0 oy
539 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dolar yukseldikce yukseliyor hemde cok hizli bir sekilde neden boyle oldu birden oldu insanlar dara dustu hersey pahalandi sonumuz hayir olsun bizim ust katta suriyeli bi bayan oturuyor cok iyi biri kadın dediki o gun kiz ben cok tedirginim suriyedede boyle herseyi birden pahalandirdilar dolari yukselttiler hersey zamlandi sonra savas cikti biz buraya geldik iste fln dedi burdadami savas cikartcaklar kafam almiyor ya valla

21 Cevaplar

+2 oy
tarafından
2023'e kadar ölmezsek yeniden doğuşumuz olacak inşallah
tarafından
İnşallah
(868 puan) tarafından
Erdoğan alirsa zor
-Reklam-
+2 oy
(3,551 puan) tarafından
Canımcım Bop projesi nedir el baskanı kimdir kim yahudi üstün cesaret madalyasını taktı. Bop projesinde yeniden çizilen Türkiye haritası nasıl bunları araştır sonra gel konusalım burda. Bu platform da çok savunucuları var ama cehaletten bilgisizlikten.. Gerçekten sonumuz hayrolsun. Milyonlarca surıyeli afganlı bu ülkeye boşuna getirilmedi. 
(909 puan) tarafından
Bop eş başkanıyım dedi birileri. Nokta
+1 oy
(15,598 puan) tarafından
Allah korusun Türkiye gibi birnukke de yok bizi barindirsin valla kimse almaz bizi ülkesine. Oluyor bu dönem dönem zamlar rabbim yardım etsin düzelir insaAllah dua edelim gebeler emzirenler yeni doğum yapanlar rabbim aç açıkta helak bırakmasın müslüman ülkemizi. En önemlisi zalimlerin eline birakmasin 
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Kimse kabullenmek istemese de böyle giderse sonumuz hayır değil zaten. Allah'ım vatanımızı milletimizi korusun pisliklere fırsat vermesin
0 oy
(7,174 puan) tarafından
Ekonomik savaşın tam ortasındayz rabbim fırsat vermesin yolumuzu düze cikartsin inşallah... 
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Ne olur bilinmez ama sonumuzun hayır olmadığı kesin... 
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Amaç ne bilmiyorum ama geçen eşim Burayı da Suriye gibi yapacaklar herhalde demişti bana Allah sonumuzu hayır etsin
(3,551 puan) tarafından
Bop projesi
(5,220 puan) tarafından
*** projesidir o ülkeyi kuruttular
0 oy
(87 puan) tarafından
Aynısını esimde soyedi allahim sen koru bizleri
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Zaten yıllardır savasın içindeyiz
0 oy
tarafından
Suriyelilere kıza kıza onlara dönmeyiz inşallah rabbim korusun 
0 oy
tarafından
2000 krizinin aynısı oluyor işte suan, tek fark krız olduğunu bastakıler kabul etmıyor Ecevit en azından kabul edıyordu 
0 oy
(4,932 puan) tarafından
Türk milletini ancak ekonomi ile yeneceklerini biliyorlar çünkü. Diğer türlü hiç şansları yok. Rabbim yardımcımız olsun. 
0 oy
tarafından
Valla sonumuz ne olacak meçhul alım gücü kalmadı Allah hayır etsin. Dolar nasıl yükseliyor anladığım da yok olan halka oldu. Bende çok endişeliyim milletçe ruh hastasi olcaz :((
0 oy
tarafından
Bu dolarin yükselmesi ztn buna işaret bacim şavaş cikartmaya calisiyorlar o yüzden dolar almis basini gidiyor biden k...pk türkiyeyi bitirecem dedi insallah rabbim izin vermez ne edecez nerelere gideriz :((
0 oy
tarafından
Allak korusun kuzu 
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Dün iki bakan görevden alındı açıkçası 20 TL olur diyordum 

15.5 olmuş işimiz acayip bir şekilde Zor kaygılar had safhada
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Bu pahalilikta savaşta çıkar hırsızlık çoğalır cinayetler cogalir
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Avrupa bizi kıskanıyor açlık sınırında yaşıyoruz neremizi kıskanıyor anlamadım sarayimizi heralde ekonomik savaşın iç savaşa dönmesinden bende endişe duyuyorum iyi günlerin bizi beklediğini de hiç zannetmiyorum  2023 e kadar nasıl dayanırız bu gidişata yada 2023 te bunlardan kurtulabilirmiyiz bilmiyorum 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Canım bunu yeni anlamak üzücü ama sonumuz Suriye olucak yada bu ülkeyi saticaklar hiç iyiye gitmiyoruz suriyeyi biz aldık hadi bakm bizi alan olacak mı kendimden geçtim yavruma üzülüyorum ben 
0 oy
(7,227 puan) tarafından
Başlarına  dönsün inşallah geberesiceler

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 688 göst.
25 Şubat 2020 Diğer kategorisinde ♥️ Ayşe gül ♥️ (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,062 göst.
26 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Ümran❤efe❤sadık (1,722 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 206 göst.
7 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Yineyenidenbennn (392 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 510 göst.
3 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu

378,245 soru

11,320,801 cevap

34,765 kullanıcı

...