0 oy
150 göst.
Diğer kategorisinde (3,776 puan) tarafından

Hayal bile degilyaa :):):

Herkes yapar tatlini 

Deniz kum sahill..

Orası burası gezer takar eşini kolunaa .:):):)ne güzel ya aa

Hayat gercegiyaa);

Uyutmassa gece bebe sabah kalkarsın gözlerin 

Sis sabahın köründe.

Bulaşık ev seni bekler sersem sersem gezme evin içinde .hayatım içine ettiyya ya enayi niye evlendinnnnkine :):):

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ah sorma kız yazın gelmesine sevinemedim çok fazla işim var 
(3,776 puan) tarafından
Benimde ama yapasim yok valla 2 hafta hastane isi çocuğun uyku düzeni bozuldu.geceler uykusuz nasıl olacak bilmiyorum
tarafından
Zor canım ya bilmiyorum ınsan yetişmekte güçlük çekiyor bizimki 2 yaşında artık uykusuzluk çekmiyorum kendi kendine uyuyorda ev işi dışarı işi çok
-Reklam-
0 oy
(7,334 puan) tarafından
Uff sorma bende duvar perde ev temizliyom kicimdan terler aka aka yaz gelmiş neyime 
tarafından
Dur özelin açıksa yazayım :)
(7,334 puan) tarafından
Ahahahah açık :))
tarafından
Yazdım :)
(7,334 puan) tarafından
Hiç duymamıştım hala guluyom bebe uyumayacak :))
tarafından
Hahahah :)
0 oy
tarafından

Yaz gelmiş neyime allah aşkına kızımı uyuttm at gbi koştura koştura iş yapcam şimfi :)

(3,776 puan) tarafından
Kolay gelsin
0 oy
(8,706 puan) tarafından
Yaz geldi  11 aylık bebe 24 haftalık hamilelik sıcaklar hormonlar tavan..... 

Kışın gözünü sevem ya 
(3,776 puan) tarafından
Allah sağlıkla kucağına nasip etsin bnde daha yeni ikinciyi dusunuyom 3 yaşına girecek oglusum
(8,706 puan) tarafından
Kondom kurbanıyım ben canım

Aman kabarmış halini yaza falan getirmemeye çalış kalacaksan bu aylarda kal ki karın büyüdü mü maf oluyorsun :(

Amin kuzum
(3,776 puan) tarafından
Bende kışa gelsin doğum diyorum ama nasip ne zmna kalacam bu ay adet oldum obura aya tutarsa bakalim
(8,706 puan) tarafından
Gönlüne göre varsin rabbim canım <3
(3,776 puan) tarafından
Amin cnimm:):)
0 oy
(2,658 puan) tarafından
Yaz geldi neyime benim bı hafta sonları eşimle cikiyorum. O da ya annesigile yada benim annemlere hafta içi park nedir bilmem hafta sonlarını iple çekiyorum ama yine evde. Vakit geçiyor.
(2,658 puan) tarafından
Yok yok bende o bile yok oturduğum yer Erzurumun en iyi yeriymis merkezmis etrafında bı park bile yok sürekli eşimle tartisdigim konu bu annemlere gidersem kızımı goturuyorum
(3,776 puan) tarafından
Hadiyaa .benimde ailem uzakda hiç kimse gelmez gitmez
(2,658 puan) tarafından
Benim kayınvalidemler 2 dk lik gelmezler gitmezler boşver böyle iyim hafta sonları ben giderim torunlarını severler yetiyor bendd dert ederdimddde daha etmiyorum
(3,776 puan) tarafından
Alisiyo insan zmnla sonra kimse gelsin istemiyor misafir olarak ama ana baba kardeş özlemi farklı oluyor
(2,658 puan) tarafından
Tabii ki

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 174 göst.
0 oy
0 cevap 33 göst.
8 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Es25 (3,776 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 74 göst.
0 oy
3 cevap 287 göst.
14 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu

384,566 soru

11,504,054 cevap

35,157 kullanıcı

...