0 oy
560 göst.
Aile kategorisinde (3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kayınvalidenize bakar mıydınız ?? 

Biz meseleyi çözdük cevap verenlere teşekkür ederim. ❤️

38 Cevaplar

+2 oy
(56 puan) tarafından
Ben bakıyorum elhamdülillah çok şükür 80,/ yaşında hicde gocunmuyorum ❤️ her şeyden önce Allah için bakıyorum benimde annem var bende bir anneyim 
(7,704 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun ya. Ben kendime güvenemediğim için bakarım diyemiyorum. Çok zor bir durum çünkü.  Annem baktığı için biliyorum. Size o yüzden dua ediyorum.  Allah hem maddi hem manevi anlamda güç kuvvet versin ❤️
(56 puan) tarafından
Amin inşallah canım emin ol rabbim yardım edio 4 çocuğum var ve hamileyim yinede bakiom biz onların geçmişi onlar bizim geleceğimiz aslında  ❤️❤️
(7,704 puan) tarafından
Çok güzel maşaAllah ❣️
-Reklam-
+1 oy
(119,263 puan) tarafından
bakilcak insan var bakilmiycak insan var kim ne derse desin herkez yasadini bilir benim gozumun onunfe can cekisse yardim etmem
(72 puan) tarafından
Aynı şekilde bende bakmam Allah yazmasın
(119,263 puan) tarafından
allah bana muhtac etmesin benim elime dusurmesin
0 oy
(10,021 puan) tarafından
Kayinvalidem asiri kilolu ben onu asla evirip ceviremem. Kadin tutarlar evimde oyle bakarim valla anca
(10,021 puan) tarafından
Ayni benimkide 90 kilo vurdumu inletiyo dusun :)
(10,021 puan) tarafından
Ben 1.57yim 60im suan ama dpgum yaptim 4 ay oldu canim. Normalde 50 falanim
0 oy
(8,879 puan) tarafından
Başa gelmeyince bilinmez canım... çok zor Allah yardımcın olsun. Ben olsam bakarım ama..
(3,895 puan) tarafından
Kayınvalidem bakarım da kayinbabayi napacagız zaten kadın bunun yüzünden hastalandı.
0 oy
(8,163 puan) tarafından
Bakardım kendisini pek sevmem ama yinede bakarım... 

0 oy
tarafından
Kaynanam iyi olsaydı bakardm canm 
0 oy
(873 puan) tarafından
Kaynananın evine al evinde bak kahınbabayıda baska oglanlar baksn benmkı ne kadr kotu olursa olsn yinede bakardım ne malum ondn once ben oyle olmayacgımın vıcadanımdan bakardım Allah korkusundan. Bakardım ama kıymetimi bılmyr asla bılmyr 
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ben en üst kattayim yaa çıkarabilir miyiz??
(873 puan) tarafından
Canm kendı evın kendı duzenınde daha rahat bakarsın sureklı asagıya ın cık oranın duzeni seni yorar kocasını da ya hastaneye yatırın yada dıger oglanlar baksn aynı durumda sen olsaydın kaynanan sana bakardı bence
(3,895 puan) tarafından
Evet haklısın.
0 oy
tarafından
Kaynanana bakta kayinpederinle olmaz canım.hem kaldıramıyorum diyorsun bilmiyorum başka çocukları yokmu kayinbabanafa onlar baksın.butun yük tek kişiye yuklenmemeli.donusumlu bakın 
(3,895 puan) tarafından
Ben kayınvalideme bakmaya gidiyorum kayinbabamin aklı gittigi için bana çatıyor.Kayinbabam yatalak değil yürüyor falan ona kimse bakmıyor cnm.
tarafından
Yatalak olması şart değil ki bakmak için .aklı gidip geliyor diyorsun sen hepsiyle nasıl başa cikabilirsjn ki sana yazık degilmi
(3,895 puan) tarafından
Tamam canım çözdük ❤️ yardım edenler var cevabın için çok sağol.
0 oy
tarafından
Yani zor olur canım ben çocuğa zor bakıyorum Allah göstermesin öyle birşey olsa eşimle konusur bir çare düşünmeye çalışırdık kadın falan tutmaya  simdi benim Kayinvalde 115 kilo falan var nasıl bakım boyuda 170 vardır , ben minyon biriyim  
0 oy
tarafından
Öyle kayınpederim olsa ben de istemezdim herhalde. Ama Allah korusun bakardım ben şükür kayınpederim çok çok iyi bir insandır. Hani kayınvaliden mi kayınpederin mi desen kayınpederim derim ama kayınvalidemde candır. Allah şifa versin canım geçmiş olsun. 
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Canım mesele kayinvalide ya da anne ya da başkası değil yatalak insana bakmak cok zor Allah korusun bi bakıcı felan tutulur genelde bir kac kişi birden bakılır 
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Bakmam .........
0 oy
(183 puan) tarafından
Bakmam. Benimki bakılacak insan değil çünkü! 
0 oy
(1,783 puan) tarafından
Annem 9 sene felcli baktı kaynana üstelik halasiydi bakımı çok zor bizi ihmal etti kocası boşadı üstüne kadın aldı babaanemin bakacakti güya kadın bakmadı yan yana aynı apartmanda o kadın iyi tarafta biz güneş almayan tarafta kaldık hepten anneme kaldı tek oğluydu çünkü dili berbattı rahmetlinin sonuç öldü annem babam boşandı!!!!size ibret olsun yaşadıklarımız babam bakmasaydin dedi annem okadar gitdi geldi bakıcı tut dedi kimsenin faydası olmadı bize dedemler bizi istemedi boşanmak istedi  ailesi istemedi falan daha bir dünya şey ne yaşamadık ki biz
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Bunun cevabı zor yaa Rabbım yardımcın olsun
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Yatalak insana bakmak cok zor hele teksen. Allah kimseyi kimseye muhtac etmeden alsin canini
(3,895 puan) tarafından
Amin cnm.
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Annemi severim bakabilir miydim bilmiyorum kendi durumumda degerlendirirsem dogum yapicam bana bakacak insan lazim :)) babami da severim ama cok geveze :)) bide ben bu anaya babaya bakma isini kizlarin yapmasini uygun goruyorum ya yatalaksa bide altini degistirceksin ozel bolgesini temizliyceksin bu sadece yemek su değil yani insana dair herseyi yapacaksin. Zor Allah kimseyi kimseye muhtac etmeden yanina alsin uc gun yatak dorduncu gun toprak derler ya
0 oy
(265 puan) tarafından
Bu işin psikolojik işinide düşün. Fiziken bakılması belki sorun olmaz ama diğer boyut sıkıntı.
0 oy
(531 puan) tarafından
Aydan aya bakarım canım sürekli bakamayabilirim çünkü benim de kendime göre isim gücüm olur sonuçta her zaman evde durmak zorunda olurum diğer türlü ama her ay birisi bakarsa bakarım 
0 oy
(5,463 puan) tarafından
Öyle sıkıntı yapacaksa birini tutsunlar Allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin ama olursa bakarım bakmaya ama ağır tek başıma yapamam ve burda 3 tane kızı var benden önce onlara düşer 

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 678 göst.
6 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,527 göst.
8 Ocak 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 409 göst.
29 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 206 göst.