0 oy
592 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,390 puan) tarafından

Gözüme çok dolu geldi diyet için çok mu abartılı bir tabak olmuş

image

26 Cevaplar

+1 oy
(7,662 puan) tarafından
Bu diyet değil düettir anca 
(1,390 puan) tarafından
Çok fazla doldurmak istemediğim için yeşilliği bilerek çok koydum canım hepsini bende yiyemem zaten
(7,662 puan) tarafından
Peyniri azaltmanı öneririm. Çok fazla olmuş. Zeytini de sünnet diye sadece 7 tane yiyorum
(1,390 puan) tarafından
Peyniri bilerek koydum ya çok seviyorum rokayı peynirsiz yiyemiyorum o yüzden peynir konusunda abarttığımı kabul ediyorum
(7,662 puan) tarafından
Evet ama fazla işte canım. Her şeyin fazlası zarar
(4,094 puan) tarafından
Ben yesilligi boyle koymayi sevmiyorum karisik salata gbi yapiyorum mesela onu koyyorum tabagima oyle daha zengin daha goz diyurucu duruo:))). Sali gunu alirim roka kivircik maydonoz tere kuzu kulagi. Kapya biber havuc. Hepsini yikayip dograyip kurutup tuper kaba koyyorum. Bozulmuyor 6 gun yetio bana .  Sabah o sekil aliyorum tabagima oglen zaten ya tavugun yanina ya kiftenin yanina ya etin yaninda yiyorum aynindan
-Reklam-
+1 oy
(1,211 puan) tarafından
Tabak dolu olabilir ama kalori yapacak bişey yok bence burda
(1,390 puan) tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Ben diyet yapmıyorum hayatimdada hiç yapmadım canm ama ben bunu bitiremem bile ☺️
(1,390 puan) tarafından
Bende bitireceğim zannetmiyorum ama çok doldurmak istemediğim için bol yeşillikle tabağı doldurmak istedim
0 oy
tarafından
Yeşillikler sınırlama olmadığı için diğer şeyler kararında zaten fazla değil. Afiyet olsun:)
(1,390 puan) tarafından
Sağol canım ama hepsini bitiremem zaten bilerek fazla koydum yeşillikleri tabak dolu gözüksün diye önce gözümün doymadı lazım :)
0 oy
(8,833 puan) tarafından
Zeytin fazla sadece diğerleri çok değil canım. Zeytin 3 4 adet demişti diyetisyen bana.
(1,390 puan) tarafından
3 tanesini yerim bende o zaman sağol bilgi verdiğin için:)
(8,833 puan) tarafından
Rica ederim canım..afiyet olsun..
0 oy
(12,536 puan) tarafından

yok canım gayet uygun

bol eksiler<3

(1,390 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(7,619 puan) tarafından
Hiç anlamam ama bakınca yeşillikler çok gibi
0 oy
(2,588 puan) tarafından

Ben de neden kilo almıyorum diyorum meğer bilmeden her gün diyet tabağı tüketiyormuşum kii bu kadar dolu da değil :D

