+1 oy
206 göst.
Diğer kategorisinde (392 puan) tarafından
Kızlar 1,5 saat önce yattım yatarken hafif ağrı vardı ama uykuya dalabildim,şu an sol kolum ve göğsüm boynum çenem dişlerim dahil ağrıyor sol taraf olacak şekilde,evde sadece arkadaşım var eşim görevde ortalığı ayağa kaldırmak da istemiyorum ama korkuyorum da göğsümde çok baskı var hastaneye gideyim mi ya 

10 Cevaplar

0 oy
(392 puan) tarafından

En İyi Cevap
Hastaneye geldim..

EKG çektiler,kan aldılar,röntgen çektiler serum verdiler sjmdi yatıyorum EKG temiz çıktı,kan ve röntgen sonucunu bekliyorum...
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kesinlikle hastaneye git arkadaşini al taksiye binip gidip bı görün 
(392 puan) tarafından
Korkuyorum ya şimdi gittim yanına kalksın diye uyanmıyor da
tarafından
Zorla uyandır yani yanında birinin olması iyi olur . Bişey yoksa bile için rahat eder
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Madem kötüsün git canım 
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Bence gitmelisin ne olur ne olmaz
0 oy
(1,907 puan) tarafından
Tabii ki git ne olur olmaz. Arkadaşın da varmış yalnız olmayacaksın gidin işte 
0 oy
(531 puan) tarafından
 soğuk su dök üstüne kalp krizinde ve pihtida en önemli şey ilk müdahale olarak su dökülmesi anneannem o şekilde felcten kurtuldu idrar yapmakta çok önemli ve hemen hastaneye git bekleme 
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Ben panik atak diye gitmiştim   tahlilde kalp krizi çıktı  bilemedim kolum falan ağrımadı midem kötüydü  kustum  içim daralıyor du   panik te olabilir    farklı bir şey de olabilir bekleme git acile
0 oy
(12,492 puan) tarafından
Git bacım ne olur ne olmaz 
0 oy
(4,458 puan) tarafından
Igne batar gibi mi agirlik mi ama riake atmaya gerek yok ekg cekip kan degerine bakarlar 
0 oy
(97 puan) tarafından
Daha geçen hafta tamda bugün bu saatlerde eşim kalp krizi geçirdi şükürler olsun ki sağ ve 2 gündür yani başımda uyuyor eşimin şikayetleri farklıydı göğsüm yanıyor boğazım yanıyor midem yanıyor diyordu grip mi olucam acaba dedi ama asla uyuyamadı en son nefes alamıyorum diye kıyafetlerini çekiştirmeye başladı tam da ozmn anladık birseylerin ters gittiğini kendimizi gece 4 de hastaneye attık sabaha kadar serum yedi defalarca kan aldılar defalarca EKG çekildi meğer adam kalp krizi geciyormus acil anjuya aldılar 2 damar tikaliymis birini açtılar biri acilmamis stent takmışlar 4 gün yoğun bakımda kaldı ve bizim 4 çocuğumuz var Rabbım hem bana hem çocuklarıma bağışladı şükürler olsun şimdi bunları yazarken bile ağladım çok korkmustum ve çok ağladım hala bile eşime bakarken ağlıyorum Rabbım basimizdan eksik etmesin sende inşallah iyi olursun umarım kriz değildir basit birseydir:(

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 188 göst.
7 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,395 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 366 göst.
27 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Zehra800 (1,059 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 541 göst.
16 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 511 göst.