0 oy
181 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Konya 

Karatay, Selçuklu, meram ilçelerinde en düşükten- 4.500 aralığına kadar kiralık ev aramaktayız, acil! 

8 Cevaplar

0 oy
(3,345 puan) tarafından
Çok zor kuzum heleki o dediğin fiyatlara zaten kiralık ev yok olan da artık fiyatları uçurmus durumda 
tarafından
:((((
-Reklam-
0 oy
tarafından
Keşke bundan bir iki hafta önce sorsaydın. Babam daha yeni kiraya verdi alt katını. Sıfır Daire içinde mutfak dolapları parkede eksikti onları yaptırıyor şu an bitince oturacak kiracı. Biliyor musun bilmiyorum ama hocacihanın üzerinde saray köy diye bir yer var 4km. Merkeze uzak değil arabanız falan varsa. Doğalgaz yok diye 2 bine kiraya verdi. Kaloriferlerli(kazan sistemi) güneş enerjili 2+1 sıfır ankastre Daire işte:) senin için soruşturuyum mu başka ev var mı diye çünkü fiyatlar uygun oluyor doğalgaz yok diye. 
tarafından
Deprem zedelermiş. Bir de babam baya bir sinir oluyor şu kirada fahiş fiyat olayına. Sarayköyde bir kaç kişi var biliyorsun kirada oturanlar. Onların fiyat ortalamasını da göze almış ama ev gerçekten güzel. Bir bahçenin içinde içinde salıncak kamelya hepsi var. Bildiğin üç katlı apartman işte. Yol kenarında hem de. Ama çok iyi yaptı Allah razı olsun. Bu devirde babamgil gibi insanlarla karşılaşmak zor zaten.
(3,345 puan) tarafından
Allah razı olsun kuzum benim ev sahibimde çok iyi ana yola benim evim 1600 e oturuyorum doğalgazlı benim dibimde 5000 e verdiler yeni
tarafından
Maşallah Allah sayılarını arttırsın. Sen hala erenköyde misin. Eğer ortaya senin kira da çok iyi yanlız.
(3,345 puan) tarafından
Evet kuzum aynı Erenköydeyim
tarafından
RAHMELİ kulağına gelir, duyarsın, bakar görürsün muhakkak bana ulaş gülüm. Teşekkürler
0 oy
tarafından
Konya meramdayim ama inan o fiyata ev yok geçen biri sokak sokak yürüyerek kiralık ev arıyordu sen düşün evler 8-10 binden aşağı değil ya
(3,345 puan) tarafından
Sefikcan iyce coşmuş durumda 15 binden başlıyor evler kuzum
tarafından
Valla Konya'nın daha önce çöplük olarak bilinen mahalleleri bile su an aşırı lüks olmuş fiyatı keza öyle
0 oy
(7,678 puan) tarafından
İnan bana da lazım
0 oy
(7,228 puan) tarafından
Yolda gidip gelirken bakıyorum hep inanki hiç yok olanların fiyatlarda malum baya fazla :(
0 oy
(280 puan) tarafından
Konya ne hale gelmis yorumlara cok uzuldum. 
0 oy
(25 puan) tarafından
Canım ben konya ilgindayim burda evler 4 den başlıyor zaten oralar merkez 4.500 hayatta bulunmaz bulunsada 1+1 falan olur
tarafından
Haklısın :(( bu zulmün ta kendisi
0 oy
(240 puan) tarafından
Karatayda var
tarafından
Nerede ne kadar
(240 puan) tarafından
Olimpiyat parkinin orda 3.500 4000 arasi verecllerdi
tarafından
Kaça kaç 2+1 felan mi varsa bildiğiniz telefon numarası felan, özele atarsanız sevinirim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 179 göst.
16 Haziran 2022 Aile kategorisinde Cennetgulu (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 97 göst.
0 oy
2 cevap 120 göst.
26 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Balbocegi (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 62 göst.
31 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Ebrualya3003 (74 puan) tarafından soruldu