(7,875 puan) tarafından
Hahhaaaa bende kilo alamıyorum gel sarılalım:D bnde düşünüyorum nerde hata yapıyorum
(1,237 puan) tarafından
Fazladan Bi 10 kilom var veriyim de aranızda paylaşın sjsjs
(2,588 puan) tarafından
54 kiloyom 2 kilo verirsen alırım sjsjsjs
(1,237 puan) tarafından
4 vereyim vermişken :))
0 oy
tarafından
Kahvaltı bu ve bu tabaklardaki kilo aldırmaz ben bugün Salata, 2 dilim patatesli yumurta yedim hepsini çok çok az yağda yaptım salatamda yağ tuz yok hiç ekmek yemiyorum ben diyet yapamıyorum sağlıklı besleniyorum ve kiloda verdim ekmek, hamur işi makarna, pilav tuz hazır paketli gıdalar asitli içecekler içmediğinde zaten veriyorsun birde egzersiz spor tamam 
0 oy
(7,545 puan) tarafından
Yarısı yeşillik zaten bişey yok ki hiçmi yemeyelim yani.
0 oy
(486 puan) tarafından
Yeşilliği sınırsız yiyebilirsin  peynirden 3 dilim galan çıkar. Yumurtaya da pul biber vs atarsan guzel olur
(1,390 puan) tarafından
Yiyemedim onuda sağolsun burnumdan getirdiler kimse kırmadan yorum yapmayı bilmiyor herkes nasıl laf soksam diye köşede pusu da bekliyor sanki zaten açıklamada gözüme dolu geldi diye belirttim neyin peşindeler anlamıyorum daha da bişey sormam buraya bu arada yorumun için sağol yumurtayı pul biberli denicem
(486 puan) tarafından
Ay bos ver ne takiyosun sanki hepsi diyetisyen. Ben yıllarca diyet yapmış insanım  her zaman 5 6 zeytin yerim yesillik sınırsız olur domates salatalik bunlarda 1 tane. Gayet normal yani tabağın.
0 oy
(6,919 puan) tarafından
  Zeytın peynir fazla gibi
(1,390 puan) tarafından
Zeytini yemedim de Rokayı peynirsiz yiyemiyorum acı geliyor o yüzden peyniri bilerek koydum o kadar
0 oy
tarafından
Tabak:   yoooooo estağfurullah 
(1,390 puan) tarafından
Baya komik espiriydi şimdi çekilebilirsin
tarafından
Cekilseydim gelmezdim sizce Azmi cokmu sizin fikrinizde önemli tabi
(1,390 puan) tarafından
Eğer okuduysanız zaten tabağın gözüme dolu gözüktüğünü söyledim zaten hepsini yiyemedim bile tabağın çoğunluğu duruyor keşke böyle kırıcı yorumlar yapmak yerine düşünürek cümlelerinizi seçerek yorum yapsanız
tarafından
Aynı şey sizde de geçerli olsa keşke

Yorumunuza yorum yaptım nasıl yazdiysaniz öyle yazdım diyelim
0 oy
(994 puan) tarafından
Gayet iyi fazla yeşillik var onunda kalorisi yok afiyet olsun :)
(1,390 puan) tarafından
Teşekkürler canım
(994 puan) tarafından
Rica ederim :)
0 oy
(432 puan) tarafından
Ben kilo almak için diyet yaparken bunun gibiydi kahvaltı tabağım
(1,390 puan) tarafından
Yeşilliklerin sıfır kalori olduğunu şuan öğrendiğine göre tabağına başka şeyler ekleyebilirsin
(432 puan) tarafından
Ben kalorili olmadığınıda biliyorum zaten ekstra olarak ceviz var bende listeyi diyetisyenim yapıyor
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Gayet iyi ideal tabak
0 oy
(48,528 puan) tarafından
dolu diyenler ne yiyor acaba kahvaltıda gayet normal yesillik hic yemedigim icin kahvaltı da bilmiyorum yiyebilrsen oda normal
(1,390 puan) tarafından
Kız yok yemedim tabağın hepsi duruyor diyete girdim diyince onlar bütün tabağı silip süpürüyoruz zannediyorlar
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Normal olanı bu zeytin biraz daha az olabilir çünkü peynir var 
(1,390 puan) tarafından
Hepsi duruyor peynirler bile bitmedi farkında olmadan 3 günlük khavltı tabağı hazırlamıştım:)
(5,240 puan) tarafından
Yok cnm normalde ben 2 haşlama yumurta 30 grm peynir veya zeytin 5 tane yeşillik domates salatalık yerim bide tam buğday ekmegi normal yani
0 oy
(173 puan) tarafından
Bence iyi yeşillik kilo yapmaz zaten
(1,390 puan) tarafından
Evet canım biliyorum
0 oy
(7,666 puan) tarafından
Dolu degil tam su tabak anca 400 kalori bile yoktur peynir zeytin de ideal eksiltme hatta 1 2 dilim de çavdarlı ya da tam buğday ekmek ekle 
(1,390 puan) tarafından
Ekmek hiç yemedim beyaz ekmekten başka ekmek yok diye canım ki bitiremedim bile çoğunluğu kaldı farkında olmadan 3 günlük kahvaltı tabağı hazırlamıştım kendime :)
(7,666 puan) tarafından
Hic 3 gunluk değil ben diyetisyene gidiyorum her sabaha bu şekil dedi yani bi de ekstra ekmek ve 1 porsiyon meyve var yani senin tabak gayet normal
(1,390 puan) tarafından
Anladım canım sağol

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 756 göst.
0 oy
14 cevap 293 göst.
30 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rabia... (564 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 199 göst.
23 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,386 soru

11,325,946 cevap

34,778 kullanıcı

...