmeden sütünü sagip dolaba koyup biberonla besleyebilirsin,yani evde ve isteyken bol bol sag buzluğa koy kim bakacaksa o versin ama canim yine 2 ay küçük 5-6 aylik olsaydı daha iyi olurdu,öyle bi şansın yok mu
(84 puan) tarafından
Biraz daha erteleme kararı aldım CNm oğluma haksızlık yapmak istemiyorum
-Reklam-
+1 oy
(5,893 puan) tarafından
Saatlik süt izni hakkınız var, ayrıca sağarsınız sütünüzü. Niye keseceksiniz çok küçük daha
(5,893 puan) tarafından
Benim bildiğim iş değişikliği olursa tam bu esnada, doğum iznindeyken yine süt izni oluyor. Bir işten istifa edip diğer işe başlama yani sigortası kesiliyor bir şekilde
(9,626 puan) tarafından
Hic çalışmamış canim yani yeni başlayacakmış işe o yüzden hakkı olmayabilir
(5,893 puan) tarafından
O beni de düşündürdü ama yasa 1 yaşına kadar süt izni var diyor. Bunu bir şekilde avukata sormak lazım. İş yerine sorarsa yok öyle şey deyip kestirip atabilirler
(9,626 puan) tarafından
Aynen işyeri veriyo olsa da vermez sorduğuna göre bilmiyo diyip vermezler avukata yada sgkya sorması en iyisi
(84 puan) tarafından
Avukatla konuşacak CNm
0 oy
(2,586 puan) tarafından
Benimkiler 2 ve 3 yaşına girecek ben çalışmıyorum canım çok da ihtiyacım yok ama olsa da gidemezdim 2 aylık bebegimi hiç hiç bırakmazdım 
(84 puan) tarafından
İşte benim ihtiyacım var bebegimi bırakmakta istemiyorum
(2,586 puan) tarafından
Valla kuzum bazı şeylerin tekrarı yok 0-3 yaş çok önemli yani kuru ekmek yerim ama birakamam şahsen:( Allah yardımcın olsun
(84 puan) tarafından
Saol canim bende büyük bı ihtimalle iptal ettirin
0 oy
(1,070 puan) tarafından
İşe giderken sagip bıraksan işten gelince de emzirsen iyi olur sanki 
(84 puan) tarafından
Evet oda olabilir
0 oy
(914 puan) tarafından
Ben 3 aylıkken başlamıştım ama yarım gün gidiyordum süt sağıp bırakıyordum eşim içiriyordu ben yokken
(84 puan) tarafından
Hamileyken hiç calismadjm o yüzden bana bu fırsatı tanirlami bilmiyorum yeni bı iş yani
0 oy
tarafından
Araban varsa yemek molaları da eve gidip gelebilirsin eve sağıp bırakırsın bu şekilde çok kişi çalışıyor 
(84 puan) tarafından
Maalesef arabam yok
tarafından
Sağıp birakabilirsin çünkü her zaman denk gelmiyor iş imkanı
(84 puan) tarafından
Aynen CNm bakalım neler olacak hayatımızda
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Ben bırakamam emmese bile bırakamam bana ihtiyacı var benim sevgime, şefkatime ihtiyacı var 
(84 puan) tarafından
Evet haksızlık yapıyorum gibi geliyor ama onun gelecigi içinde iyi bir fırsat
(7,447 puan) tarafından
Ama şunu da unutma ki bu günler geri gelmeyecek iş hayatımdan sırf bu yüzden vazgeçtim iki çocuğuma da bakmak için her şeylerini ilk görmek için
(84 puan) tarafından
Evet canım o yüzden evlatlarımin haklarına girmek istemiyorum
(7,447 puan) tarafından
Kesinlikle canım
0 oy
tarafından
Süt sahip biberonla veriyorlar 
(84 puan) tarafından
İşte oda olur ama bilmiyorum
tarafından
Çoğu kadinlar böyle yapıyor ama cokta küçükmüş ben olsa 6 ay en azindan beklerdim
(84 puan) tarafından
Bnde öyle yapcim CNm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 83 göst.
4 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Asdfhlya (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 70 göst.
0 oy
3 cevap 119 göst.
14 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Sedos (34 puan) tarafından soruldu
0 oy