0 oy
174 göst.
Aile kategorisinde (111 puan) tarafından
Gelin sarılalım giriş katta bahçe katında oturanlar anlar beni tozu toprağı bitmez hele börtü böcegi yaz gelsin istemiyorum yıldım resmen bu senede haşereler  daha mı fazla bana mı öyle geliyor  bacılar ? 

4 Cevaplar

0 oy
(425 puan) tarafından

Bende öyle diyordum :) asansörsüz 4. Katta evim oldu :D Herseyi gectim de butun sesleri duymak insanlarin bagira bagira konusmasi cocugum uyurken cok kotu oluyordu bakalim gidince bizi neler bekliyor 

(111 puan) tarafından
Ee tabi bide o sesler var yazmayı unutmuşum hakkınızda hayırlısı olsun :)
-Reklam-
0 oy
(3,886 puan) tarafından
Bir nevi giriş kat bahçe katı sayılır önünü kapattık mis gibi minnak balkonum var her sabah foşur foşur yıkıyorum serinlikte çiçeklerime baka baka kahve içiyorum ☺
(111 puan) tarafından
Ohh ne güzel ben kiracıyım o ımkanimiz yok ama özendim valla size :)
(3,886 puan) tarafından
Konteynerdeyim ben kuzum ☺
önce (111 puan) tarafından
Öyle mi Rabbim kolaylık versin hangi ildesiniz ben hatay
önce (3,886 puan) tarafından
Bende hataydayım
0 oy
(623 puan) tarafından
Valla geçen sene yaz sonunda taşındım pek anlamadım ama bu sene dediklerinin hepsini yaşıyorum. Üstelik balkonum da avluya bahçeye açılıyor çocuklar oynasa toz araba geçse toz ee zaten bahçenin çamurun böceğini saymıyorum bile. Eşim belediyeyi aradı ilaçlama için gelecekler daha bekliyoruz. Ev sahibine de dedim balkonun kapısına da sineklik yaptırıyor sağolsun 
0 oy
(578 puan) tarafından
Bir mumu erit içine türk kahvesi ne kadar atarsan karanfil mumun ipini bardak içine ne koyarsan ondan sonra yak ne karınca  böcek arı hiç bişey gelmez eve 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 187 göst.
25 Eylül 2022 Diğer kategorisinde .SU. (5,069 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 555 göst.
28 Mart 2022 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 336 göst.
22 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Annelerrr (279 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 1,530 göst.